Şimdi Ara

Samsung Galaxy Music ve Galaxy Music Duos resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Music ve Galaxy Music Duos resmiyet kazandı

Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung, mobil dünyada bir süredir gündemde olan Galaxy Music ve Galaxy Music Duos modellerine bugün itibarıyla resmiyet kazandırdı. Galaxy Music Duos, isminden de anlaşılabileceği üzere birden fazla GSM operatörü kullananlar kişiler için hazırlanmış.

Sony'nin Android işletim sistemli Walkman telefonlarına rakip olması beklenen Galaxy Music serisinin, 110.1 mm uzunluğunda, 59 mm genişliğinde, 12.25 mm kalınlığında ve 106.9 gram ağırlığında sade bir tasarımı var. Galaxy Music'in ön yüzüne yerleştirilen iki adet hoparlör dikkatlerden kaçmıyor. SRS destekli stereo hoparlörlerin nasıl performans verdiği şimdiden merak konusu.

Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' versiyonu desteğini arkasına alan akıllı telefonda RAM miktarı 512 MB. Samsung, yayınladığı teknik özellik listesinde işlemciye dair bilgi vermemiş. Ancak elimize ulaşan ilk bilgiler akıllı telefonun 850 MHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemciye sahip olacağı yönündeydi.

Samsung Galaxy Music ve Galaxy Music Duos resmiyet kazandı

3.0-inç boyutunda ve 240 x 320 piksel (QVGA) çözünürlüğünde dokunmatik TFT ekrana yer verilen akıllı telefonun depolama kapasitesi 4 GB. Dahili kapasitenin yetersiz kaldığı durumlarda microSD kartlar devreye girmekte. Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Bluetooth 3.0, GPS, Glonass gibi teknolojilere ev sahipliği yapan akıllı telefonun kamerası 3 megapiksel çözünürlüğünde kareler yakalayabiliyor. Kamerada otomatik odaklama veya loş mekanlarda çekim için LED flaş gibi özellikler ne yazık ki bulunmuyor.

Son olarak 1300 mAh'lik bataryadan güç alan ve FM radyo alıcısını bünyesinde barındıran Galaxy Music'in, Samsung tarafından paylaşılan teknik özellik listesinde 800 x 480 piksel (WVGA) çözünürlüğünde, 9 lümenlik projektör donanımı göze çarpmakta. Öte yandan Samsung, basın duyurusunda projektör konusunda hiçbir vurgulama yapmamış. Bu konuyu araştırıyoruz.

Samsung Galaxy Music ile Galaxy Music Duos'un çıkış tarihlerine ve fiyatlarına ilişkin sır perdesi henüz kaldırılmadı.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy Music
    Samsung Galaxy Music
    Samsung Galaxy Music
    Samsung Galaxy Music
    Samsung Galaxy Music
    Samsung Galaxy Music

• Bir müzik telefonu için dahili hafıza da batarya da acaip düşük tutulmuş, tamam diğer donanımsal özellikler düşük tutulabilir ama şöyle 2500 mah pil, 32gb dahili hafıza ve güzel bir ses chipi kullanacaksın ki ürün gerçekten ismini hak etsin.
  • tasarım sıfırın altında -15

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

tasarım sıfırın altında -15

sıfırın altında dedikten sonra "eksi" yazmanın hiç bir anlamı yok.

• 50 $ a alınır yoksa üstü ziyan bu cihaza.

1-Led flaş ve otomatik odaklama yok.
    2-3mp kamera mı kaldı piyasada?
    3-Müzik telefonu yap sonra hafızayı 4gb yap.İşyerindeki dandik arşivim bile 10.8 gb olmuş
    4-Müzik telefonunda projektörün ne işi var?
    5- 3 inç ekran bence yeterli değil en az 3.5-3.7 felan olmalıydı.
    6-Tasarım berbat ötesi berbat.

Dediğim gibi 50-100 dolar arası satılırsa satılır yoksa avucunu yalar samsung.
  • Samsung, Galaxy W'ya İCS vermedi fakat bu cihaz İCS ile çıkarıyor.Bunu da belirtmek istedim yorum yapmayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Samsung, Galaxy W'ya İCS vermedi fakat bu cihaz İCS ile çıkarıyor.Bunu da belirtmek istedim yorum yapmayacağım.

aaa evet bak bu aklıma gelmediydi doğru söylüyosun.Hanımda var galaxy w.Cihaz yağ gibi akıyor eğer o cihaz ics almadıysa bunlar nasıl alıyor? En dandik telefona ics koy ama 1.4ghz telefona koyma??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Samsung, Galaxy W'ya İCS vermedi fakat bu cihaz İCS ile çıkarıyor.Bunu da belirtmek istedim yorum yapmayacağım.

aaa evet bak bu aklıma gelmediydi doğru söylüyosun.Hanımda var galaxy w.Cihaz yağ gibi akıyor eğer o cihaz ics almadıysa bunlar nasıl alıyor? En dandik telefona ics koy ama 1.4ghz telefona koyma??

İşin komik tarafı doğru dürüst çıkarmıyorum demek yerine Galaxy S,W'nin donanımı İCS için yetersiz gibi saçma bir bahane ile uydurdu.Ve yukardaki cihaza bakın İCS ile geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz bir telefon

• olmamış gereksiz yani açıkçası böyle bir cihaza para vermem

• yorumlara yaş sınırı getirmek gerekiyor.Kimse size alırsınız yada almazsınız diye soru sormuyor ki.Samsung zaten 3-5 ergene telefon satmak için ürün çıkarmıyor global düşünme gerekiyor.

• telefon harika....

• ölü doğan 2 ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

olmamış gereksiz yani açıkçası böyle bir cihaza para vermem

Aynen, bu nasıl biçimsiz bir şeydir ya, itunes tarzı bir şey mi yapıyorlar şaşırdım doğrusu.
  • Yine çöp ürün. Ah Samsung ah yakışıyomu senin gibi bir markaya ??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.