Şimdi Ara

Başkası adına kayıtlı telefon hattı kullananlara EKİM 2013'e kadar süre (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.553
Cevap
38
Favori
95.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone bayiine (cep merkezi) gittim, ücretsiz yapacaklardı ama tüm avantajların silinir dediler, benim aylık cepnet vardı ve o paket de gidecekti. yaptırmadım.

normalde böyle mi? ben böyle olmayacak diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Innova

bence saçmalamışlar, benim hat biladerin üstüne idi böyle birşey söylemediler.
    tabi durumu taşıma işleminde olduğu gibi 2014 sonuna kadar bekleme olayı, sonradan değiştirdiler ise bilemiyorum.
  • Valla 12 yıllık hattım dayımın üzerine.kendi üzerime alaşım vardı zaten iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedava sanırım hat geçişleri su an hala bu iyi oldu gerci coktan varmısta haberimiz yeni oldu oda iyi
  • Bugün başka bayiden denedim. Yaptılar.
  • 2014 e kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

vodafone bayiine (cep merkezi) gittim, ücretsiz yapacaklardı ama tüm avantajların silinir dediler, benim aylık cepnet vardı ve o paket de gidecekti. yaptırmadım.

normalde böyle mi? ben böyle olmayacak diye biliyorum.

yeni sozlesme imzalayinca gitmesi normal.

• arkadaşlar bende hattı üzerine alıp turkcell e mahkum olanlardanım

2-3 gün önce mh ile görüştüm asıl hat sahibinin itiraz edip hattı tekrar üzerine alması durumunda hemen hattı başka operatöre taşıyabileceğimi söylediler. Bende bu hafta sonu bu işi gerçekleştireceğim yine sıkıntı olursa bu sefer çok tepesine binecem bu turkcell'in
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

arkadaşlar bende hattı üzerine alıp turkcell e mahkum olanlardanım

2-3 gün önce mh ile görüştüm asıl hat sahibinin itiraz edip hattı tekrar üzerine alması durumunda hemen hattı başka operatöre taşıyabileceğimi söylediler. Bende bu hafta sonu bu işi gerçekleştireceğim yine sıkıntı olursa bu sefer çok tepesine binecem bu turkcell'in

buda yalan sakın yapma.90 gün beklemek zounda kalırsın buseferde

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

arkadaşlar bende hattı üzerine alıp turkcell e mahkum olanlardanım

buda yalan sakın yapma.90 gün beklemek zounda kalırsın buseferde

hocam yapmaktan başka çarem yok sanırım çünkü 10 senedir bu numarayı kullanıyorum değiştirmeyi düşünmüyorum.
    Türkcell'dede kalamam oynuyacaz bi kumar artık olmadı kavga gürültü bi 90 gün daha beklerim yoksa 1.5 sene Türkcell benim iliğimi kurutur

• Yaş tutmuyorsa ?
  • Merhabalar, bir sorum olacaktı. Turkcell hattım var ve hat annemin üzerine; hattı hem Ekim 2013'ten önce kendi üzerime geçirtmek, hemde Bimcell'e taşımak istiyorum.

Bunun için sıra nasıl olmalı ? Kimisi önce Turkcell hattı üzerime alırsam yeni yasa ile Ekim 2014'ten evvel hattı taşıyamayacağımı söylüyor.

Peki önce Annemle Bimcell'e gidip hattı taşısam. Sonra da Bimcell'den (ya da Avea'dan vs.) hattı üzerime alsam olur mu ? (Not: Hattı üzerime alırken ücret ödemek istemiyorum.)

Cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexxx

Merhabalar, bir sorum olacaktı. Turkcell hattım var ve hat annemin üzerine; hattı hem Ekim 2013'ten önce kendi üzerime geçirtmek, hemde Bimcell'e taşımak istiyorum.

Bunun için sıra nasıl olmalı ? Kimisi önce Turkcell hattı üzerime alırsam yeni yasa ile Ekim 2014'ten evvel hattı taşıyamayacağımı söylüyor.

Peki önce Annemle Bimcell'e gidip hattı taşısam. Sonra da Bimcell'den (ya da Avea'dan vs.) hattı üzerime alsam olur mu ? (Not: Hattı üzerime alırken ücret ödemek istemiyorum.)

Hattınızı uzerinize alabilmek icin ilk alındığı operatorde olması gerek.
    Bimcell e tasirsaniz alamazsiniz

• Turkcell'de süreli devir yaparsan numarayı taşımak için 2014 Ekim'ine kadar beklersin, hiç bulaşma. Çok lazımsa ver 40 TL, öyle devir ettir; ama ücretli devirde de 90 gün bekleme sınırı olduğunu unutma...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar merhaba..Benim senelerdir kullandıgım hat babanın üstüne. ben baba ile 1 senedir görüşmüyorum.. Hattım ilk aldıgımda avea idi. sonra vodafone a tasıtmıstım.. Suan da avea ya geçip faturalı yapmak istiyorum hattımı.. Fakat hattı benim üstüme devir etmiyorlar.. Diyorum 1 senedir görüşmüyorum adam nerde onu bile bilmiyorum diyorum yok olmaz hat sahibi gelmesi lazım diyorlar.. Birde vodafone hattı benim üstüme zaten vermiyor once avea ya tasıyıp oradan almanız lazım diyor.. Kanun çıkmadı mı bu nasıl iştir ben çözemedim.. Yeni bir hat almakta istemiyorum senelerdir kullandıgım numara.. Yardımcı olur musunuz bir akıl verin bana lütfen..
  • Ne olmuş yahu... Turkcell geçiş yapmıyordu, şimdi de yapmak için bir sene kalma taahhüdü falan mı istiyor ?

üçkağıtçılar
  • Hat abimin ustune sorun yok.

• Vodafone'da babamın üzerine iki adet faturalı hat var, BTK'nın kararıyla bu hatları kendi üzerime süreli devir ile almak istiyorum. Fatura kesim tarihi / çift fatura gibi problemlerle karşılaşır mıyım? Bir de babamın adına kayıtlı hatlar Cep Çiftçi tarifesinde, ben Cep Çiftçi tarifesi için gerekli belgeleri gösteremem. (ÇKS belgesi vs.) Bu durumda Cep Çiftçi tarifesine yapılan taahhüt bozulur mu? Cep Çiftçi tarifesi değişir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

arkadaslar merhaba..Benim senelerdir kullandıgım hat babanın üstüne. ben baba ile 1 senedir görüşmüyorum.. Hattım ilk aldıgımda avea idi. sonra vodafone a tasıtmıstım.. Suan da avea ya geçip faturalı yapmak istiyorum hattımı.. Fakat hattı benim üstüme devir etmiyorlar.. Diyorum 1 senedir görüşmüyorum adam nerde onu bile bilmiyorum diyorum yok olmaz hat sahibi gelmesi lazım diyorlar.. Birde vodafone hattı benim üstüme zaten vermiyor once avea ya tasıyıp oradan almanız lazım diyor.. Kanun çıkmadı mı bu nasıl iştir ben çözemedim.. Yeni bir hat almakta istemiyorum senelerdir kullandıgım numara.. Yardımcı olur musunuz bir akıl verin bana lütfen..

Yakın zamana kadar her numara yalnızca açıldığı operatörde devredilebiliyordu; ama 2 gün önce Turkcell İletişim Merkezi'nden aldığım kesin bilgi: Turkcell'de olup 506'lı olan bir hat, Turkcell'deyken ücretsiz süreli devir edilebiliyor; ama Turkcell'in bunu yapmasında bir art niyet görüyorum; çünkü Turkcell'de süreli devir yapılan bir hat 01.Ekim.2014'e kadar Turkcell'den başka bir operatöre geçiş yapamıyor.

Umarım yakın zamanda Vodafone'da avea'da açılmış hatları (örnek olarak...) süreli devir yapabilir duruma gelir. Belki de artık yapabiliyorlardır, araştırmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

Orijinalden alıntı: turexxx

Merhabalar, bir sorum olacaktı. Turkcell hattım var ve hat annemin üzerine; hattı hem Ekim 2013'ten önce kendi üzerime geçirtmek, hemde Bimcell'e taşımak istiyorum.

Hattınızı uzerinize alabilmek icin ilk alındığı operatorde olması gerek.
    Bimcell e tasirsaniz alamazsiniz

ve bu kural Turkcell ile bozulur...

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.