Şimdi Ara

Arkadaşlar Gebze nasıl biryer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
25.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismail025

Genel olarak yaşam nasıldır?

ot...sosyal bi tipsen boğulursun...genel çevrede muhafazakar şakirt....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Ekim 2012; 12:53:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tantum Verde

Belkide ben öyle düşünüyorum fakat gördüğüm 10 kişiden 8i başörtülü buradan çıkartıyorum sanırım.

Başörtüsü ve dine laf atmakla havalı olduğunu sanan ergen. Din değil,hükümet eleştirilir. Bunu öğren,öyle gel.

Konuya gelirsek çok kötü bir yer değil ama tabi bir İzmir kadar özgür bir yer değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8A506C2C1 -- 11 Ekim 2012; 17:12:59 >
  • Kocaelinde tek yaşanacak yer Darıcadır.Diger semtler çomar yuvasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Arkadaşlar Gebzenin son durumu nedir acaba? yakında Tübitakta çalışmaya başlayacağım inş. Çocuklu aileler için tavsiye edeceğiniz mahalleler ve uzak durulması gereken yerleri söylerseniz mutlu bahtiyar olurum

Tübitak yakınındaki Barış Mahallesi ve Tatlıkuyu iyidir. Her ikisinin de kötü kesimi var bu arada, kaliteli sitelerden ev kiralayabilirseniz rahat edersiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,

Kocaeli gebze de hayat nasıldır? Nasıl bir yerdir? Çarşısı insanları vs?
    Kurban bayramından sonra oraya çalışmaya gideceğim inş. Malum bulunduğum şehirde iş sahası yok denecek kadar az. İş ayarlandı sonrada düğünüm olacak inş. Bakalım Hayırlısı.
    İnternette gebzeyi araştırdım pek iyi bir yer olmadığı söyleniyor. Gerçi heryerin iyisi kötüsü vardır.
    Gebzede kalan veya gebzeyi bilen arkadaşlar yorum yaparlarsa çok memnun olurum.

• İŞ yerin nerde? Sen nerede oturacaksın? Gebze var Gebze var. Gerçi en iyi yerine de lanet olsun dicem de alınacak millet.
  • o söylenenlerin çogu abartı.
  • Maaşı ve çalışma saatleri çok çok iyi bir deri fabrikasında çalışacağım. Orda akrabamız ayarladı. Gebzenin neresinde kaldıklarını tam olarak bilmiyorum.
  • Genel olarak yaşam nasıldır?
  • muhafazakar derken?
  • Gebze de is yok mu? Elini sallasan uluslarasi tasima sirketleri,kimya sirketleri v.b Hemde coguda kendi alanlarinda lider sayilabilirler.
  • Kocaelinin en berbat ilcesi hevesini kirmak gibi olmasin
  • Gülü seven dikenine katlanır misali... Doğduğun yer mi doyduğun yer mi demişler. Ben Tokatlıyım tokatta yaşıyorum buralarda iş yok denecek kadar az.
    Yoksa 10 saatlik uzaklıkta ne işim var.

Peki arkadaşlar güzel sakin temiz semt veya mahalleleri nerelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phradrel41

Kocaelinin en berbat ilcesi hevesini kirmak gibi olmasin

İş için gidiyorum tatil eğlence vs için değil. Hayırlısı olur inş.
  • Haklısın gebzenin 4/3.5 dindar kocaelinin en berbat yeri.
  • quote:

Haklısın gebzenin 4/3.5 dindar kocaelinin en berbat yeri.

Bu kaniya nerden vardiniz acaba ak partiye verilen oylardan mi ? Dindarliga baglamakta ayri bi sacmalik
  • Dindarlık ve berbatlık kısmını biraz açarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail025

Dindarlık ve berbatlık kısmını biraz açarmısınız?

sacmalıyorlar sadece ;
    mutlukent en yasanası yer gebzedeki
  • quote:

Orijinalden alıntı: phradrel41

quote:

Haklısın gebzenin 4/3.5 dindar kocaelinin en berbat yeri.

Bu kaniya nerden vardiniz acaba ak partiye verilen oylardan mi ? Dindarliga baglamakta ayri bi sacmalik

ne alaka bende geçmişte oy verdim genelde hacı hoca şakirt biyer ozellikle çayırova iş için bulundum bi süre sıkıcı mahalle basakısının doruğunda olan köhne biyer fatihten sonra en çok çarşaflı kadın gördüğüm yer ayrıca piskopatıda bol olan biyer genelde fukaralıktan yoksulluktan tırlatan insan dolu tabi bu ülkede....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Ekim 2012; 13:19:37 >

• İnşAllah gebze beni şaşırtır.

Peki arkadaşlar iklimi hakkında bilgi verirmisinz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.