Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Lg flash tool icin bu visual bilmem neleri kurarsaniz birde system32 klasorunden bir izin verilmesi gerekiyordu windows 10 da windows defenderdan ve virus programlarindan oyle calistiriliyordu. Telefon elimde olsa hallederdim bir sekilde ama dokumanlarini atmisim bir suru uygulama vs vardir kurtarmak etmek icin hic lg yazisi gelmese bile acar calistirirdik telefonu ama silmisim harddiskten hard reset attiniz mi telefona suan bulundugum yerde internet skintili lakin lg p880 no data no recovery yazio binaratin googleya bakalim birseyler cikicak mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım sağolun.olmazsa faceden ekleyin,teamviewdan bakabiliriz,peder gitti samsunh j7 aldı,bunu satim bari yapıp. Face, oğuzhan öztürk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    Valla sosyal medya kullanmiyorum lakin dedigim gibi elimde ekipmanlar olmadigi icin ve sildigim icin bizzat duzeltebilmem biraz zor birde sinav donemindeyim yani bu durum onceden basiniza gelmis olsaydi birliktecozmeye clisir ugrasirdik zira lg g2 de deayni durum olmustu hatta hic isik yanmiyordu tepki vermiyordu 3 gun ugrasip telefonu kendinr getirebildim actigimda twlefonu sarji yuzde 3 tu yani son anda kurtardim

• sisperdesi S kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de kpss çalışıyorum.Ne bilim telefon çalışıyodu normal ama hatta bağlanmıyodu.Telefoncuya gitti gelci sadece CW yazıp kalıyo çözemedim.Tuşlar da rahat basmadığı için problem oluyo.Bakalım.
  • Merhaba arkadaşlar. Benim bi sorum olacaktı. Telefonumun imeisi durduk yere silindi bakınca null yazıyor . klonlama felanda olmamış ama bu imei yi tekrar nasıl geri getirebilirim.artık wifi yede bağlanmıyor . Çok teşekkürler şimdiden
  • elinde lg 4x hd p880 sıfır batarya olan varsa mesaj atabilir mi günahı neyse veririz batarya bitti sıkıntı büyük :)
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    N11 de falan satiliyor sifir 25 30 tl civarinda ordan alabilirsin. Lg optimus 4x hd batarya yaz cikiyor

• http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2481929]Kitkat omnirom[/link] ile kullanıyorum performansı üst düzeyde. Yeni telefon almak için bozulmasını bekliyorum.
  • 3 yıl bu telefonu kullandım. Ilk yıldan sonra cok yavaşladı ben de costum rom arayışına girdim ve cyanogen mod 10 kurdum. 2 yıl öyle idare ettim ama dakikada 1 sarj gider hale gelmişti, açtığım her şeyi kapatmaya başladı zamanla, ölmüştü anlayacağınız 3 hafta önce tt honor 7 ye geçtim ilaç gibi geldi... Şiddetle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefona ait elimde her türlü orjinal parça batarya ekran şarj aleti vs. en bulunmayacak parçası bile mevcuttur.
  • 
Sayfa: önceki 11941195119611971198
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.