Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bmalkoc

Sevgili dostlar.Bende aranızdan ayrılanlar kervanına katıldım.Bizim telefonun kumaşı belli olduğu için çok fazla geliştiremedik malesef.Yine de LG diyorum ve LG G4 aldım.P880 de yaşadığım sorunları yaşamam umarım.Hepinize iyi forumlar.
    Chatin_62 Çetin abime ayrı paragraf açmalıyım.Abi verdiğin emeklere sonsuz teşkkürler(Evliya falan demeyeceğim :D ) Biliyorum ki yine buralarda olacaksın yardım için.Herkes adına tekrar teşekkürler.Saygılarımla...

Rica ederim. Bir damla yardımım olduysa ne mutlu bana. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın yeni telefonunuzu.
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Abi telefonu garantiye verecem 2 yillik kullaniciyim garantisi bitecek. Telefonda sarj, isinma, kamera sorunlari var birde kulakligin bir tanesi bozuk. Daha once gonderdigimde garanti hicbirsey yapmadan geri gonderdi kulakligi bile onarmadilar. Bi yardimci olur musun batarya ve kulakligi degistirmelerini istiyorum. Nasil yazayim gonderirken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayıogi kullanıcısına yanıt
    Sorunlarınızı anlatın işte. Öyle ekstradan yazacak birşey yok.
  • Telefonda daha önce hiç ne root attım ne rom yükledim. Şu an 4.1.2 Jelly Bean mevcut. Bunu Lollipop 5.1'e yükseltme imkanım var mıdır? Yorumları okuduğum kadarıyla yükselten arkadaşlar var fakat bazı sorunların olduğunu belirtmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5dört

Telefonda daha önce hiç ne root attım ne rom yükledim. Şu an 4.1.2 Jelly Bean mevcut. Bunu Lollipop 5.1'e yükseltme imkanım var mıdır? Yorumları okuduğum kadarıyla yükselten arkadaşlar var fakat bazı sorunların olduğunu belirtmişler.

Resmi olarak bu mümkün değil. Eğer birileri yaptıysa Custom rom olarak yükleyebilirsiniz. Bunun için de Bootloader Kilidini açmanız, Root yapmanız, TWRP/CWM yada Philz Recovery (benim zamanımda TWRP kullanılıyordu, şimdi diğerleri de kullanılmaya başlanmış olabilir) yüklemeniz, son olarak ta Romu yüklemeniz gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Telefonda daha önce hiç ne root attım ne rom yükledim. Şu an 4.1.2 Jelly Bean mevcut. Bunu Lollipop 5.1'e yükseltme imkanım var mıdır? Yorumları okuduğum kadarıyla yükselten arkadaşlar var fakat bazı sorunların olduğunu belirtmişler.

Resmi olarak bu mümkün değil. Eğer birileri yaptıysa Custom rom olarak yükleyebilirsiniz. Bunun için de Bootloader Kilidini açmanız, Root yapmanız, TWRP/CWM yada Philz Recovery (benim zamanımda TWRP kullanılıyordu, şimdi diğerleri de kullanılmaya başlanmış olabilir) yüklemeniz, son olarak ta Romu yüklemeniz gerekir.

Teşekkür ederim bilgiendirme için. Resmi olarak güncelleme konusunda epey bir sıkıntı çektik zati Peki ya 4.4.2 KitKat kurmayı önerir misiniz? Bildiğiniz bir KitKat Custom Rom varsa yönlendirirseniz sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Teşekkür ederim bilgiendirme için. Resmi olarak güncelleme konusunda epey bir sıkıntı çektik zati Peki ya 4.4.2 KitKat kurmayı önerir misiniz? Bildiğiniz bir KitKat Custom Rom varsa yönlendirirseniz sevinirim.

Bunun için son sayfalara göz atabilirsiniz. Arkadaşların önerdikleri birçok rom vardır.

• İyi geceler daha önce yoğun bir şekilde 4x kullandım sonra LG G3 aldım geçen yavaşlayan p880 4x e (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2799599) buradaki rom u attım inanılmaz ama müthiş hızlandı Romun adı Magic Rom gerçekten sihirli Bir kere denerseniz bana hak vereceksiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentster

İyi geceler daha önce yoğun bir şekilde 4x kullandım sonra LG G3 aldım geçen yavaşlayan p880 4x e (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2799599) buradaki rom u attım inanılmaz ama müthiş hızlandı Romun adı Magic Rom gerçekten sihirli Bir kere denerseniz bana hak vereceksiniz .

incelediğin kadarı ile stabil olmayan yada çalışmasında dikkat çeken bir sıkıntı gördün mü ?
    Batarya konusunda durum nasıl? Bende şu an orjinal halindeki son versiyon yüklü ve batarya çok az gidiyor. Cm yükleyesim var ama bu aralar biraz üşeniyorum :D Bunu yüklemek konusunda bir sorun yoksa ilk bunu deneyeyim mi, tavsiye eder misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usb999

quote:

Orijinalden alıntı: bulentster

İyi geceler daha önce yoğun bir şekilde 4x kullandım sonra LG G3 aldım geçen yavaşlayan p880 4x e (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2799599) buradaki rom u attım inanılmaz ama müthiş hızlandı Romun adı Magic Rom gerçekten sihirli Bir kere denerseniz bana hak vereceksiniz .

incelediğin kadarı ile stabil olmayan yada çalışmasında dikkat çeken bir sıkıntı gördün mü ?
    Batarya konusunda durum nasıl? Bende şu an orjinal halindeki son versiyon yüklü ve batarya çok az gidiyor. Cm yükleyesim var ama bu aralar biraz üşeniyorum :D Bunu yüklemek konusunda bir sorun yoksa ilk bunu deneyeyim mi, tavsiye eder misin?

ben çok fazla rom yükledim ama en iyisi bu oldu.Bu romun dışında yüklediğim romların hiçbirinden verim alamadım .ama yükleyip denemen gerek anında hızını görürsün zaten.

• Bunlar satılık Ankaradan Elden Teslimat diğer illere kargo ile yollayabilirim

1-ADET ORJİNAL BATARYA 2150 mAh Hediye kutuda verilen bataryayı hiç kullanmadım Orjinal poşetinde güvenlik şeridi bile yırtılmadı

1-ADET SARJ DOCK'U

1- ADET KALEM

2- ADET NFC TAG

arkadaşlar çakma batarya bile 40/50 lira ben toplam hepsini 50 liraya vereceğim batarya orjinal kendi bataryası
  • Telefonuma cm-11-20140916-SNAPSHOT-M10-p880 rom yüklemiştim . bir kaç gün sonra asphalt 8 yükledim. 2-3 dk. oynadıktan sonra telefon kapandı ve şuan hiç bir şekilde açılmıyor. Kapandığında üst kısmı hiç hissetmediğim kadar ısınmıştı. Yanmış olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamac_34

Telefonuma cm-11-20140916-SNAPSHOT-M10-p880 rom yüklemiştim . bir kaç gün sonra asphalt 8 yükledim. 2-3 dk. oynadıktan sonra telefon kapandı ve şuan hiç bir şekilde açılmıyor. Kapandığında üst kısmı hiç hissetmediğim kadar ısınmıştı. Yanmış olabilir mi?

Pili tam bitmiş olabilir. Şarja takıp 1 saat kadar bekleyin. Sonra telefonunuzu açabilmeniz gerekir. Yine açılmazsa o zaman servis yolu görünfü demektir.
  • merhaba arkadaşlar; telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm ve karşı tarafın sesi az geliyor
    telefondan nasıl yükseltebilirim sesi?
    şimdidenb teşekkür ederim
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Cevabın için sağol dolu pil taktım ama yine çalışmadı. 2,5 seneden fazla kullanıyorum değiştirme vakti geldi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamac_34

Cevabın için sağol dolu pil taktım ama yine çalışmadı. 2,5 seneden fazla kullanıyorum değiştirme vakti geldi sanırım.

O zaman geçmiş olsun demekten başka aklıma birşey gelmiyor.
  • uyk_RA U kullanıcısına yanıt
    dostum telefonu ikinci el aldığımda ve format attığımda aynı sorun benimde başıma geldi. Telefonculara falanda sordum, hiç bir şey anlamadıkları için yardımcı olamadılar, garantiye falan yollayamadım telefon garantisi yoktu diye... Neyse asıl soruna gelecek olursak, kastettiğin sorun telefon konuşması yaparken karşıdaki insanın sesinin fazla kısık gelmesi galiba... 3 şekilde sorunu aştım

1.Telefonun arama yerine 3845#*880# yazarak ayar menüsünden device test>all auto test menu - full>sound test>audio cal tool>setgain e girdim normal yazan yeri in call a getirdim hemen altta 29 yazıyor işte o değeri oynarak belli bir ses seviyesine getirdim. Yalnız fazla yükseltince benim ses kısılıyordu o yüzden ideal bir durumda sayı belirle. Çok fazla bir değer artışı da sende başka bir etki yapabilir, dikkatli ol!

2. Ahize yerini sert bir ince fırçayla çok fazla temizledim. (Sendeki sorun yazılımsal ama yinede başka arkadaşlar için söylemiş olayım)

3. Konuşma yaparken sürekli olarak yandan ahize sesini arttırıp, arama sesinin en yüksek durumda mı diye kontrolunu yaptım, çünkü bazen elim değdiğinden mi yoksa kendi kendine mi bilinmez, ama değişiyordu.

yardımcı olabilirim umarım...

• arkadaşlar tel için;
    jak girişi ve parlaklık sensörünün olduğu birleşik parça
    komple kasa kapak
    batarya
    aramaktayım.
  • Orjinal 4.1.2 romunu nasıl yüklerim? Telefonum pc yi görmüyor o yüzden normal rom şeklinde yüklemem gerek, var mı öyle bir imkanım?
  • Arkadaslar orjinal v20c yada v20d romun zip hali olan var mi? Kdz li olani yukleme yapamadim. Sd karttan zipli olarak yukleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.