Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salsakingss

Yaklaşık 21 aylık kullanım sonunda P880 de donmalar, çağrı cevaplayamama, kamera açılmaması gibi sorunlardan dolayı servise gönderdim. İşin ilginç yanı Fabrika ayarlarına almama rağmen kesin bir çözüm bulamadım. Sorun Kronik bir sorun mu acaba? Yazılım güncellemesi ile giderilebilir mi? yada değişim mi olur? Bilgisi olan varmı acaba..

yazdığınız sorunlara nazaran yazılım güncellemesi yapıp gönderirler gibi geliyor daha ilk gönderimde değişim kararı çıkmaz diye bdüşünüyorum ama sorunlar devam ederse ısrarla göndderin
  • Cevap için teşekkür ederim ben de benzer şekilde düşünüyordum ama milyonlarca kez indirilmiş ve 400.000'e yakın yorum almış olması kafa karıştırıyor.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder&hl=tr Burada aynı model kullanıcılarından sorunsuz çalıştığını yazan insanlar var ama benimle aynı sorunu çeken insanlar da var:)
  • Youtube hesabı kapatmayı bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi lütfen !!
  • arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Buradan paylaşmıştım 22 ekimde gönderdiğim telefonum için 20 iş günü 17 kasımda bitmişti ve 17 kasımda vintek servisini aradığımda ürün değişim için merkeze bilgi verileceği söylenmişti.Durum nedir diye bugün vintekin intenet sayfasına tekrar baktığımda ürünün tamir edildiği görülüyor fakat bugün 22.gün, telefonu iade almayıp değişim yada para iadesi şansım var değil mi? bu konuda ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim acil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokomind

quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

merhaba, bu telefon iade ve değiştirme olayı hala geçerli mi? ben tam olarak anlayamadım mesela benim telefonumun ekranında yeni çıktığını fark ettiğim dışarıdan değil içeriden çizikler ve noktalar var sanki ispirtolu kalemle çizilmiş gibi, ayrıca iki pilide bir günü zor çıkartıyor, internet sörf ve oyunlarda ısınma problemi var bu şikayetlerle gidersem telefonumu alıp yeni telefon veya ücret iadesi yaparlar mı? faturam var,

yapmazlar.

ekranın içini temizlerler.

pil için verirseniz de servise alıp kontrolden geçirirler.

cevap için saolasın "sokomind" , birde bu telefonlarda forumda okuduğum kadarıyla ekranda toz muhabbeti var, serviste ekranı elletirsem ilerde toz muhabbeti banada bulaşır mı? sonuçta 2 senedir kullanılmış ve ekranda toz olmamış bir telefon, bu yüzden çok da rahatsız etmeyen bir kusur için servise hiç vermesem daha iyi olabilir mi?

• Faturasında imei numarası yazmayan LG P880 sahipleri, siz de kazanabilirsiniz.
    Servisin para iadesi kararı verdiği LG P880 için fatura arıyorum.

üstünde imei yazmayan fatura satın alabilirim.
    bu şekilde faturası olan ikinci el cihaz alabilirim.
    İstanbul'da ise sahibi gerekli güven sağlanırsa para iadesi için de çalışırız, yardım neticesinde komisyon veririm gelecek iadeden.
    .

0544 735 38 62

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selduman -- 19 Kasım 2014; 23:15:30 >
  • quote:

quote:

quote:

merhaba, bu telefon iade ve değiştirme olayı hala geçerli mi? ben tam olarak anlayamadım mesela benim telefonumun ekranında yeni çıktığını fark ettiğim dışarıdan değil içeriden çizikler ve noktalar var sanki ispirtolu kalemle çizilmiş gibi, ayrıca iki pilide bir günü zor çıkartıyor, internet sörf ve oyunlarda ısınma problemi var bu şikayetlerle gidersem telefonumu alıp yeni telefon veya ücret iadesi yaparlar mı? faturam var,

yapmazlar.

ekranın içini temizlerler.

pil için verirseniz de servise alıp kontrolden geçirirler.

cevap için saolasın "sokomind" , birde bu telefonlarda forumda okuduğum kadarıyla ekranda toz muhabbeti var, serviste ekranı elletirsem ilerde toz muhabbeti banada bulaşır mı? sonuçta 2 senedir kullanılmış ve ekranda toz olmamış bir telefon, bu yüzden çok da rahatsız etmeyen bir kusur için servise hiç vermesem daha iyi olabilir mi?

Yine toz alır.
    ya temizlik, ya parça değişimi. lcd'de ölü nokta arayın değişim olsun.

toz problemlerinde öndeki dokunmatik cam, dış çerçeve, lcd-dokunmatik arası yapışkan değişiyor,
    lcd değişmeden lcd temizlenip temiz temizken üste yeni dokunmatiği yapıştırıyorlar.

Ciddi görünür 1 adet bile olsa büyük bir toz olması lazım ki kaale alsınlar. yeniden olacak 3 kere olduğunda ancak bazı şeyler değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RocknRollar

Herkese selamlar, ben 2013 haziran ayında lg p880 telefon aldım o günden beri de kullanıyorum. Aldığım ilk akıllı telefon boot falan da etmedim kendi yazılımı ile kullanıyorum. Geçen gün telefona görüşme kaydeden autocall recorder programını yükledim, program kaydediyor gözüküyor ama kayıtlar 0 byte kısaca dosya var kayıt yok. O programı silip acr call recorder yükledim, aynı sorun orada da devam etti. Yorumlar kısmında bu modelden gönderilen yorumları filtrele dediğimde benzer sorun yaşayanlara telefonun ortam gürültüsü azaltma fonksiyonunu kapatın demişler ama öyle bir ayar opsiyonu göremedim telefonda:) Bu fonksiyon hakkında bilgisi olan var mı? Ayrıca görüşme kaydedici programları kullanmış kişilerde tecrübelerinden bahsederse ve program önerirse mutlu olurum.

dostum ben uzun zaman RMC: Android Call Recorder kullandım ve program sorunsuz çalışıyordu ancak sonradan karşı tarafa sesim gitmeme problemi baş gösterdi, telefon bozuldu filan derken sorunun programdan kaynaklandığını fark ettim, program hala telefonumda duruyor ayarlarından kapatabiliyorsun, lazım olunca açıyorum.

• quote:

Yine toz alır.
    ya temizlik, ya parça değişimi. lcd'de ölü nokta arayın değişim olsun.

toz problemlerinde öndeki dokunmatik cam, dış çerçeve, lcd-dokunmatik arası yapışkan değişiyor,
    lcd değişmeden lcd temizlenip temiz temizken üste yeni dokunmatiği yapıştırıyorlar.

Ciddi görünür 1 adet bile olsa büyük bir toz olması lazım ki kaale alsınlar. yeniden olacak 3 kere olduğunda ancak bazı şeyler değişir.

dostum zaman ayırıp cevap verdiğin için tekrar teşekkür ederim, servise vermeyeceğim vazgeçtim, sağlam telefonu bozar bunlar, toz problemim yok sonuçta, 2 senedir toz olmadığına göre bundan sonra da biraz düşük ihtimal,
  • quote:

Faturasında imei numarası yazmayan LG P880 sahipleri, siz de kazanabilirsiniz.
    Servisin para iadesi kararı verdiği LG P880 için fatura arıyorum.

üstünde imei yazmayan fatura satın alabilirim.
    bu şekilde faturası olan ikinci el cihaz alabilirim.
    İstanbul'da ise sahibi gerekli güven sağlanırsa para iadesi için de çalışırız, yardım neticesinde komisyon veririm gelecek iadeden.
    .

0544 735 38 62

haha mesajını şimdi fark ettim dostum, hemen faturaya baktım ama üzgünüm imei yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxian

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Buradan paylaşmıştım 22 ekimde gönderdiğim telefonum için 20 iş günü 17 kasımda bitmişti ve 17 kasımda vintek servisini aradığımda ürün değişim için merkeze bilgi verileceği söylenmişti.Durum nedir diye bugün vintekin intenet sayfasına tekrar baktığımda ürünün tamir edildiği görülüyor fakat bugün 22.gün, telefonu iade almayıp değişim yada para iadesi şansım var değil mi? bu konuda ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim acil...

arkadaşlar bu konuda bir bilgisi olan yok mu? bu çakallar telefonu yarın kargoyla geri göndermeden birşeyler yapmam lazım.
  • maxian kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar 3. gün önce telefonuma değişim onayı verilmişti bugün aradılar ücret iadesi yapılcakmış benden iban-garanti-fatura-kimlık fotokopi istediler sizce kac gün sonra paramı yatırırlar .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenarmyy

Evet arkadaşlar 3. gün önce telefonuma değişim onayı verilmişti bugün aradılar ücret iadesi yapılcakmış benden iban-garanti-fatura-kimlık fotokopi istediler sizce kac gün sonra paramı yatırırlar .?

2 hafta içinde yatırırlar muhtemelen.
  • sabah vinteki aradım fıralamak için, görüşen bayan firma yetkilisi haklısınız 20 iş günü geçtiği için değişim talebiniz hakkınızdır ilgili departmana konuyu bildiriyorum demişti, dedim sakın tamir edilen telefonu sakın kargoya vermeyin, aynen geri gönderirim dedim,haklısınız kargo departmanı ile konuşup kargoyu çıkartmamalarını söyleyeceğim dedi.İyi barii diyerek kapattık telefonu, ama son durum aşağıdaki gibi.

İşemri No : ......
    Cihazın Durumu : TÜM İŞLEMLER BİTMİŞ - TESLİM EDİLMİŞ
    Marka / Model : LG LGP880
    Garanti Durumu : GARANTİ DAHİLİ
    Ucret :
    Aciklama :

22.10.2014 18:36:34 İşemri Açıldı
    23.10.2014 18:09:02 Malzeme Eklendi Stok Kodu : EBD61386601, TOUCPAD SIYAH
    23.10.2014 18:09:08 Malzeme Eklendi Stok Kodu : EBR75729601, SIM,MMC BOARD
    23.10.2014 18:09:18 0538...... ......862 IMEI No.lu cihaz LG Teknik servise ulasmistir.Cihaz takibini 02122726543veyahttp://lg.tech-im.com adresinden yapabilirsiniz.
    23.10.2014 18:09:32 YEDEK PARÇA BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    23.10.2014 18:09:32 ........ Seri numarali cihazinizin tamiri icin YEDEKPARCA beklenmektedir.
    19.11.2014 11:32:52 Malzeme Eklendi Stok Kodu : MJN68169501, TOUCPAD ETİKET
    19.11.2014 11:32:57 Malzeme Eklendi Stok Kodu : ACQ86030201, KAPAK ON SIYAH
    19.11.2014 11:57:05 Cihaz beklemeden çıkartıldı
    19.11.2014 11:57:18 Cihaz Statusu Değişti: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Tamir Kodu: FU-Touchpad değiştirildiKapanisSonucu: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Not:
    19.11.2014 14:01:08 Kalite kontrol tamamlandı.
    20.11.2014 09:10:27 Kargodan geçti Kutu no :
    20.11.2014 09:24:52 ......... IMEI No.lu cihazinizin servisimizdeki islemleri tamamlanmistir.cihazinizi 72 saat sonra teslim alabilirsiniz.
    20.11.2014 13:38:51 a ...3 ile çıkıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxian

sabah vinteki aradım fıralamak için, görüşen bayan firma yetkilisi haklısınız 20 iş günü geçtiği için değişim talebiniz hakkınızdır ilgili departmana konuyu bildiriyorum demişti, dedim sakın tamir edilen telefonu sakın kargoya vermeyin, aynen geri gönderirim dedim,haklısınız kargo departmanı ile konuşup kargoyu çıkartmamalarını söyleyeceğim dedi.İyi barii diyerek kapattık telefonu, ama son durum aşağıdaki gibi.

İşemri No : ......
    Cihazın Durumu : TÜM İŞLEMLER BİTMİŞ - TESLİM EDİLMİŞ
    Marka / Model : LG LGP880
    Garanti Durumu : GARANTİ DAHİLİ
    Ucret :
    Aciklama :

22.10.2014 18:36:34 İşemri Açıldı
    23.10.2014 18:09:02 Malzeme Eklendi Stok Kodu : EBD61386601, TOUCPAD SIYAH
    23.10.2014 18:09:08 Malzeme Eklendi Stok Kodu : EBR75729601, SIM,MMC BOARD
    23.10.2014 18:09:18 0538...... ......862 IMEI No.lu cihaz LG Teknik servise ulasmistir.Cihaz takibini 02122726543veyahttp://lg.tech-im.com adresinden yapabilirsiniz.
    23.10.2014 18:09:32 YEDEK PARÇA BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    23.10.2014 18:09:32 ........ Seri numarali cihazinizin tamiri icin YEDEKPARCA beklenmektedir.
    19.11.2014 11:32:52 Malzeme Eklendi Stok Kodu : MJN68169501, TOUCPAD ETİKET
    19.11.2014 11:32:57 Malzeme Eklendi Stok Kodu : ACQ86030201, KAPAK ON SIYAH
    19.11.2014 11:57:05 Cihaz beklemeden çıkartıldı
    19.11.2014 11:57:18 Cihaz Statusu Değişti: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Tamir Kodu: FU-Touchpad değiştirildiKapanisSonucu: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Not:
    19.11.2014 14:01:08 Kalite kontrol tamamlandı.
    20.11.2014 09:10:27 Kargodan geçti Kutu no :
    20.11.2014 09:24:52 ......... IMEI No.lu cihazinizin servisimizdeki islemleri tamamlanmistir.cihazinizi 72 saat sonra teslim alabilirsiniz.
    20.11.2014 13:38:51 a ...3 ile çıkıldı.

telefonu alma geri gönder
    hatta servisi ara kargoyu muhakkak haberdar et telefonu istemediğini belirt getirmesinler uyar
    genelde böyle durumlarda alıcı kişi bulunmayınca şubeye geri gönderilen kargo ne hikmetse(!) komşuya bırakılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigabit78 -- 21 Kasım 2014; 9:17:22 >

• gigabit78 kullanıcısına yanıt
    haklısınız kargo takip numarasını isteyip kargoya ulaşayım getirmesinler.
  • 1-ADET ORJİNAL BATARYA 2150 mAh bataryayı hiç kullanmadım Orjinal poşetinde güvenlik şeridi bile yırtılmadı

1-ADET SARJ DOCK'U

2- ADET NFC TAG

Bunları satıyorum arkadaşlar hiç kullanılmamış hepsi 0 almak isteyenler özel mesaj gönderebilir
  • arkadaşlar dün itabari ile toz sorunundan dolayı garantiye verdiğim telefonumun para iadesini aldım ilgi alaka gösteren tüm arkadaşlara teşekür ederim...
  • merhaba,

arkadaslar artik lg benim icin bitmistir siz siz olun bulasmayin su firmaya. cevremde ne kadar telefonvalmak isteyen varsa lg den sogutuyorum artik. bu kadar s.r.fsiz musteri hizmeti olamaz. aldigim ban uzaklastirma umrumda degil su an yazarken sinirden elim ayagim titriyor. ben telefonu eylulun 1 de gonderdim insaf ya 1 eylul ustunden 2 ay gecicek hale degismedi telefon. gonderdim ilk degisim onaylandi baktilar ucuza almis hemen para iadesine cevirdiler. hemen dediysem iki haftada. sonra aradim kibarca konusarak para iadesi istemedigimi soyledim tamam dediler degis o degis. ariyorum mail attik gelmedi o olmadi bu olmadi. degisim departmaninin numarasini istedim vermediler. artik gina geldi aramaktan. ciddiyim dedim mahkemeye vericem dedim adamlar iplemedi bile. ya bu kadar serefs.zlik olurmu. artik yeter bi kac dan.alak sepeb oluyor herhalde buna pazartesi arayip Anne kardes ayrimi yapmadan agzima geleni soyluycem. ul.n 1 ay da mail cevaplanmazmi kimi kandiriyorsunuz siz. demem o ki artik lg ne alirim ne aldiririm biliyorum samsungda htcde vardir bu tur olaylar ama lg artik boyut atlamis durumda. EGER BNİM DURUMUMA DUSMEK İSTİYORSANİZN ALİN LG DERİM YAPACAK BİRSEYİM YOK.

biraz olsun rahatladim ama telefon gelsin gelmesin lgye gidip olay cikartmassam icim rahatlamaz. iyi gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vatansever1934

arkadaşlar dün itabari ile toz sorunundan dolayı garantiye verdiğim telefonumun para iadesini aldım ilgi alaka gösteren tüm arkadaşlara teşekür ederim...

Ücret iadesi çıktıktan kaç gün sonra yattı para
  • 
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.