Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf4630000

s.a abiler ben bi hata yaptım ben telefonu 4.4.4 e güncelledim şimdi eski roma çeviremiyorum bu içindeki romda berbat bişey hiç bişey çalıştırmıyor ve bisürü hata veriyor eski roma rom manager le dönmeye çalıştım yedek almıştım ama rom mangeride çalıştırmıyor ses kısam tuşu ve ower tuşuyladeniyorum yine olmuyor

Yedek aldıysanız Rom manager'e ihtiyacınız yok. Recovery Mod ile açın ve Backup & Restore seçeneğinden Restore ile geri yükleyebilirsiniz.

ekranda backup ve restore seçeneği yok ve hiç bir tuş işlemiyor sadece aşağı yukarı tuşu çalışıyor.romu yüklemeden önce boot loader kilidiyle root yapmıştım ama bu romda root ta yok p880in kendi unlock kontrol ettiğimiz şifreside bunda çalışmıyor anladım.
  • quote:

quote:

s.a abiler ben bi hata yaptım ben telefonu 4.4.4 e güncelledim şimdi eski roma çeviremiyorum bu içindeki romda berbat bişey hiç bişey çalıştırmıyor ve bisürü hata veriyor eski roma rom manager le dönmeye çalıştım yedek almıştım ama rom mangeride çalıştırmıyor ses kısam tuşu ve ower tuşuyladeniyorum yine olmuyor

Yedek aldıysanız Rom manager'e ihtiyacınız yok. Recovery Mod ile açın ve Backup & Restore seçeneğinden Restore ile geri yükleyebilirsiniz.

Ben telefonumu 2 kez garantiye yollamıştım birdaha yolladım değişim talep ettim ne kadar arasamda değişim olmayacak gibi bu yüzden telefonum gelince root yapıp rom yüklemeyi düşünüyorum.

Daha önce rom ve root attım T11 telefonuma bilgim var ancak bu telefon daha üst model olduğu için yedek almayı, bootloader açma kapamayı bilmiyorum bunun için bir konu veya site gönderebilirmisiniz ?
  • yusuf4630000 Y kullanıcısına yanıt
    Cwm ye giremiyormusunuz ya da bilgisayar ile yukleme yapamiyormusunuz. Lg suite ile yapma imkaniniz yok mu stock roma donnek icin. Bootloader kilidini kapatmak icin verilen bir program vardi unlock diye onu actiginizda karsiniza gelen kodun son hanrsini silin oyle onaylayin ve emulatote yapistirin o sekilde acilabiliyor. Sonra bilgisayardan stock roma donun. Probleminizi bir daha acik bir sekilde yazarmisiniz. Ne gibi sorunlar var neden dolayi geri gelemiyorsunuz. Yedegi duzgun aldiginiza eminmisiniz. Detayli bir yazi yazarsaniz srvinirim. Pm de atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıllı-adam A kullanıcısına yanıt
    Tozdan dolayi gittiyse gelince yan citadan hafif bastirip tirnaginizi sokun cok az bukun ve ufleyin bayagi ondan sonra tirnagi cekin ve elinizi o actiginiz yere birkac defa surtun. 2 gun icinde tekrar yoz girer ve degisim icin musteri hizmetlerini arayin laf soyleyin. Servisi arayin laf soyleyin. Ozellikle vintek e gonderin. En onemlisi musteri hizmetlerinden degisim departmabinin numarasini isteyin direkt onlarla ileyisime gecin probleminizi anlayin.Kurtulun telefondan rahat edin. Ben g2 aldim mutluyum.

• Dostum toz iciin gitti de işin boyutu değişti iş günü olarak 1 ay olcak nerdeyse telefonu vereli . Ben vintek i aradım cıkan bayana tamir süresinin 20 iş gününü geçtiğini söyledim . Tamam iş günü hesabı yapcaz gerekirse değişim olcak dedi .

Senin müşteri hizmetleri dedigin neresi ? Vintek dısında başka nereyi arayabilirim . 20 iş günün de tamir edilmeyen ürünün para iadesi olur diyor tüketici haklarında o yüzden değişim yada para iadesi istiyorum ben ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaran

Sis perdesi iş günü olarak 20 günü geçti . 2 .gidişi servise toz icin ama telefonu tamir edemediler .

Garip, ben 3 aylık ürünümü göndermiştim, öyle aksesuar filan da yoktu, başka model tabi, ekrana toz giriyordu, tamir edemediler, ve değiştirdiler telefonu..

Vintek değişim konusunda sorun çıkarmaz hocam.. hele g2 ve g3 harici telefonlarda direkt değişime gidiyorlar diye biliyorum..

ama gel gör ki telefonları beş para etmez lg' nin..

Ayrıca şu an servis fişinde ne yazıyor, şu siteden bakınız imei girerek;http://lg.tech-im.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 8 Eylül 2014; 21:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

Tozdan dolayi gittiyse gelince yan citadan hafif bastirip tirnaginizi sokun cok az bukun ve ufleyin bayagi ondan sonra tirnagi cekin ve elinizi o actiginiz yere birkac defa surtun. 2 gun icinde tekrar yoz girer ve degisim icin musteri hizmetlerini arayin laf soyleyin. Servisi arayin laf soyleyin. Ozellikle vintek e gonderin. En onemlisi musteri hizmetlerinden degisim departmabinin numarasini isteyin direkt onlarla ileyisime gecin probleminizi anlayin.Kurtulun telefondan rahat edin. Ben g2 aldim mutluyum.

Aramadığım yer kalmadı değişim departmanı hariç. Neredeyse her gün aradım vintekide LG yide. Aramam sadece işemrinin ve teknisyene daha hızlı ulaşmasını sağladı.

28 inde işemrini açtılar 1 inde ise teknisyene ulaşmış ama hala ses yok. Telefonum gelsin tırnağımı sokmama gerek kalmadan toz alır zaten. Toz alınca yine yollarım ama bu kezde değişim olacağını sanmam.
  • akıllı-adam A kullanıcısına yanıt
    Degisim departmanini arayin telefon no vermistim ama musteri hizmetlerinden alabilirsiniz orayi baski yapin

• yaran Y kullanıcısına yanıt
    Degisim departmanini ara daha once yazdigim mesajlarda var bilgisayar olmadigi icin bulmam zor ama musteri hizmetlerini ara ve iste daha sonra degisim departmanina baski yap

• quote:

quote:

quote:

ekranda backup ve restore seçeneği yok ve hiç bir tuş işlemiyor sadece aşağı yukarı tuşu çalışıyor.romu yüklemeden önce boot loader kilidiyle root yapmıştım ama bu romda root ta yok p880in kendi unlock kontrol ettiğimiz şifreside bunda çalışmıyor anladım.

Bu telefonun 4.4.4 diye bir romu yok. Yani yüklediğiniz rom stok olamaz. Custom Rom yüklenebilmesi için de Custom Recovery yani CWM, TWRP gibi Recovery'lerin yüklü olması gerekir. Custom Rom yüklenirken recovery partisyonu ellenmediği için de recovery modunda telefonu açtığınızda ana sayfada reboot, install from zip file, wipe data & factory reset, wipe cache, Backup & Restore, advanced gibi seçeneklerin olduğu bir ekran gelmesi gerekir. Buradan Backup & Restore seçeneğine gireceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vintek'e cuma günü verdiğim telefon pazartesi günü teslim hazır haldeydi.
     LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllı-adam

quote:

quote:

Ben telefonumu 2 kez garantiye yollamıştım birdaha yolladım değişim talep ettim ne kadar arasamda değişim olmayacak gibi bu yüzden telefonum gelince root yapıp rom yüklemeyi düşünüyorum.

Daha önce rom ve root attım T11 telefonuma bilgim var ancak bu telefon daha üst model olduğu için yedek almayı, bootloader açma kapamayı bilmiyorum bunun için bir konu veya site gönderebilirmisiniz ?

Bu cihazla ilgili her türlü videolu anlatımlar yapılmıştı. Benim videoları kapatılan diğer ana konuda 1.sayfada yada youtube'ta chatin_62 yazarak ulaşabileceğiniz kanalımda bulabilirsiniz. Açıklamalarındaki linklerde de geniş anlatımlar bulacaksınız.

• Vintek i aradım . 20 iş günü dolduğu teknisyene aktarıldı birkaç gün içinde değişim için haber vericez gibi şeyler söyledi . İnşallah g2 ile değişim yaparlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaran -- 9 Eylül 2014; 11:52:13 >
  • hocam her ihtimale karşı ımei numarasını düzeltin mesajınızda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaran

Vintek i aradım . 20 iş günü dolduğu teknisyene aktarıldı birkaç gün içinde değişim için haber vericez gibi şeyler söyledi . İnşallah g2 ile değişim yaparlar ...

Telefonunuzu, imei numaranızı falan açık alanda paylaşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 9 Eylül 2014; 11:05:09 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu telefonun 4.4.4 diye bir romu yok. Yani yüklediğiniz rom stok olamaz. Custom Rom yüklenebilmesi için de Custom Recovery yani CWM, TWRP gibi Recovery'lerin yüklü olması gerekir. Custom Rom yüklenirken recovery partisyonu ellenmediği için de recovery modunda telefonu açtığınızda ana sayfada reboot, install from zip file, wipe data & factory reset, wipe cache, Backup & Restore, advanced gibi seçeneklerin olduğu bir ekran gelmesi gerekir. Buradan Backup & Restore seçeneğine gireceksiniz.
    Abim çok teşşekkürler herkese nasıl yaptığımı anlatayım telefonu şarja takarken bidaha açıym dedim recovery modunda telefon birden s/w update diye bişey çıktı ekranda fırsat bu fırsat diyim pcye taktım ve lg mobil support tool ile güncelledim oldu çok sevindim şuan yardım eden @sisperdesi ve @chatin_62 abime çok teşekkürler ederim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf4630000 -- 11 Eylül 2014; 2:51:11 >
  • Estagfurullah da benim fazla yardimim dokunmadi .basardiysan ne mutlu sana telefondan kurtulursan daha iyi olur senin icin.bu arada sisperisine cok guldum.Cetin abi nick degistitme nasil yapilior.

• Beyler bu telefonun şarj ve ısınma problemi beni deli ediyor bu sitede ki 4.4. dosyasını asıl yükleyeceğim lütfen bilen biri yardım etsin.
    http://download.mokeedev.com/?device=p880

Nasıl yükleyecem bunu birde şarj ve ısınma sorununu giderir mi bu ?
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhotSht -- 10 Eylül 2014; 18:34:14 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Abim çok teşşekkürler herkese nasıl yaptığımı anlatayım telefonu şarja takarken bidaha açıym dedim recovery modunda telefon birden s/w update diye bişey çıktı ekranda fırsat bu fırsat diyim pcye taktım ve lg mobil support tool ile güncelledim oldu çok sevindim şuan yardım eden sis perisi ve chatin_62 abime çok teşekkürler ederim :D

Geçmiş olsun. Telefon kapalıyken ses kısma tuşuna basılarak USB kablosunu takarsanız s/w moduna geçer.
    Bu durumda kdz rom yükleyebilirsiniz.

@sisperdesi
    Sis perisi cidden güzel olmuş.
    Valla ben hiç nick değişimi yapmadım. Ayarlarda falan nick değişimi diye vardır herhalde

• 
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.