Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: postacik

Çetin Bey,

Bu Jaomi (Xiaomi) gerçekten Türkiye'ye gelecek mi?

MI4 gerçekten güzel bir cihaz.

En yetkili ağızdan 2014 yılı içinde şu 10 ülkeye gireceğiz dendi. Bu ülkeler arasında 8.ülke Türkiye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatil dolayısıyla internetten uzak kalmıstım forumda yaprak kıpırdamamıs neyse herkese uzun bir aradan sonra merhabalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

Tatil dolayısıyla internetten uzak kalmıstım forumda yaprak kıpırdamamıs neyse herkese uzun bir aradan sonra merhabalar

Merhaba. Kıpırdatacak yaprak olmayınca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

Tatil dolayısıyla internetten uzak kalmıstım forumda yaprak kıpırdamamıs neyse herkese uzun bir aradan sonra merhabalar

Tik tak tik tak dicek kimse yoktu o ara )))

• by_colakoglu kullanıcısına yanıt
    bu arada tik taklardan bir şey çıkmadı
    başka sefer tekrar deneyeceğiz artık
  • Şu lanet telefonla dışarıda bi görüşme yapamıyoruz ne telefon dediğin ne işe yara oyun oynatamıyorsun bari ahize sesin yüksek olsun bıktım bu telden en yakın zamanda satmaya çalışıcam
  • G3 32gb a geçiş yapmiş bulunuyorum. Genel olarak memnundum telden ama g3 aldık bakalım. Biz burada şikayet ediyoruz ama araştırıken gördüm ki not3 ten de şikayet var g3 ten de nasıl iş anlamadım ama deneyip göreceğiz.
  • Jb 4.1.2 den 4.0.3 e geri gecmek mumkunmudur

• Arkadaslar telefonumda 4.1.2 kurulu root yok. 4.0.3 e gececektim tekrar ama ne denediysem olmadi flash toolda ready yazisindan sonra ilerleme olmuyor kdz updaterde dll msg not foud hatasi aliyorum cozumu nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Arkadaşlar merhaba;

Telefonun stok romundan sıkılanlar için Mokee Rom'u önerebilriim. Android 4.4.4 stabil versiyonu şu anda bizim telefon için mevcut ve her şey gayet hoş, yükleyin.

Bunu bir tarafa bırakırsak ben de telefonu yeni garantiye gönderdim, ekran ışığı kendi kendine yanıyordu ve kilit tuşunda sıkıntı vardı. Bakalım nasıl sonuçlanacak?

Herkesin yaşadığı toz problemini ben hiç yaşamadım bu telefonda.

hocam cihazda custom rom kurulu ikenmi garantiye yolladınız? yoksa orijinal roma dönüp mü yolladınız?
  • arkadaşlar telefonu garantiye vericem, dolayısıyla stock roma dönmem lazım ve stock romun yedeğini almadım, nasıl stock roma dönebilirim?
  • tibuk kullanıcısına yanıt
    Orijinal rom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Orijinal rom.

evet orijinal rom ama nasıl?
  • Arkadaşlar 3 ay önce kırılmıştı buraya da yazmıştım takip eden arkadaşlar bilir. 1 temmuzda ebayden verdiğim ekran siparişi dün elime ulaştı ve bugün değiştirdim. Aynı sorunu yaşayan ve garantiye gönderip göndermemekte kararsız olan arkadaşlar için bir tavsiye, ciddi anlamda el yeteneğinize güveniyorsanız, el beceriniz varsa kendiniz değiştirmeye kalkın. Ben babamla birlikte değiştirebildim ancak videolardaki gibi kolay değil anakartı sökmek parçaları ayırmak falan. Ufak bir tereddütünüz varsa garantiye gönderin hiç kafanızı ağrıtmayın. Birde benim kilit açma tuşum sorunlu bayağı bir süredir zor basıyor başka bir şekilde ekranı açıp kapatma seçeneğimiz var mı acaba yarımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi forumlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tibuk

arkadaşlar telefonu garantiye vericem, dolayısıyla stock roma dönmem lazım ve stock romun yedeğini almadım, nasıl stock roma dönebilirim?

enox rom yükle lg mobile support tool ile stok roma dönersin

• elveda p880 2 hafta önce motorola moto g aldım 660 tl gayet memnunum hakkınızı helal edin arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: serkankrk1

Arkadaslar telefonumda 4.1.2 kurulu root yok. 4.0.3 e gececektim tekrar ama ne denediysem olmadi flash toolda ready yazisindan sonra ilerleme olmuyor kdz updaterde dll msg not foud hatasi aliyorum cozumu nedir ?

Arkadaslar yokmu bir fikri olan ?

• beyler telefonu 3.kez garantiye yolladım. değişim için not düştüm ama bakalım. (toz sorunu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıllı-adam

beyler telefonu 3.kez garantiye yolladım. değişim için not düştüm ama bakalım. (toz sorunu)

hadi hayırlısı
  • danceinthedark kullanıcısına yanıt
    hocam güç tuşu sorunu bende de vardı ben direk servise verdim bir haftada yapıp geri verdiler çok da güzel oldu
  • 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.