Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trsinapsis

Custom Rom öneren var mı?

Evet arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum?
  • quote:

quote:

+1 bende bekliyorum kernel tavsiyeside bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

birde bu LG booster programı oyunlarda bayağı işe yarıyor mu yani ben asphalt 8 i takılmadan rahat bir şekilde oynayabilir miyim ya da lg gearbox ta çekirdeği düşürdüğümde real racing 3 sıfır kasma ile oynuyordu. Bu programda da böyle etki verebiliyormu. Yoksa şu program çok iyi bunu kullan dediğiniz bir program var mı ? SAYGILAR.

Benim oyunlarla aram yoktur.

Gearbox 4.1.2'de calismiyor.

Evet, boosterin katkisi oluyor.

Asphalt 8'in tegra 3 ile ciddi bir optimizasyon sorunu var. En dusuk ayarlarda bile oynanmiyorl.

Most wanted gayet akici. Real racing de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar dün mediamarktte şöyle bir telefonlara baktım da tasarım anlamında bizimki hepsinden güzel geldi ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karışık12

quote:

quote:

Anladığım kadarıyla pek stabil rom yok için bu telefon için.

Bu soruyu defalarca sordum ancak yanıt veren yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

quote:

birde bu LG booster programı oyunlarda bayağı işe yarıyor mu yani ben asphalt 8 i takılmadan rahat bir şekilde oynayabilir miyim ya da lg gearbox ta çekirdeği düşürdüğümde real racing 3 sıfır kasma ile oynuyordu. Bu programda da böyle etki verebiliyormu. Yoksa şu program çok iyi bunu kullan dediğiniz bir program var mı ? SAYGILAR.

Asphalt 8'in tegra 3 ile ciddi bir optimizasyon sorunu var. En dusuk ayarlarda bile oynanmiyorl.

teşekkürler o zaman lg boosterı da kuralım chatin_62 abimizin androidtürkiye de anllattığı önerilen aayarlarla işlemi bitireyim.SAYGILAR.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

quote:

teşekkürler o zaman lg boosterı da kuralım chatin_62 abimizin androidtürkiye de anllattığı önerilen aayarlarla işlemi bitireyim.SAYGILAR.

Yanlış anlama olmasın. Anlatım, Postacik'in burada yazdıklarını derlememdir. Program ve öneriler kendise aittir.

• o değilde birçok telefon sayfasını gezdim ama bilgi yönünden bizim sayfa kadar fakirini görmedim telefonu root yapacağım ne bir link ne de yükleme adresi var herşey youtubeden kopyalanıp yapıştırılmış video izledim adam anlatıyor güzel ama indirdiğiniz dosyaları komut satırıyla açın deyince eror verdim hangi indirdiğim dosya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saint42

o değilde birçok telefon sayfasını gezdim ama bilgi yönünden bizim sayfa kadar fakirini görmedim telefonu root yapacağım ne bir link ne de yükleme adresi var herşey youtubeden kopyalanıp yapıştırılmış video izledim adam anlatıyor güzel ama indirdiğiniz dosyaları komut satırıyla açın deyince eror verdim hangi indirdiğim dosya ?

Edit: başka bir konu ile karıştırmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 19 Kasım 2013; 11:01:55 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

345 sayfalık bir başlık var ama maalesef bu soruyu ben de daha önce sordum cevap almak mümkün olmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

quote:

quote:

quote:

quote:

345 sayfalık bir başlık var ama maalesef bu soruyu ben de daha önce sordum cevap almak mümkün olmadı..

Hocam ben ayrıca konuda açtım ama yine cevap yazan olmadı.

Sanırım telefon custom Roma uygun değil.

• trsinapsis T kullanıcısına yanıt
    Custom rom'a uyumsuzluk mümkün değil bir sürü rom ve kernel var aslında telefon için uyarlanmış, yabancı dilin varsa yada çeviri ile idare edebilirim diyorsan bu işi takip edebileceğin en iyi site aşağıdadır:

http://forum.xda-developers.com/optimus-4x-hd/development

http://forum.xda-developers.com/optimus-4x-hd/orig-development

• Daha önce tavsiye ettiğim TouchPal X Keyboard'u aşağıdaki harika temasıyla kullanmaya devam ediyorum:

• bende artık 4x kullanıcısıyım listeye ekleyin benide
  • Ben lg.yi sattım ve iphone 5s siparişi verdim artık kafam rahat yok güncelleme varmı yok şu yok bu vs. Pil erken bitti hızlı bitti yok dondu yok kasildi falan olmayacak :)) dolu dolu kullandım arada delirtti ama ii tel sonucta. kullanan arkadaslar kokay gelsin size,.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bizim dropboxtan 50 gb hakkımız vardı diye hatırlıyorum ilk başlarda. Bu hakkımızı nasıl kullanabilirim? Sanırım aktif etmiştim ancak şişmdi hatırlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. İyi forunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: danceinthedark

Arkadaşlar bizim dropboxtan 50 gb hakkımız vardı diye hatırlıyorum ilk başlarda. Bu hakkımızı nasıl kullanabilirim? Sanırım aktif etmiştim ancak şişmdi hatırlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. İyi forunlar

İsterwww.dropbox.com adresini açıp giriş yapın, ister Dropbox uygulamasını telefona yükleyip giriş yapın. Alanınız önünüze gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanfindik3000

Ben lg.yi sattım ve iphone 5s siparişi verdim artık kafam rahat yok güncelleme varmı yok şu yok bu vs. Pil erken bitti hızlı bitti yok dondu yok kasildi falan olmayacak :)) dolu dolu kullandım arada delirtti ama ii tel sonucta. kullanan arkadaslar kokay gelsin size,.

LG G2'nin konusunda, beklemediğim kadar çok Iphone kullanıcısı var. Genelde Iphone4 ve üstü 5S'e kadar modellerini kullanmış kişiler, G2'ye geçiyorlar ve bundan da oldukça memnunlar. Özellikle 5S'in pilinden çokça şikayetler ediliyor. Ben konularına girip bakmadım. Ama pil durumunu bir incelemenizde yarar var sanki. Çok şikayet ettiler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakanfindik3000

Ben lg.yi sattım ve iphone 5s siparişi verdim artık kafam rahat yok güncelleme varmı yok şu yok bu vs. Pil erken bitti hızlı bitti yok dondu yok kasildi falan olmayacak :)) dolu dolu kullandım arada delirtti ama ii tel sonucta. kullanan arkadaslar kokay gelsin size,.

LG G2'nin konusunda, beklemediğim kadar çok Iphone kullanıcısı var. Genelde Iphone4 ve üstü 5S'e kadar modellerini kullanmış kişiler, G2'ye geçiyorlar ve bundan da oldukça memnunlar. Özellikle 5S'in pilinden çokça şikayetler ediliyor. Ben konularına girip bakmadım. Ama pil durumunu bir incelemenizde yarar var sanki. Çok şikayet ettiler.

Akşamları görüştüğümüz Iphone kullanıcısı tüm arkadaşlar buluştuğumuz yerde telefonlarını şarja takıyorlar, ellerinde şarj aletiyle geziyorlar.

Benden söylemesi...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danceinthedark

Arkadaşlar bizim dropboxtan 50 gb hakkımız vardı diye hatırlıyorum ilk başlarda. Bu hakkımızı nasıl kullanabilirim? Sanırım aktif etmiştim ancak şişmdi hatırlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. İyi forunlar

İsterwww.dropbox.com adresini açıp giriş yapın, ister Dropbox uygulamasını telefona yükleyip giriş yapın. Alanınız önünüze gelecektir.

Düzeltme:www.box.com (dropbox değil)

• 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.