Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tvyo programında canlı tv izleyemiyorum;
    wi-fi açıkken program hata veriyor kapanıyor
    wi-fi kapalıyken tv açıyor ama sadece ses var görüntü yok
    sorun yaşayan ya da var mı?
  • Arkadaşlar,sms iletim raporu geldiğinde bildirim sesi duymamızı sağlayan bir ayar yada 3.parti bir program var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olimpiyas

v10f den sonra sarj kötü gidiyo diyenler hard reset attınız mı bende hiç bi sorun yok.....

hard reset nasıl atılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emcayi

quote:

Orijinalden alıntı: izoli

emcayi is11lg telefona attım ama kuramadım apk değil içeriği yardımcı olabilirmisin

gruba yükledim apk dosyasını indirebilirsin.

LG 4x hd Kullanıcıları

https://www.facebook.com/groups/lg4xhd/

+ katıldım az önce

• quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

Sorunum ÇÖZÜLDÜ

sıkıntı herhalde yeni Türkiye romundan. şarj konusunda da sıkıntıları vardı çok çabuk bitiyordu.

sorunumu KDZ ile başka bir rom yükledim de çözdüm v10H

şarz konusunda bende aynı durumdayım bu günde deneyeceğim eğer yine aynı şey olursa sizinde yardımınızla bende aynı şeyi yapmayı düşünüyorum.
  • arkadaşlar telefonu kullanmıyorum ancak almayı düşünüyorum, nacizane tavsiyem android de güncelleme yapıcaksanız öncelikle bir factory reset atın sonra güncelleyin telefonu öyle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

arkadaşlar telefonu kullanmıyorum ancak almayı düşünüyorum, nacizane tavsiyem android de güncelleme yapıcaksanız öncelikle bir factory reset atın sonra güncelleyin telefonu öyle kullanın

böylemi

• güncellemeyi yaptım şarj gayet iyi
     LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckin1781

güncellemeyi yaptım şarj gayet iyi
     LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)

18m 50s pilde %100 den %88 düşmüş

android sistemi %35
    bekleme modu %30
    tel boşta %22
    ekran %9
    android İS %2

v10f çok acayip pil harcıyor bir çare lütfen eski versiyona yada yeni bir üst versiyon olan avrupa v10h nasıl geçeriz yada döneriz.
    v10h yükleyen varsa durum nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

android sistemi %35
    bekleme modu %30
    tel boşta %22
    ekran %9
    android İS %2

v10f çok acayip pil harcıyor bir çare lütfen eski versiyona yada yeni bir üst versiyon olan avrupa v10h nasıl geçeriz yada döneriz.

hocam yüklü uygulamalara bakın olmasa reset atın program kurmadan deneyin ve unutmadan bataryayı çıkarın korea malımı cin mallarında sorun olabilir gecen gün teknosadan alacaktık bataryayı çıkardım cin malı yazıyordu, almadım benim bildiğim LG korea malı bilen bir arkadaş bilgilerini paylaşırsa iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckin1781 -- 31 Ocak 2013; 21:48:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

arkadaşlar telefonu kullanmıyorum ancak almayı düşünüyorum, nacizane tavsiyem android de güncelleme yapıcaksanız öncelikle bir factory reset atın sonra güncelleyin telefonu öyle kullanın

böylemi

dediğim gibi cihazı kullanmıyorum ancak böyle olması gerekli :) telefona sahip arkadaşlarda onaylasınlar siz ona göre işlemi gerçekleştirirsiniz, ayrıca factory reset atmadan verilerinizin yedeğini almayı unutmayın

• quote:

quote:

android sistemi %35
    bekleme modu %30
    tel boşta %22
    ekran %9
    android İS %2

hocam yüklü uygulamalara bakın olmasa reset atın program kurmadan deneyin ve unutmadan bataryayı çıkarın korea malımı cin mallarında sorun olabilir gecen gün teknosadan alacaktık bataryayı çıkardım cin malı yazıyordu, almadım benim bildiğim LG korea malı bilen bir arkadaş bilgilerini paylaşırsa iyi olur

yok batarya ile ilgili değil sorun v10f de v10e de iken böyle bir sorun yoktu maalesef

• quote:

quote:

quote:

android sistemi %35
    bekleme modu %30
    tel boşta %22
    ekran %9
    android İS %2

yok batarya ile ilgili değil sorun v10f de v10e de iken böyle bir sorun yoktu maalesef

batarya değil cihazın nerede üretildiğine bakın teknosa malı cin olarak gördüm ...

• Ya arkadaslar bu gune kadar sarj konusunda hic bir problemim yoktu guncellemeden sonra telefon deli gibi sarj yiyo ne lanet bi guncellemedir bu cozum yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonuma biraz önce yazılım güncelleme mesajı geldi ve şu an kuruluyor V10 e yüklüydü. Bakalım hangi sürüm merak ettim. Biraz sonra sonucunu yazarım.

Ek; an itibari ile telefonum v10 f olmuştur güncelleme sonunda. Biterken android yükseltiliyor dedi. Android sürümü 4.0.3 diyor.(önceki 4.0.2 mi idi anımsamıyorum doğrusu) Hangisiydi bizim cihazların sürümü?

Bir de bu v10 f sürümü neler sağladı bize ben bilmiyorum. Sanırım ilk bana geldi forumda, başka gelen oldumu güncelleme?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuralkan -- 31 Ocak 2013; 22:32:09 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

android sistemi %35
    bekleme modu %30
    tel boşta %22
    ekran %9
    android İS %2

batarya değil cihazın nerede üretildiğine bakın teknosa malı cin olarak gördüm ...

sorun telefonda yada bataryada değil yazılımla ilgili bir durum, çalışan herşey aynı fakat değişen tek şey yazılım

• quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Telefonuma biraz önce yazılım güncelleme mesajı geldi ve şu an kuruluyor V10 e yüklüydü. Bakalım hangi sürüm merak ettim. Biraz sonra sonucunu yazarım.

Ek; an itibari ile telefonum v10 f olmuştur güncelleme sonunda. Biterken android yükseltiliyor dedi. Android sürümü 4.0.3 diyor.(önceki 4.0.2 mi idi anımsamıyorum doğrusu) Hangisiydi bizim cihazların sürümü?

Bir de bu v10 f sürümü neler sağladı bize ben bilmiyorum. Sanırım ilk bana geldi forumda, başka gelen oldumu güncelleme?

2 gündür güncellemenin artisi eksisini tartisiyoruz forumdaki son sayfayi dahi
    okusaydin bilirdin..

• quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Telefonuma biraz önce yazılım güncelleme mesajı geldi ve şu an kuruluyor V10 e yüklüydü. Bakalım hangi sürüm merak ettim. Biraz sonra sonucunu yazarım.

simdilik en son size gelmis gibi gorunuyor :) arkadaslar pek olumlu bahsetmiyorlar onceki sayfalari okursaniz anlayacaksiniz

• Son sayfaları dikkatli okumamışım demekki. Ben v10f sürümünü Lg ülkemiz için yayınlamadan başka yolla indirdiklerini düşünmüştüm arkadaşların, tıpkı şu an v10 h gibi. LG yayınlayıp telefonda bulunca yükledim . En son en iyi deyip avutayım bari kendimi.Umarım eski v10e sürümünü aramayız.
    Ben ileri seviye bir kullanıcı değilim, fark olarak bir şey kazandık mı batarya sıkıntısı dışında? Herkes batarya ömrü azalmış diyor sanırım.
  • kulaklık ile müzik dinlerken tizler daha net gelior sanki.Çok şükür f sürümünde + birşeyler gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killabyte -- 1 Şubat 2013; 0:03:56 >
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.