Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.951
Cevap
97
Favori
1.076.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyah8080

quote:

Orijinalden alıntı: 4X HD

quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

arkadaşlar ben temayı değiştirmek istiyorum farklı tema bulamadım bir türlü telefoındakilerden başka?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50ZXNsYWNvaWxzdy5sYXVuY2hlciJd

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex&feature=search_result

Program dışında bu mümkün değil midir hocam?

Ayarlar/ana ekran a girin 2. sırada tema var onlardan seçbilirsiniz ama o sadece ikonları değiştiriyor

Onları biliyorum hocam başka bulabilir miyim internette falan diye sormuştum.
    İlginiz için teşekkür ederim.

alın size en farklı tema:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lx.launcher8&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5seC5sYXVuY2hlcjgiXQ..

windows bile daha iyisini yapamamış :)

arkadaşın motoluxe te denedik harika çalışıyor ve heryerini özelleştirebiliyorsunuz. pencere boyutları falan filan...

çok iyi yaa eyw dostum paylaşımın için..

• bişey sorucam şimdi telde 10ve veya f olduğuna nerden bakıcaz

• arkadaşlar yeni güncelleme pili acayip götürüyor benim tek fark ettiğim şey bu oldu hatta akşam wifi yide kapatarakj telefonu %100 sarz ile bıraktım, bir tek sabah 30 sn lik konuşmam oldu ve şu anda şarz durumu yani pilin durumu %67
    halbukisi daha önceki versiyonda sabah telefonun pil durumu %90 civarında oluyordu.
  • Arkadaşlar Merhaba yaklaşık 3 haftadır LG OPTİMUS 4X HD kullanıyorum telefon fiyatına göre gerçekten harika diyebiliriz. Oyunlarda vs sıfır kasma sorunu var yalnız bir ısınma sorunu olduğu aşikar ama bu tip 4 çekirdekli telefonlarda bu tip sorunlar olabilir diye düşünüyorum. Dün telefona yeni bir güncelleme geldi v10f sanırım 15 mb felandı güncelledik den sonra Klavyede bir değişiklik gördüm biraz daha basite indirgenmişti. Yalnız şarj konusunda baya bir sıkıntı var 5dk internette gezindim resmen su gibi akıp gitti şarj henüz güncelleme yapmamış arkadaşlara tavsiye etmem açıkcası. Ayrıca beni listeye eklerseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar bir sorunum var veya sorun mu onuda bilmiyorum.telefonu şarja takıp sabaha kadar durunca bişey olmayacağını söyleyen arkadaşlar olmuştu benim de işime gelir hani gece tak sabah al.uykusu derin birisiyim erken kalkacağım telefonu duyayım diye telefonu yastık altı yaptım sabah elime aldığımda telefon ateş parçasıydı pil programına baktığım da ise 45 derece gösteriyordu .bu neyin nesi anlamış değilim.şarjdayken zaten ısınıyodu acaba yastık altı olunca havasız kaldı o yüzden ısındı bilmiyorum diyeceğim ama daha öncede yastık altı yapmıştım hiç böyle olmamıştı :( yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
  • Onemli sayilabilecek hiçbir değişiklik olmadı aksine şarj tüketimi arttı oyunlardaki kasma problemi devam ediyor LG bu işi beceremiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

arkadaşlar yeni güncelleme pili acayip götürüyor benim tek fark ettiğim şey bu oldu hatta akşam wifi yide kapatarakj telefonu %100 sarz ile bıraktım, bir tek sabah 30 sn lik konuşmam oldu ve şu anda şarz durumu yani pilin durumu %67
    halbukisi daha önceki versiyonda sabah telefonun pil durumu %90 civarında oluyordu.

Usta bende de şöyle bi durum var.mesajlaşma ve konuşma bayağı bi sık olan durum bende.konuş konuş şarj resmen inmiyor.ama wifi ile oyun açtığımda pil Allaha emanet.bu 1 saat oyundaydım 2 saat netteydim diyenlerin şarjı nasıl gidiyor anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzrklm

quote:

arkadaşlar yeni güncelleme pili acayip götürüyor benim tek fark ettiğim şey bu oldu hatta akşam wifi yide kapatarakj telefonu %100 sarz ile bıraktım, bir tek sabah 30 sn lik konuşmam oldu ve şu anda şarz durumu yani pilin durumu %67

Usta bende de şöyle bi durum var.mesajlaşma ve konuşma bayağı bi sık olan durum bende.konuş konuş şarj resmen inmiyor.ama wifi ile oyun açtığımda pil Allaha emanet.bu 1 saat oyundaydım 2 saat netteydim diyenlerin şarjı nasıl gidiyor anlamış değilim.

bende onları anlamış değilim, diyorum ya akşam 23:30 da %100 dolu olarak wifi kapalı bıraktığım telefonum sabah 09:00 da şarzı %67 inmiş vaziyetteydi 2 gündür böyle bir de düşünün o kadar oyun oynayanları bir okey kurdum 15 dakika okey oynuyorum pil %30 lara düşüyor sizin dediğiniz gibi 2 saat oyun oynayanlar 2-3 saat internete girenlere nasıl pil dayanıyor şaştım kaldım.

• rootlu olduğu için telefon üzerinden güncelleme hata verdi pc üzerinden güncelleme yaptım bende herhangi bir sorun yok yeniden root yaptım güncelleme eskisinden daha iiyi olmuş telefona güncellemeden sonra format attım (lg servis menü ve recovery mod) her iki farklı konumda da format attım dün kullandım önceki durumundan biraz daha iyi tam tatmin edici değil
  • quote:

bende onları anlamış değilim, diyorum ya akşam 23:30 da %100 dolu olarak wifi kapalı bıraktığım telefonum sabah 09:00 da şarzı %67 inmiş vaziyetteydi 2 gündür böyle bir de düşünün o kadar oyun oynayanları bir okey kurdum 15 dakika okey oynuyorum pil %30 lara düşüyor sizin dediğiniz gibi 2 saat oyun oynayanlar 2-3 saat internete girenlere nasıl pil dayanıyor şaştım kaldım.

quote:

Orijinalden alıntı: postacik

LG Optimus 4x HD'de Güvenli Mod

Güvenli moda girmek için telefonunuzu yeniden başlatın.

Önce sabit LG logosu karşınıza çıkacak.

Bu logodan sonra hareketli logo ekrana gelince ses kısma tuşuna basın ve basılı tutun. (ne kadar süre basılı tutmak gerektiğini bilmiyorum. Ben telefon açılana kadar basılı tuttum.)

Telefonunuz açıldığında sol alt köşede "Güvenli mod" yazısını göreceksiniz.

Güvenli modda, sonradan yüklediğiniz ve telefon açıldığında otomatik olarak başlayan hiçbir uygulama çalıştırılmaz. (buna launcher'lar da dahil)

Telefonunuz önceki gün normal çalışırken, birden çok şarj yemeye, takılmaya, garip davranmaya başladıysa, problemin yakınlarda yüklediğiniz bir uygulama olup olmadığını anlamak için de "Güvenli mod"u kullanabilirsiniz.

Engin Bey,
    Ben dün akşam tekrar test ettim. %100 dolar dolmaz 00:30'da fişten çektim.
    Sabah 06:00'da %98'deydi.

Akşam yatmadan telefonunuzu güvenli modda açın ve öyle bırakın. (yukarıda nasıl yapacağınızın bilgisi var).

Sabah tekrar şarj durumuna bakın.

Bahsettiğiniz gibi anormal bir düşüş olmazsa son kurduklarınızdan başlayarak kurduğunuz programları kaldırmayı deneyin.

• Yeni güncellemeden sonra telefon daha fazla şarj yemeye başladı. Sabah 6'da şarjdan çektiğim telefon şu anda %90'da. Güncellemeden önce akşama kadar anca düşüyordu bu seviyelere. Telefona dokunmadığım sürece şarjı neredeyse azalmıyordu hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seronimo

Yeni güncellemeden sonra telefon daha fazla şarj yemeye başladı. Sabah 6'da şarjdan çektiğim telefon şu anda %90'da. Güncellemeden önce akşama kadar anca düşüyordu bu seviyelere. Telefona dokunmadığım sürece şarjı neredeyse azalmıyordu hiç.

evet ya aynen bende de öyle

biz güncelleme yapsınlar performans artsın sarj süresi uzasın sistem hatalarını düzeltsinler istiyoruz adamlar tam tersini yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROSSHAIR -- 31 Ocak 2013; 11:42:07 >
  • 10 e ye nasıl dönüş yapacaz beyler
  • pil sorunu bende de baş gösterdi oysa düne kadar harika gidiyodu şimdi telefon uyku durumundayken herhangi bir sıkıntısı olmamasına rağmen kullanımda aşırı pil tüketmeye başladı neredeyse her bir dk %1 gitmeye başladı oysa %100 parlaklıkta neredeyse 10 dk %1 gidiyordu...ama bunun yanında kameradaki odaklanma sorunu giderilmiş gibi eskiden hızlı çekimlerde bulanık çıkan fotoğraflar şimdi elle odaklamaya gerek kalmadan net çekebiliyor.bunun dışında bir fark göremedim
  • topluca 10h mi kursak ne yapsak
  • beyler.tel. acayip yavasladi oyle boyle degil.bide 10 h ne biri acikladin

• guncelleme icin kontrol diyorum mevcut OS surumunde en gunceli kullaniyorsunuz diyor ama ben guncellemedim nasil olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

Orijinalden alıntı: kahverengi21

bende de 44.6 cikti. ve de telefon cok isindi telefonun cami el degmeyecek gibi oldu nerdeyse. birsey soracagim bazi uygulamalardan cikarken anasayfa tusundan baskaai ise yaramiyor mesela opera gibi. ona basinca da calismaya fevam ediyor ben de gorev yoneticisinden kapatiyorum. daha pratik bir yolu var midir

Ben görev yöneticisi home tuşuna basıldığında gelen ana ekrana koydum. Çok rahat oluyor. Oyun oynadıkdan yada internette gezdikden sonra direk home tuşuna basıp görev yöneticisinden kapatıyorum. Bence ana ekrana koyun.

Bu arada Samsung'un yeni androidli fotoğraf makinasının oyun performansı bizimkinden daha yüksek :D Yağ gibi akıyor NFS de
    http://donanimhaber.com/avea/VideoDetail.aspx?vid=2818

o home tusun nasil ayarlicaz

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.