Şimdi Ara

Blueprint 3D, 2.0 güncellemesiyle mobil oyuncuların kendi içeriklerini oluşturmalarına izin verecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

FDG Mobile Games tarafından geliştirilen bulmaca oyunu Blueprint 3D geçtiğimiz kasım ayında yayınlamış ve mobil oyuncuların beğenisini kazanan yapımlardan biri olmuştu. O zamandan bu yana çeşitli güncellemeler ile ek içerikler kazanan oyun, kullanıcıların kendi içeriklerini oluşturmalarını sağlayacak yeni bir güncelleme için gün sayıyor.

Çizgiler halinde dağılmış olan görsellere farklı bakış açılarından bakarak görselde gizlenenleri bulmaya çalıştığımız yapım, güncellemeyle birlikte 2.0 sürüm numarasına ulaşarak mobil oyunculara sonsuz içerik oluşturma imkanı sunacak. Bu sayede kullanıcılar geliştirici tarafından sunulan bölümler ile yetinmeyip kendi içeriklerini oluşturabilecekler. Bu yeni özellik, cihazının kamerası kullanılarak veya fotoğraf albümü içerisinden herhangi bir fotoğraf seçilerek kullanılabilecek. 

Bu ayın 18'inde mobil oyuncular ile bulaşacak olan yeni güncellemeyle birlikte sunulacak olan bu yeni özelliğin nasıl işlediğini görmek için tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

• Muhteşem bir oyun.
    iPad için aldığım ilk ücretli uygulama.
    Herkese tavsiye ederim.
    Bazen indirime giriyor; ben 0,99$'a almıştım, iPhone için ücretsizdi.
    Fakat iPad için olanı hiç ücretsiz olmamış.

• Harika bir oyun
  • Çok güzel bir uygulamaymış la, yeni görüyorum.
  • Uygulama sadece ios'da var sanirim.play store'da bulamadim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbugra19

Uygulama sadece iosda var sanirim.play storeda bulamadim?

Bulamazsın. Çünkü android telefonu tableti olanlar 2-3 dolara oyun almıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Telefonda sıkı bir Androidçi olarak sana katılıyorum.

App Store'dan parayla uygulama alırım.

Ancak Google Play'den öyle bir şey düşünmüyorum.

Bunun nedeni "Nasıl olsa .apk dosyasını bulur yüklerim." meselesi değildir.

Bu, tamamen benim Google Play'e olan güvensizliğimdendir.

Zira, tek işletim sistemi fakat yüzlerce cihaz olunca para verip aldığım uygulamanın cihazımda sorun çıkarma olasılığı var.

Ha, "Free versiyon veya .apk'sını bul dene öyle al." diyeceksiniz, o da olmaz; çünkü ben satın aldıktan sonra bir güncelleme verirler stabilite kaybolur gider.

Geliştiricinin sallamadığı bir cihazsa veya problem tamamen bana özgüyse bir daha yeni güncelleme gelene veya Rom'u değiştirene veya yeni cihaza geçene kadar o uygulama benim bir işime yaramaz.

• 3 gün önce oyunu satın alıcaktım dedim haftaya kadar bekliyeyim belki indirime girer girmezsede alırım.Yorumlarını okudum bir arkadaş demiş biz kendimiz birşeyler üretemiyoruz çok dandik bende düşündüm böyle bile olsa yeter dedim kendin üretip ne yapıcaksınki diye ama şimdi ek bir artısının gelmesi beni dahada sevindirdi zaten ilk halinle alıcaktım böyle olması oyunu dahada ilginç bir hale sürüklüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Telefonda sıkı bir Androidçi olarak sana katılıyorum.

App Store'dan parayla uygulama alırım.

Ancak Google Play'den öyle bir şey düşünmüyorum.

Bunun nedeni "Nasıl olsa .apk dosyasını bulur yüklerim." meselesi değildir.

Bu, tamamen benim Google Play'e olan güvensizliğimdendir.

Zira, tek işletim sistemi fakat yüzlerce cihaz olunca para verip aldığım uygulamanın cihazımda sorun çıkarma olasılığı var.

Ha, "Free versiyon veya .apk'sını bul dene öyle al." diyeceksiniz, o da olmaz; çünkü ben satın aldıktan sonra bir güncelleme verirler stabilite kaybolur gider.

Geliştiricinin sallamadığı bir cihazsa veya problem tamamen bana özgüyse bir daha yeni güncelleme gelene veya Rom'u değiştirene veya yeni cihaza geçene kadar o uygulama benim bir işime yaramaz.

Şahsen root/room vs hiç uğraşmadım. Çok düzgün bir uygulamaysa satın alıyorum. Android e fazla uygulama yüklemem gerektiğini s3 te her gün gördüğüm ve artık bıktıran hata mesajlarıyla anladım. uygulamaların çoğu kişisel bilgilerime, gps e ıvıra zıvıra erişebiliyor. böyle olunca pil kullanımı yerlerde. Şu an çok lazım olmayan veya çok eğlenmediğim uygulamalar dışında uygulama yok. Android cihazlarda stabilite sorunu çok fazla. o yüzden rom yüklemeye cesaret edemiyorum.

• en sevdiğim mobil oyun bu.

• sizce 18 ekim gelicek olan güncellemeden sonra fiyat değişirmi hd nin fiyatı şu an 2.99$
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.