Şimdi Ara

I'm Expecting uygulaması ile hamileliğinizi adım adım takip edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Son dönemlerde sağlıkla ilgili uygulama sayısı mağazalarda hızla artmaya başladı. Sağlık durumunu takip eden hatta ölçüm yapabilen uygulamalar bile mevcut. MedHelp tarafından geliştirilen I'm Expecting uygulaması ise hamile bayanlara hitap ediyor.

Dünyanın en büyük çevrimiçi sağlık topluluğu olan MedHelp'in bu uygulaması, haftalık güncellemelerle bebeğinizin büyümesini ve vücudunuzdaki değişiklikleri size bildiriyor. Hafta hafta bebeğinizin gelişimini takip ederken, ortaya çıkan semptomları değerlendirebiliyor, forumlarda tartışabiliyor, şüphelendiğiniz durumları doktorunuzla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca doktor randevularınızı da sisteme kaydederek, size daha sonra hatırlatmasını sağlıyorsunuz. 

Bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanan uygulama hamile bayanların oldukça ilgisini çekiyor.

http://itunes.apple.com/tr/app/im-expecting-pregnancy-app/id383565674?l=tr&mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.medhelp.iamexpecting

• Cok yardımcı oldun Ekrem kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShineOnYouCrazyDiamond -- 8 Ekim 2012; 23:33:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Cok yardımcı oldun Ekrem kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • foruma aykırı birşey olmuş
  • Telefonu tutup idrar testi uygulaması sayesinde kız arkadaşımın başkasından hamile olduğunu öğrendim. Çok teşekkür ederim, uygulama işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Cok yardımcı oldun Ekrem kardeş

• Türkçe olsaydı uygulama yararlı olabilirdi ama...

• Denemeleri lazım hamile bayanların hem vakit geçirirler hemde bilgi edinirler.
  • çocuk dogdugu zaman ne alacak.tebrikler 1 adet çocugunuz oldu henem 444 4444 arayınız.:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.