Şimdi Ara

12 MART BİM AKTÜEL Deterjan ve Temizlik Ürünleri için SICAK FIRSATLAR! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.713
Cevap
98
Favori
135.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdarkocaoglu

Omomatik Active Fresh Nature Çamaşır Makinası Deterjanı 5 Kg
    hepsiburada da 25 tl uygun mu sizce?
    http://www.hepsiburada.com/liste/omomatik-active-fresh-nature-camasir-makinasi-deterjani-5-kg/productDetails.aspx?productId=zyunil20292142&categoryId=28002240&SKU=ZYUNIL20292142

Aslında uygun değil.
    6kg olanını daha 10 gün önce 19,90 TL'den aldım. Hatta Duyurusunu yapmıştım. İstanbul'da olan bir marketten.
    Profilinize baktığımda Kayseri'de olduğunuzu anladım. Çevrenizdeki marketlerden de bu fiyat civarına alabileceğinizi düşünüyorum. Migros kampanyalarını da takip etmenizi öneririm.

Siz iyisi mi bizi takip edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: thall

quote:

Orijinalden alıntı: serdarkocaoglu

Omomatik Active Fresh Nature Çamaşır Makinası Deterjanı 5 Kg
    hepsiburada da 25 tl uygun mu sizce?
    http://www.hepsiburada.com/liste/omomatik-active-fresh-nature-camasir-makinasi-deterjani-5-kg/productDetails.aspx?productId=zyunil20292142&categoryId=28002240&SKU=ZYUNIL20292142

Aslında uygun değil.
    6kg olanını daha 10 gün önce 19,90 TL'den aldım. Hatta Duyurusunu yapmıştım. İstanbul'da olan bir marketten.
    Profilinize baktığımda Kayseri'de olduğunuzu anladım. Çevrenizdeki marketlerden de bu fiyat civarına alabileceğinizi düşünüyorum. Migros kampanyalarını da takip etmenizi öneririm.

Siz iyisi mi bizi takip edin.

eyvallah

• 6 kg antalya aleylerde 19.90 tl
  • makromarkette pril multi perfect 100adet 24.90tl yanıdan paşabahçe saklama kabı hediyeli

http://www.makromarket.net/Makronomi/default.html 26 ıncı sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 29 Ekim 2012; 21:26:52 >
  • Şok markette 3.3 lt tursil sıvı deterjan 16.99 gibi bir fiyattan satılıyor. Bence uygun. Diğer marketlerde 22'den aşağı görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

makromarkette pril multi perfect 100adet 24.90tl yanıdan paşabahçe saklama kabı hediyeli

http://www.makromarket.net/Makronomi/default.html 26 ıncı sayfada

Ekledim.

quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

Şok markette 3.3 lt tursil sıvı deterjan 16.99 gibi bir fiyattan satılıyor. Bence uygun. Diğer marketlerde 22'den aşağı görmedim.

İlk mesajda duyurusu vardı.Arkadaşlar, malum bayram koşuşturması nete (cep hariç) giremedim. Piyasadan da uzak kaldım.
    Sizlerden destek bekliyorum, duyurularınızla konumuzu zenginleştirelim.

• 12 MART BİM AKTÜEL Deterjan ve Temizlik Ürünleri için SICAK FIRSATLAR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan173

Ekledim.

Yalnız bir daha ki sefere büyük boyutlu resimleri "S image" yaparsan daha iyi olur.
  • ACELE EKLEDİM. BİRDAHAKİ SEFER ÖYLE YAPARIM İNŞALLAH
  • Bugun aksam gordum Ankara Alnıacıklarda Finish hepsi bir arada 115 tablet 24 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykutluay -- 30 Ekim 2012; 23:46:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu geride kalmış biraz üste çıksın belki gören birşey ekler.
  • 120 taplet pril bulasık mak. deterjanı 21.60 tl kargo beleş HB.da
  • 12 MART BİM AKTÜEL Deterjan ve Temizlik Ürünleri için SICAK FIRSATLAR!

makro marketler de 6.5 kg alo matik 15,90 tl...

10-19 kasım tarihleri arasında geçerlidir
  • Arkadaşlar şu sıra 6kg veya 8kg Omo veya Ariel'de sıcak fırsat gören var mı? Kilosunu 3-3,5TL civarında bulsam hemen almak istiyorum.

Metro Market'te Ariel'in Profesyonel toz deterjanını gören var mı? Varsa fiyatı nedir? Açık deterjancılarda satılan Profesyonel'i harika çünkü. Cazip fiyata görsem ondan almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Arkadaşlar şu sıra 6kg veya 8kg Omo veya Ariel'de sıcak fırsat gören var mı? Kilosunu 3-3,5TL civarında bulsam hemen almak istiyorum.

Metro Market'te Ariel'in Profesyonel toz deterjanını gören var mı? Varsa fiyatı nedir? Açık deterjancılarda satılan Profesyonel'i harika çünkü. Cazip fiyata görsem ondan almak istiyorum.

Candoğan Bey, Beyaz eşya almamdaki yardımların aklıma geldi bir an :)
    Ben de sana yardımcı olmaya çalışayım Migrosta 6 kg Ariel dağ esintisi ve parlak renkler 22,90 TL.
    Salıya kadar geçerli.Kilosu 3,81 TL ye geliyor.Cazip gelir ise alabilirsin
  • Çok teşekkür ederim, daha uygununu bulamazsam alayım bari :)

Migros'a hep pahalı derim ama geçen sene de 8kg Omo Matik'i 720ml Yumoş Ekstra hediyesiyle 28TL'ye almıştım. O da sıcaktı o zaman piysasaya göre :)
  • yeni fırsatlar bekliyoruz
  • takipteyim..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.