Şimdi Ara

Crazy Taxi, iOS platformu için resmen duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sega, bugün resmi blogundan yaptığı açıklamayla dağıtımcılığını üstlendiği efsane yapım Crazy Taxi'nin iOS platformuna geleceğini müjdeledi. iPhone, iPad ve iPod Touch modelleriyle uyumlu olarak Ekim ayı içerisinde yayınlanacak olan oyun, ilk olarak atariler için 1999'da satışa sunulmuş, 2000'de Dreamcast'a port edilmişti. 

Üç, beş veya on dakikalık oyunlar oluşturup dört farklı tarzdaki sürücüden birini seçerek başlayabileceğiniz Crazy Taxi, San Francisco şehrinden esinlenilerek oluşturulmuş çevrelere sahip. Taksinize alacağınız müşterileri belirlenen sürede sıradan konumların yanı sıra KFC, Pizzat Hut gibi gerçekte var olan mekanlara da ulaştırmanız gerekebiliyor. Çeşitli markaların oyun içi ögelere entegre edildiği Crazy Taxi serisinin ilk oyunu, ürün yerleştirme uygulamasının en belirgin örneklerinden biri olarak gösteriliyor. Yapımının büyük üne kavuşmasındaki en önemli unsur, süreyle kısıtlanan bağımlılık yapıcı tarzının atari platformunda oynanış süresini ve dolayısıyla elde edilen gelirleri büyük ölçüde yukarı çekmesi olmuştu.

iOS için Ekim 2012'yi işaret eden Sega, Android platformuyla ilgili bir bilgilendirmede bulunmazken resmi Youtube kanalı üzerinden paylaştığı kısa bir tanıtım videosuyla Crazy Taxi tutkunlarına bu efsaneyi mobil cihazlarında tekrar yaşama çağrısında bulunduğu. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

.

• vay be her gun saatlerce bu oyunu oynardim

• Link ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçükken en yakın arkadaşımla, dostumla bütün gece bu oyunu oynardık 256MB ram pc ile :D Efsane oldu şuan telefonumuzda oynamak nasipmiş vay be :)
  • Android 'e yokmu?
    İlginç
  • Bir de Icy Tower gelsin mobil platforma ne güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Link ?

Henüz yayınlanmadı, yalnızca duyuruldu. Önümüzdeki haftalarda Apple App Store'a gelecek.

• vaav 256 ram çoktu 1999-2000 senesinde. ben p2 350mhz 64ram 16ekran kartı ile güzel oynuyordum.
    anılarım depresti
  • Benim bilgisayarım da kasardı bu oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Off süper :D

• yalnız video süper...

• ilk resmi görünce anılarım depreşti ne oynardık kuzenimle dayımla
  • androide de gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

ilk resmi görünce anılarım depreşti ne oynardık kuzenimle dayımla

Firmalar Apple yalakalığına son gaz devam ediyor.. Devran döner birgün kurtlu elmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Firmalar Apple yalakalığına son gaz devam ediyor.. Devran döner birgün kurtlu elmalar

al burdan yak

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Sizi sayiyla mi gonderiyorlar anlamiyorum ya saka gibisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

Bir de Icy Tower gelsin mobil platforma ne güzel olur

Ne oyundu o be
  • Ağız tadıyla oynayamadığım ve oynayamadan pabucu dama atılan meşhur oyun. Kaç dolar olursa olsun indirmezsem...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Android 'e yokmu?
    İlginç

Ortada ilginç bir durum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 9 Ekim 2012; 0:06:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Android 'e yokmu?
    İlginç

İilginç?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.