- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ram ekleme
6 Cevap511 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

75 Mesaj
8 Ekim 2012; 16:59:57 

Merhaba. Sony SVE1711Z1EB model bilgisyar satın aldım. Buna ram eklenebilir mi? üzerinde 8gb ram var. Bende extradan 2 gb ram var. Onu takabilirmiyim?

83 Mesaj
8 Ekim 2012; 17:25:39 

quote:

Orijinalden alıntı: crack_hasan

Merhaba. Sony SVE1711Z1EB model bilgisyar satın aldım. Buna ram eklenebilir mi? üzerinde 8gb ram var. Bende extradan 2 gb ram var. Onu takabilirmiyim?

Arkadasim oncelikle takmak istedigin ramin ismini ozelliklerini soyle sonrada anakart ismini yaz arkadaslar yardimci olurlar :))

1918 Mesaj
8 Ekim 2012; 17:36:57 

Maksimum 8 destekliyor zaten bir şey takamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

501 Mesaj
8 Ekim 2012; 17:47:54 

667 Mesaj
9 Ekim 2012; 19:38:02 

8-10gb ram arasındakı farkı hissedeceğini sanmıyorum hatta 8-32gb ram arasındakı farkıda hıssedemezsın cunku sıstemıne gore o kadar ram kullanacak bır oyun vs rastlamadım hiç

İnanç bir tarladır, hedefi olanların sürdüğü
Gülmek bir mükâfattır, ağlayan gözlerin gördüğü
Ölüm bir karanlıktır, tüm ışıkların söndüğü
Madalyon 2 taraflıdır, iyi ve kötünün böldüğü

501 Mesaj
9 Ekim 2012; 21:20:26 

quote:

Orijinalden alıntı: [KING]ByNostra

8-10gb ram arasındakı farkı hissedeceğini sanmıyorum hatta 8-32gb ram arasındakı farkıda hıssedemezsın cunku sıstemıne gore o kadar ram kullanacak bır oyun vs rastlamadım hiç

Aynen sisteminde 32 GB ram olsada aynı 8 GB ram olsada aynı.Çünkü kullandığın ram miktarına göre değişir.Örnek olarak senin kullandığın program ve oyunlar aynı anda 2-3 yada 4Gb ram kullanıyorsa 8Gb ram bile o bilgisayara fazla gelir ama ileriki dönemler için en uygun ram miktarı 8Gb ramdir.Bu yüzden o ram size rahatlıkla yeter ekleme yapmanıza gerek yok zaten istesenizde yapamazsınız anakart fazlasını desteklememektedir.

75 Mesaj
10 Ekim 2012; 10:09:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Shelton1392

Aynen sisteminde 32 GB ram olsada aynı 8 GB ram olsada aynı.Çünkü kullandığın ram miktarına göre değişir.Örnek olarak senin kullandığın program ve oyunlar aynı anda 2-3 yada 4Gb ram kullanıyorsa 8Gb ram bile o bilgisayara fazla gelir ama ileriki dönemler için en uygun ram miktarı 8Gb ramdir.Bu yüzden o ram size rahatlıkla yeter ekleme yapmanıza gerek yok zaten istesenizde yapamazsınız anakart fazlasını desteklememektedir.

Cevap verip bilgisini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.240