Şimdi Ara

***... S K O D A kulübü (56 üye) ....*** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
4
Favori
202.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

***... S K O D A kulübü (56 üye) ....***

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş
    gerçekten müthişsiniz forumlarda görüşmek dileğiyle aldığımda haberiniz olur inşallh

kndinize iyi bakın fabianızla mutluluklar.bn 1.4 cc 101 hp special düşünüyprum. inşallah temiz bi iknci el bulablirim.sitelerde çok var dediğim gibi bizim millet böyle arabaların kıymetini bilmediği için de bulurum düzgün bi araba....yardımlarınız için çok teşekkürler
  • Benimki Fabia 1.4 td 75hp 195nm olanı.2004 model
    Listeye eklersiniz.
    Gerçi gönlüm Grande Punto ya kaydı sanırım satıcam ama olsun kalitesine,sağlamlığına,kullanışlılık ve masrafsızlığına(Hr 7500 km deki zorunlu bakım tamamen ayrı bir konu tabi) kesinlikle laf söylenebilecek bir araç değil.
    Birinci sınıf bir küçük otomobil.

• hocam her türlü paylaşımda burdayız...
    ayrıca satacak olman önemli değil kullanmış olman yeterli...
    quote:

Orjinalden alıntı: gaksu

Benimki Fabia 1.4 td 75hp 195nm olanı.2004 model
    Listeye eklersiniz.
    Gerçi gönlüm Grande Punto ya kaydı sanırım satıcam ama olsun kalitesine,sağlamlığına,kullanışlılık ve masrafsızlığına(Hr 7500 km deki zorunlu bakım tamamen ayrı bir konu tabi) kesinlikle laf söylenebilecek bir araç değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaksu

Benimki Fabia 1.4 td 75hp 195nm olanı.2004 model
    Listeye eklersiniz.

inşallah puntoyu alınca için ah etmez..çünkü zaman geçtikçe alman araçları dışındaki araçların plastikleri çabuk eskiyomuş gibi duruyor.ama yine de şimdiden hayırlısı olsun.en iyisini sen bilirsin tabi..
  • Tesekkur ederim dostum. 20 YTL lik benzinle 140 km gittiysen daha ne istenir:)
    Fabia II yakinda geliyor ve yeni kasa oldukca guzel. Ama o gelene kadar fabia 1 alicam.
  • skoda octavia 2006 elegance 1,6 102bg

***... S K O D A  kulübü  (56 üye) ....***
  • çok nefis hazırlanmış bir sayfa olmuş.
    bu arada benim eski düldülüde ilave edrmisiniz.93 formen 1280 cc

arkadaşlar aracımı ikinci el olarak yeni aldım işe giderken kullanıyorum tüplü...ama
    satan adamda uyardı beni ve yaptır dedi bir sorunu var aracın.

olay şu,

vites değiştirirken debriyaja bastığımda küt dite ses geliyor.
    ayrıca 80 ile giderken araç sallannıyor. alt takımdan ses geliyor.

bunu burda yazmamdaki sebep şudur.
    direk malzemeyi alıp servise gitmeden değiştirip işlemin ucuza gelmesini istiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

lütfen başka bir topic açtırmak zorunda bırakmayın.

quote:

Orjinalden alıntı: serkes1

affınıza sığınarak böyle bir konu açsam ayıp olurmu acaba
    herkez skoda hakkında bir paylaşımda bulunsun dedimde..

belki ilerde bir focus topiği kadar yazı ve bilgi toplanır..bellimi olur?
    herkez edindiği bilgileri yazarsa neden olmasın

skoda dünyasındaki kadroyu kuruyoruz katılımlarınızı bekliyoruz....

serkes1...
    octavia collection 2003

seek and destroy...octavia elegance 2006

mygokhan...FABIA 1.2 HTP 2004

idiz...fabia ambiente 2006 75 HP

/>
    drberti...octavia 2002

konsey... FABIA 2004 elegance sedan

^^B@RB^^...

cetinsdr ...octavia 2005 1.6 fsi elegance

bosverbe...

roverci...fabia 2004 1.4 101 BG sedan special (kullandı)

gaksu...Fabia 1.4 td 2004 75hp 195nm.

/>
    blacksea533...octavia 2006 elegance 1,6 102bg

...isteyen skoda sahiplerini ve kullananları ilave edebilirim........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANuser -- 19 Nisan 2006; 13:17:47 >

• SKODA OKTIVE NASIL YAZILIYODU BU YAV AMA GÜZEL ARABA
  • kardeş sanırım sennin problemin debriyaj sistemiyle ilgili bizde bi hyundai vardı ondada aynı ses oldu!!!alt ve üst debriyaj sisteminin contaları patlamış o yüzden geliyormuş sistemleri istanbuldan bi parçacıdan aldık vede 15 ytl ye taktırdık serviste 200 ytl fiyat çıkarmışlardı toplam bize maliyeti 65 ytl oldu küçük bü araştırma yapıp ondan sonra değiştirt diyorum ..
    kolay gelsin
  • yeni skoda octavia,arkadaşlar bu arabanın elegance 38000 ytl civarı.donanımda yok yok gibi.(sanırım 115beygir,1600 motor)şimdi merak ettiğim konu,siz olsanız bu fiyata sıfır başka bir arabamı tercih edersiniz.büyük iller dışında servis durumu ve yedek parça sorunu varmı ayrıca kullanıcılar varsa yol tutuşu,sağlamlığı ve sürüş konforu hakkında bilgi verebilirmi.saygılar
  • aynı donanımları bulabileceğin bir araçta passat ama istiyecekleri para sana biraz fazla gelir.
    segment olarak golf le aynı olnmasına rağmen donanım olarak golfden daha fazlası olduğunu hatırlıyorum.

tereddütsüz alınacak bir araç ve yedek parçada sorun yaşanacak bir araç değil.
    özellikle büyük şehirlerde.
    kalaldıki sıfır araç alıyorsun ancak 2 sene sonra yedek parçayı düşünmen lazım bunun dışında rutin yedek parçaları vw servisinden bile edinebilirsin.
    çünkü vw ile 1400 parçayı aynı kullanıyorlarmış.
    ayrıca sıkı pazarlıklarda iyi indirimde alabilirsin.

aracın konforunuı yol tutuşunu sormana gerek yok bile.
    her yönüyle 4 4 lük bir araç autobild bile bunu söylüyor.

quote:

Orjinalden alıntı: mnyk

yeni skoda octavia,arkadaşlar bu arabanın elegance 38000 ytl civarı.donanımda yok yok gibi.(sanırım 115beygir,1600 motor)şimdi merak ettiğim konu,siz olsanız bu fiyata sıfır başka bir arabamı tercih edersiniz.büyük iller dışında servis durumu ve yedek parça sorunu varmı ayrıca kullanıcılar varsa yol tutuşu,sağlamlığı ve sürüş konforu hakkında bilgi verebilirmi.saygılar

• quote:

ynı donanımları bulabileceğin bir araçta passat ama istiyecekleri para sana biraz fazla gelir.
    segment olarak golf le aynı olnmasına rağmen donanım olarak golfden daha fazlası olduğunu hatırlıyorum.

kalaldıki sıfır araç alıyorsun ancak 2 sene sonra yedek parçayı düşünmen lazım bunun dışında rutin yedek parçaları vw servisinden bile edinebilirsin.

+1905 serkese kesinlikle katılıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

quote:

ynı donanımları bulabileceğin bir araçta passat ama istiyecekleri para sana biraz fazla gelir.

+1905 serkese kesinlikle katılıyorum

+1905
    bu rakklam bana bir şeyi hatırlattıda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes -- 20 Nisan 2006; 16:23:21 >

• cumartesiyi bekleyin diyorum sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alysentr -- 20 Nisan 2006; 16:23:52 >
  • yeni aldığım projektörü deneyecem umarım uğurlu gelir...
    quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

cumartesiyi bekleyin diyorum sadece
  • soru:bir skodanın değerini nasıl 2 katına çıkarırsınız?
    cevap:yakıt deposunu fuLLeyerek

skodam yok ama skoda adını ne zaman duysam akLıma yabancı bir dergide okuduğum bu şaka geLir;tabi bu şaka 1960-70 lerin skodaları için geçerliymiş
    şimdiki skodaLar oLdukça kaLiteLi araçLar

• quote:

Orjinalden alıntı: seksanddirt

soru:bir skodanın değerini nasıl 2 katına çıkarırsınız?
    cevap:yakıt deposunu fuLLeyerek

skodam yok ama skoda adını ne zaman duysam akLıma yabancı bir dergide okuduğum bu şaka geLir;tabi bu şaka 1960-70 lerin skodaları için geçerliymiş
    şimdiki skodaLar oLdukça kaLiteLi araçLar

günümüzdeki skodalar vw grubunun kanatları altında,
    keşke bizim ülkedede vw grup anadolu yeniden canlandırıp himayesine alsa....imaja bak beee

• + 1907 diyelim ve rengimizi belli edelim

octavia yapılan bütün testlerde beğeni kazanmış bir araç,yedek parça sorunu falanda olmaz,ben skoda servislerinde çok vw marka araç gördüm,o zaman skoda sahipleride vw servislerinden faydalanabilirler

quote:

Orjinalden alıntı: serkes1

aynı donanımları bulabileceğin bir araçta passat ama istiyecekleri para sana biraz fazla gelir.

quote:

Orjinalden alıntı: mnyk

yeni skoda octavia,arkadaşlar bu arabanın elegance 38000 ytl civarı.donanımda yok yok gibi.(sanırım 115beygir,1600 motor)şimdi merak ettiğim konu,siz olsanız bu fiyata sıfır başka bir arabamı tercih edersiniz.büyük iller dışında servis durumu ve yedek parça sorunu varmı ayrıca kullanıcılar varsa yol tutuşu,sağlamlığı ve sürüş konforu hakkında bilgi verebilirmi.saygılar

• Alacağım son markalardan biridir SKODA
  • almazsan alma

quote:

Orjinalden alıntı: bulmaca_6060

Alacağım son markalardan biridir SKODA
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.