Şimdi Ara

Uygulama Haber 25. Bölüm 'En iyi iOS ve Android uygulamaları' (Ses Düzeltildi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
10.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videodaki ses probleminden dolayı bugün tekrar çekim yapıldı iyi eğlenceler.

Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz haftanın en iyi oyun ve uygulamaları  tanıttığımız Uygulama Haber programımızın 25. Bölümünde sizleri birbirinden farklı oyun ve uygulamalar bekliyor.

• Belki incelediğiniz oyunlar çok büyük veya ps3 pc xbox oyunları değil ama benim gibi her türlü oyun oynamayı sevenler için merakla izlediğimiz bi program emek verip de uğraştığınız için teşekkürler.Berkin Ay

• Merak ettim yarın izleyeceğim
  • Oyun meraklisi degilim ama videoyu izledim. Benim eski bilgisayarim acmaz bu oyunlari, o denli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses sadece bende mi kötü çıkıyor?

• Ses bir yükseliyor bir alçalıyor gece gece korktum izlerken :)

• Bu programı izlemeye başladığımdan beri mobil oyun hastası oldum

• program iyi olmuşta, ses problemi var

• sesteki problem tek bende değil di mi :)

• Programı çekerken upload mı yapıyorsunuz? Seslerdeki sorunu düzeltip koysaydınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: wcmen

ses sadece bende mi kötü çıkıyor?

Sadece tek bir yaka mikrofonu çalışıyor, o da sağdaki.

• programın adı ios haber de olsa olur.

• Seste büyük bir sorun mevcut yarın kurtarabilirsek kurtaracağız yoksa tekrar çekip yayınlayacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler guzel oyunlar var , ama seste cok sorun yok , hoparloru acinca duyuluyo zaten

Ayni bolumu cekecek kadar buyuk sorun degil bence ..Ayrica Fifa13'ü beklemistik :) ama yer kalmadi sanirim , neyse acelemiz yok her hafta buradayiz

Ayrica plague inc. İsimli oyun androidede geldi , belki yer verirsiniz haftaya Agziniza saglik

• ses o kadar kötü ki izlemeyemedim kapattım videoyu. keşke sorunu halledip öyle yayınlansa daha iyi olurdu.

• program güzel ama ses sorunu var :)

• bu kadar ileri düzeyde ses sorunu olan bir videoyu yayınlamak ne demek oluyor? sizin yaptığınız işe, videoyu izleyecek insanlara hiç saygınız yokmu. bir şeyi ya iyi yapın yada hiç yapmayın.

• Yahu ben android kullanıcısı olarak yedi tane ios uygulamasını izlemek ya da bunları atlamak için ekranı defalarca kez mıncıklamak zorunda mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Yahu ben android kullanıcısı olarak yedi tane ios uygulamasını izlemek ya da bunları atlamak için ekranı defalarca kez mıncıklamak zorunda mıyım?

evet.

geçenlerde de aynı şeyleri yazmıştın, bıkmadın mı? ne yapsınlar yani hepsini android uygulaması mı koysunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 8 Ekim 2012; 17:11:32 >
  • Bakın Hala Diyorum Çiz Gitsin adlı türk yapımı bir oyun var

DrawSomething in kopyası fakat türk yapımı ve türkçe ve türkler oynuyor

Bu uygulamayı da paylaşırsanız hem yapımcı kazanır hemde daha çok kişi oynar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.