Şimdi Ara

Sony Xperia T için ilk reklam filmi yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
5.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Xperia T için ilk reklam filmi yayınladı

Xperia T amiral gemi akıllı telefonunu Eylül ayı sonunda ilk olarak İngiltere'de "Bond telefonu" ismiyle satışa sunan Sony, Xperia S ile başlayan büyük reklam kampanyasının ikinci bölümünü geçtiğimiz günlerde hayata geçirdi. Avrupa'da önemli bir çıkış elde eden Japon teknoloji devi, James Bond film serisinin 50. yılını kutladığı yeni yapımda önemli bir sponsorluk anlaşmasında bulunmuştu. Bu reklam politikasının devamı niteliğindeki yeni tanıtım filmi, yaygın bir şekilde satılmaya başlayan ve yakında Amerika'ya da giriş yapacak olan Android işletim sistemli telefonun 13MP'lik Exmor R yığınlı CMOS kamera sensörünün çekim kalitesi ve diğer marifetlerine dikkat çekiliyor.

4.55 inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel LCD ekran, Sony Mobile BRAVIA Engine, 1.5GHz hızında çift Krait işlemcili Qualcomm Snapdragon S4 MSM8260A çipset, Adreno 225 GPU, 1GB RAM, 16GB dahili hafıza, 32GB'a kadar microSD kart desteği, yeni nesil 13MP Sony Exmor R kamera, 1.3MP HD video destekli görüntülü görüşme kamerası, Bluetooth 3.1, çift bant Wi-Fi a/b/g/n, NFC çipi, A-GPS, GLONASS, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ve 1850 mAh pile sahip olan Xperia T LT30p, yaklaşık 500€'dan (1176TL) alıcı buluyor.

Sony'nin Amerika ve Avrupa kıtalarını hedef alan Android işletim sistemli yeni üst düzey akıllı telefonunun ilk reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.  

.

• Telefon süpermiş fiyatıda iyi alınabilir bence

• Türkiye'ye yeni modelleri gelmiyecekmiş bide okadar bekledim sadece İON modeli gelecekmiş yani T,V,J yok ülkemizde ama 2013'e gelebilirmiş hiç gelmeyebilirmişde...o zamana kadar zaten yeni Nexus'umu almış olurum çoktan...

• Herşey iyi güzel hoş ta 4.0.4 nedir ya?

• sony türkiye pazarına hiç ilgi göstermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erci501

Herşey iyi güzel hoş ta 4.0.4 nedir ya?

Türkiyeye gelene kadar 4.1 olur o telefon:) Tek derdin yazılım olsun

• Birinin Sony'e insanların artık sadece kameraya bakıp da telefon almadığını anlatması lazım.

• snapdragon s4 tegra 3 ten daha iyi performans veriyor pilde cabası 4 çekirdekle kandırılıyor millet.ama tr ye gelmeyişi umrumda değil xperia p ile mutluyum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: balboa07

Telefon süpermiş fiyatıda iyi alınabilir bence

türkiyeye geldiğinde sen fiyatın üstüne en az bi 300tl daha koy

• evet sony türkiye ile neredeyse hiç ilgilenmiyor ama yazılım olarakda samsungdan daha iyi en eski akıllı telefonlarına bile ics verdi adamlar... uzak doğu tarafında bazı firmalar pazarlamadan anlamıyor(lg-sony) varsa yoksa amerika halbuki dünyadaki bir çok telefonu yurtdışı fiyatı ile aynı fiyata türkiyede çıkarsalar en çok satış burada olur diye düşünüyorum...

• Benim anlamadığım Türkiyeye niye getirmiyorlar bunu? Nasıl bir strateji bu arkadaş? Sony Türkiye mi ilgisiz, yoksa Sony mi Türkiye'yi sallamıyor nedir olay?
  • sony bu kafayla giderse daha çok samsunga htc ye müşteri kaptırır

• samsungun değeri bilinmez hala adamlar s3ü amerikadan önce buraya getirdi

• Sony;özellikle Ericsson'un vedasıyla Türkiye ye sırtını iyice dönmüştür mobil anlamda,8 ay gibi süre geçmiş arkaya bakıldığında hala bir internet sitelerini yayına geçirmemiştir,güncel modelleri V ,T yi TR'ye göndermemiştir,2013 belki diye söylentiler bir yana o tarihlerde bunların yüzüne kim bakacaksa?..

dalga geçiyorlar başka izahı yok...Sony, Ericsson'dan öncede bu cep işinde tutuktu 2000'den önce yaşı yetenler çok iyi bilecetir...Ericsson la bir kalite yakalandı ama sonrasında Ericsson'un bu işten vazgeçmesiyle görülüyorki bu cep işini yine beceremiyecekler becerselerde her pazara önem vermeyecekler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 8 Ekim 2012; 3:34:16 >
  • Başarılı. Ancak Sony ' nin ülkemize yeterince alaka göstermediği gün gibi ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoksumsu

Birinin Sony'e insanların artık sadece kameraya bakıp da telefon almadığını anlatması lazım.

+1000
  • Reklama bak. Facebook kullanıcılarını hedef almış gibiler. Ne o öyle yukarıdan kendi fotoğrafını çekmeler falan.

• ben şu reklamı izleyeli 1 aydan fazla oluyor. bu mu ilk!
    www.youtube.com/watch?v=EJErcswfto0

• Ne bu fotoğraf makinesi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

ben şu reklamı izleyeli 1 aydan fazla oluyor. bu mu ilk!www.youtube.com/watch?v=EJErcswfto0

Bu özelliklerin tanıtım videosu reklam olarak yayınlanmadı tvlerde.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.