Şimdi Ara

Nokia'dan Apple'a Taş !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sektörde bir hayli gerileyen Nokia belkide İphone 5'e laf atarak gündeme gelmeye çalışıyor . En azından ben böyle algıladım.

• Nokia kullanıyorum mutluyum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung'la Apple sektörü bu kadar domine etmişken Nokia'nın ağzıyla kuş tutması lazım.
  • Guzel reklam yapmislar ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia kadar pislik bir firma görmedim ben en son çıkardıkları 603 facebook'da 1 resmi açmıyor kayretsin hepsini
  • daha önce de demiştim bizim reklamlarda neredeyse reklamını yaptığın ürünün markasını bile göstermek yasak olduğu için başka firmalara taş atma üzerine yapılan reklamlar garip gelebiliyor ama, amerika da normal çoğu firmanın yaptığı bir şey. gündeme gelmeye calısmakla alakası yok
  • 2 saat sonra editörler yayınlarlar videoyu
  • nokia kaldımı lan hala 2013'e girecez nerdeyse
  • Mağara.
  • Nokia nın böyle kalitesiz bir reklam yapıcağını sanmıyorum.Sonuna bir yazı eklenmiş sadece o.
  • Çok saçma olmuş be.
  • video sahtedir diyorsun yani ilginç bir yaklaşım hiç o açıdan düşünmemiştim
  • hala nokia alan var mı?
  • androide geçse dakika durmaz nokiaya geçerim
  • Yıl olmuş 2013 hâla nokia diyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

nokia kadar pislik bir firma görmedim ben en son çıkardıkları 603 facebook'da 1 resmi açmıyor kayretsin hepsini

603'ün fiyatı ne kadar onuda söyle bari? 450-550 TL arası. sen ne bekliyordun ki ? oldu olacak flash player'ıda destekleseydi.
  • aama dogru demıs yanı ıphone bu kadar populer olmasaydı pahalı olmasaydı %90ı almıcaktı
  • lumia 920 çıksın hele beklentilerim var o telefondan reklamlarda söylendiği gibi iyi bir ürün çıkarsa gelecek yaz bir alt versiyonu olan 820 yi alabilirim tabiki bizim uyanık satış sitelerimiz en aşağı 2000-2500 tl den satmaya başlayacaklardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvaZaa xD -- 7 Ekim 2012; 19:51:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl olmuş 2012 yakın zamanda 2013 olacak hala nokia diyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

nokia kadar pislik bir firma görmedim ben en son çıkardıkları 603 facebook'da 1 resmi açmıyor kayretsin hepsini

aaaa nokia ülkemizin ev ve arabadan sonraki prim yapan en önemli malıdır öyle deme
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.