Şimdi Ara

Kutusuz: Deadlight

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
13.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    Son nefesini vermek üzere olan dünyanın hayatta kalma mücadelesi veren bir bireyisiniz. Hayatta kalmak için bir sebep yok. Bugün ne yeni bir şeylerin başlangıcı ne de sonu. Peki ama bu çaba niye?

• PC'ye çıkış yaptığında alacağım oyunlardan birisi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • güzel oyun olabilir teşekkürler bsc ekibi

• Arkadaşlar oyun çok keyifli kesinlikle tavsiye ederim. Sadece kontroller bazen sizi çileden çıkarabiliyor. Ama hangi oyunda bu problem yok ki
  • BSC ekibi artık eskisi gibi incelemeleri zamanında yapmıyor FIFA 13,Pes 13 ,NBA 2K13 incelemeleri oyunlar çoktan çıkmasına rağmen yapılmadı ve yapılan incelemelerde 1 aydır piyasada olan oyunlar oluyor genellikle..inceleme çok güzel teşekkürler
  • Şu son zamanlarda zombi oyunları büyük bir artış yaşadı.Ve mükemmel oyunlar çıkmaya başladı.Hangisini indireceğime şaşırıyorum.

• bence kesinlikle farkli bir yapim

• Evet arkadaşa katılıyorum kendinizi dayz'a iyice kaptırdınız herhalde PES13,FİFA13 incelemeleri hayla ortada yok + forumda incelenmeyen çok eski oyun var hep yeni oyunları inceliyorsunuz mesela fallout 3 incelemesini bulamadım

• Denenmesi gereken oyunlardan diye düşünüyorum en azından farklı olduğu için. Bu arada bende BSC'nin eski formundan uzak olduğunu düşünenlerdenim, en çok zevk aldığım şey oyun incelemelerini izlemek fakat eskisi kadar çok yada hızlı yapılmıyor artık incelemeler :/

• Kesinlikle oynayacağım oyunlardan birisi.
    Bir de Dear Esther gibi bana bir şeyler katabilecek oyunların türü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: AyNaR

bence kesinlikle farkli bir yapim

abe's oynamanı tavsiye ederim

• BENCE KAÇMAZA SONUNA KADAR GİRLMELİ ÇÜNKİ BU ARALAR BÖYLE OYUN HİÇ YOK NEREDEYSE BİR WALKİNG DEAD AMA BU BİLE SANLİ WD DAHA İYİ NEYSE AMA ÇOK GÜZEL OYUN VE SONUNDA GÜZEL BİR MESAJ VERİYOR
  • İncelemeler güzel fakat diğer arkadaşlara katılıyorum PES ve FİFA 2013 İncelemeleri geç kaldı ayrıca METRO 2033 Gibi güzel oyunun incelemesi yok DayZ videoları güzel devam edilmesini öneririm
  • vallla 2 boyutlu olsa bile güzel bir oyuna benziyor yalnız arka planı dolaşamamak tabi bir eksiklik hissi de verrir :(
  • çoğu oyunda olmayan o atmosfer şu videoyu izlerken bile fark ediliyor bu oyun 3 boyutlu ve bu atmosferi koruyarak yapılmış olsaydı nasıl olurdu merak ediyorum___birde piyasada çok fazla zombi oyunu olmasına karşın atmosferi güçlü karamsar olup hayatta kalmayı çabaladığımız bir oyun yok daha çıkmamış last of us bu tarz bir yapım olacak gibi diğer oyunlarda zombiler bence o kadar da etkili ve güzel kullanılamıyor___bu arada eleştirilere katılmamak elde değil şuan herkesin beklemiş olduğu oyunlardan olan pes ve fifa çıktı nba2k oyunu çıktı ses yok futbol oyunlarından ersin kılıç dışında anlayan inceleme yapacak editör mü yok anlamadım ? erdinç iyikul riot games gittiğinden beri ağırlıklı olarak league legends haberi görüyoruz sebebi malum hatta ona özel sayfa bile var ama bence buna özen gösterildiği kadar diğer unsurların başında olan incelemelere önem vermenizi bekliyor herkes eminim geçerli sebepleriniz vardır ama emin olun bu durum ve beklenti sizin kalitenizi bildiğimizden kaynaklanıyor

• Harika bir oyun fakat i am alive tek geçerim :)

• Merhaba arkadaşlar,

İncelemeler konusunda bir açıklama yapmak istedim. NBA 2K13 ve FIFA 13 malesef hala elimize ulaşmadı. Yurt dışında olduğu gibi oyunlar Türkiye'de çıkışından önce malesef basına gönderilmiyor. Sadece bazı oyunlarda önceden gelme durumu oluyor.

Kısacası oyunlar gelir gelmez video incelemesi için oyuna başlıyoruz. Fakat ne NBA ne de FIFA şu anda ofise gelmiş değil. İki oyunu da bu hafta bekliyoruz ama video inceleme yazılı incelemelere göre daha uzun sürdüğü için bugün gelmez ise muhtemelen videolar önümüzdeki haftaya sarkacak.

Teşekkürler.

• 3 boyutlu olsaydı keşke oyun.

• Normalde değerlendirmelerinizi eleştirmem (banada düşmez zaten) ama su oyuna o kadar şey söyleyip,gördüğünüz halde,
    UCU uCUNA ALINASI bir oyun olmuş demeniz .
    Kendinizle çeliştiğinizin ıspatıdır.
    (BElkide kelime israfi yapmak da istemiş, cümleyi uzun tutmak içinde öylesine söylemiş olabileceğinizi hesaba katmak istiyor)
    aksi taktirde hakikaten komik bir inceme notu oluyor.
    Güzel+güzel+buda+güzel=ucu ucuna alınası demek [komik!]

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Normalde değerlendirmelerinizi eleştirmem (banada düşmez zaten) ama su oyuna o kadar şey söyleyip,gördüğünüz halde,
    UCU uCUNA ALINASI bir oyun olmuş demeniz .
    Kendinizle çeliştiğinizin ıspatıdır.
    (BElkide kelime israfi yapmak da istemiş, cümleyi uzun tutmak içinde öylesine söylemiş olabileceğinizi hesaba katmak istiyor)
    aksi taktirde hakikaten komik bir inceme notu oluyor.
    Güzel+güzel+buda+güzel=ucu ucuna alınası demek [komik!]

Oyunlarda, hele ki platform oyunlarında oynanabilirlik çok şey ifade ediyor. İstediğiniz kadar mükemmel bir oyun yapın; sadece oynanabilirlik konusunda çuvallasanız dahi oyununuz da ne yazık ki aynı derecede çuvallıyor.

Görünen o ki; oyunun oynanabilirlik kısmı tam olarak çuvallamasa da aksaklıklar gösteriyor, bu da puan düşüklüğünün temel sebebi.

Not: İnceleme için teşekkürler Talha, her zamanki gibi güzel ve sürükleyici bir anlatım olmuş. Oyunu uzun süredir bekliyordum, herşeye rağmen denenir gözüküyor şu an.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.