Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Orijinalden alıntı: adliyeci16

İyi akşamlar arkadaşlar, bende bugun 10.1 ile tanıştım :) forumu bayağı okudum yanlız biri bana flash player kuracağım apk dosyası linki atabilirmi? çünkü aradım ama adam gibi bulamadım :(

ADOBE FLASH PLAYER

Buyur dostum orjinal kendi sitesinden.Sayfanın aşağısına doğru "Flash Player for Android 4.0 archives" başlığı altında en üsttekini indirirsen tamamdır.

HERKES ORJİNAL FLASH PLAYER'I BURADAN İNDİREBİLİR.

bunu PC'den indirip tablete nasıl kuracağım ?

pcye indir tablete at tıkla kur yanlız yanlız indirdiğin dosya apk dosyası olcak birde ayarlardan yabancı kaynaklardan dosya kurlumumu diye bişey vardı ona izin verceksin yoksa kurmaz suan hatırlamıyorum neydi ve bakamıyorum tablete tablet yanımda yok ve diğer uygulşamalarıda böyle yükliyceksin ama sadece tabletten google play stordan direk yükle diyceksin kendisi yükler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyah666 -- 3 Şubat 2013; 14:46:57 >

• bu tablette office yüklenip çalışılabiliyormu? ekran kalitesini ipad 4 ile kıyaslayabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duktil -- 3 Şubat 2013; 15:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar arkadaşlar, bende bugun 10.1 ile tanıştım :) forumu bayağı okudum yanlız biri bana flash player kuracağım apk dosyası linki atabilirmi? çünkü aradım ama adam gibi bulamadım :(

ADOBE FLASH PLAYER

Buyur dostum orjinal kendi sitesinden.Sayfanın aşağısına doğru "Flash Player for Android 4.0 archives" başlığı altında en üsttekini indirirsen tamamdır.

pcye indir tablete at tıkla kur yanlız yanlız indirdiğin dosya apk dosyası olcak birde ayarlardan yabancı kaynaklardan dosya kurlumumu diye bişey vardı ona izin verceksin yoksa kurmaz suan hatırlamıyorum neydi ve bakamıyorum tablete tablet yanımda yok ve diğer uygulşamalarıda böyle yükliyceksin ama sadece tabletten google play stordan direk yükle diyceksin kendisi yükler

play store'den hangi uygulama baktım bir çok flash player dosyası var

• quote:

Orijinalden alıntı: duktil

bu tablette office yüklenip çalışılabiliyormu? ekran kalitesini ipad 4 ile kıyaslayabilirmisiniz?

zaten yüklü office uygulaması var ekran çözünürlüğüde iyi ama dersen ki spen benim için önemli değil arttırılabilir hafızayı önemsemem hemen hemen aynı parayı verip 3g ve arttırılabilir hafıza olmayan 16gb 4. nesil ipad alırım dersen ozaman düşünmeden ıpad al galaxy note 10.1 sana göre değil ama dersenki s pen arttırılabilir hafıza 3g bana lazım android açık kod kaynaklı bir tablet istiyorum dersen ve ıpad'den daha hesaplı alayım dersen o zaman galaxy note 10.1 tam sana göre birde unutma ios işletim sistemi kapalı bir kutu apple ne yaparsa o sabit arayüzden başkasını kullanamıyosun ama android işletim sisitemi linux tabanlı açık kod kaynaklı herzaman geliştirileye hazır bir işletim sistemi ve android'de windows 8 arayüzü bile ekleyebiliyosun hatta CyanogenMod dye geliştiriciler var android işletim sistemi tabanında kendi uyarlamaları olan android sürümleri yayınlıyolar ykısacası android işletim sisteminde secenek cok ios'ta ise tek secenek var bunları göz ardı etme

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ADOBE FLASH PLAYER

ordeniz'in verdiği linkteki apk dosyasını indir pcye tablete at kur nasıl yapacağını bilmiyosan 2 dg zahmet edip google'da ara birton konu var zor bişey değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duktil

bu tablette office yüklenip çalışılabiliyormu? ekran kalitesini ipad 4 ile kıyaslayabilirmisiniz?

zaten yüklü office uygulaması var ekran çözünürlüğüde iyi ama dersen ki spen benim için önemli değil arttırılabilir hafızayı önemsemem hemen hemen aynı parayı verip 3g ve arttırılabilir hafıza olmayan 16gb 4. nesil ipad alırım dersen ozaman düşünmeden ıpad al galaxy note 10.1 sana göre değil ama dersenki s pen arttırılabilir hafıza 3g bana lazım android açık kod kaynaklı bir tablet istiyorum dersen ve ıpad'den daha hesaplı alayım dersen o zaman galaxy note 10.1 tam sana göre birde unutma ios işletim sistemi kapalı bir kutu apple ne yaparsa o sabit arayüzden başkasını kullanamıyosun ama android işletim sisitemi linux tabanlı açık kod kaynaklı herzaman geliştirileye hazır bir işletim sistemi ve android'de windows 8 arayüzü bile ekleyebiliyosun hatta CyanogenMod dye geliştiriciler var android işletim sistemi tabanında kendi uyarlamaları olan android sürümleri yayınlıyolar ykısacası android işletim sisteminde secenek cok ios'ta ise tek secenek var bunları göz ardı etme

eywallah araştırıyorum google amcadan

• Arkadaslar ucuz kilif linki verecek var mi

Bookcover orj 100 tl ve pahali

Ben tv izlemek icin tableti dik tutmam lazim

Tskler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

Arkadaslar ucuz kilif linki verecek var mi

Tskler

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/galaxy-note-book-cover bu kılıfı sordum mail ile orjinal kılıfmı diye destek hattını aramam gerekiyo dedielr bende aramadım orjinal olsa söylerlerdi birde gitti gidiyorda satanlar var onlara sordum 40-50 tl ye orjinnal bulamazsın dediler

birde

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/samsung-galaxy-note-bluetooh-klavyeli-kilif kılavyeli kılıf var aslında google'da aratarak daha çok aletrnatif bulabilirsin belkide daha ucuz secenekler kılıf alana ekran koruyucu hediye diye satan yerler var artık onlarıda sen araştır

• Ebay'den bakın kılıf falan, 10 dolardan başlıyor, orjinal olanlar 40-50$ seviyesinde. Türkiyeden daha ucuza geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Ebay'den bakın kılıf falan, 10 dolardan başlıyor, orjinal olanlar 40-50$ seviyesinde. Türkiyeden daha ucuza geliyor.

tamam 40-50 dolarda hangi kılıf o link alalım bakalım türkiyeye satış varmıymış kaç günde geliyormuş ebay'da orjinal kılıf diye çakma kılıf satan çok kullanıcı var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

Arkadaslar ucuz kilif linki verecek var mi

Tskler

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/galaxy-note-book-cover bu kılıfı sordum mail ile orjinal kılıfmı diye destek hattını aramam gerekiyo dedielr bende aramadım orjinal olsa söylerlerdi birde gitti gidiyorda satanlar var onlara sordum 40-50 tl ye orjinnal bulamazsın dediler

birde

http://www.bonubon.com/istanbul/firsat/samsung-galaxy-note-bluetooh-klavyeli-kilif kılavyeli kılıf var aslında google'da aratarak daha çok aletrnatif bulabilirsin belkide daha ucuz secenekler kılıf alana ekran koruyucu hediye diye satan yerler var artık onlarıda sen araştır

Sağol hocam

20 tl civarında bulabilir miyiz
    Çakmaya 50 tl çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba bir tane e book indirdim internetten ancak açmadı daha sonra tabletim yavaşlamaya başladı gibi geldi bir arkadaş androidlerde virüs prog kurmaya gerek olmadığını söylemişti ben de kurmadım acaba virüs girmiş olabilir mi ayrıca virüs programı kullanan var mı aranızda ? Cevaplar için teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ADOBE FLASH PLAYER

Kardeş,öyle uğraşmaya hiç gerek yok. Bu adrese gir;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer

Oradan yükleye bas, eğer başka android cihazların da varsa hangisine kurmak istiyorsan onu seç. Tabi bu arada tabletin açık ve internete bağlı olsun. Yüklemeye başlayacaktır. Yükleme işine geçmezse tablette market uygulamasını (google play) aç hemen cihazı görüyor yüklemeye geçiyor.

Sen de kafan rahat bir şekilde işine gücüne bakıyorsun kolay gelsin

• S-note uygulamasında,oluşturduğumuz defterler arasında sayfaların taşınması kopyalanması nasıl oluyor acaba? Defter ayarları içinde sayfaları düzenle yazan yerden sayfaların yerleşim sırasını falan değiştirebiliyoruz ama A defterinden bir sayfayı B defterine kopyalama ya da taşıma yapamıyoruz.Bunu yapabilmenin bir yolu var mı acaba? Mümkün müdür böyle bir şey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gercekelektronik738

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ADOBE FLASH PLAYER

Kardeş,öyle uğraşmaya hiç gerek yok. Bu adrese gir;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer

Oradan yükleye bas, eğer başka android cihazların da varsa hangisine kurmak istiyorsan onu seç. Tabi bu arada tabletin açık ve internete bağlı olsun. Yüklemeye başlayacaktır. Yükleme işine geçmezse tablette market uygulamasını (google play) aç hemen cihazı görüyor yüklemeye geçiyor.

Sen de kafan rahat bir şekilde işine gücüne bakıyorsun kolay gelsin

Verdiğin linki kontrol etmiş miydin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu link çalışmıyor.Flash desteği kalktıktan sonra bir süre bu link devam etmişti ama artiık flash player marketten tamamen kaldırıldı.En sağlıklı yer olan adobe'nin siteslnden apk olarak indirip kurmak olacak.

• Arkadaşlar bugün tablet elime ulaştı benide kullanicilar listesine yazar msiniz bu arada jb de geldi yukledim

• şimdi bu tablet 64 gb sd kart destekliyor mu desteklemiyor mu 130 sf okudum hedkes farklı bir şey demiş bilen birisi net bir cevap verebilirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Arkadaşlar bugün tablet elime ulaştı benide kullanicilar listesine yazar msiniz bu arada jb de geldi yukledim

Yurtdışından aldığınızı da belirtin, yoksa görenler Türkiye cihazları için de güncelleme geldi sanabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.