- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]
7147 Cevap317717 Görüntüleme110 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     39 [41] 43 44 45 46 47 48      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

53 Mesaj
22 Ocak 2013; 19:24:09 

arkadaşlar gelecek olan 4.1.2 güncellemesiyle n8005'e telefon özelliği gelecek mi? yoksa illa n8000 için çıkarılan 4.1.2'yi yüklemek gerek?

1814 Mesaj
22 Ocak 2013; 20:55:10 

İki gün önce aldığım galaxy note 10.1 (deep gray) ben de aranıza katıldım.

Ford C-MAX 2011 Ecoboost 1,6i / MONSTER P170EM / MONSTER HUMA V1.1
SAMSUNG GALAXY S III / SAMSUNG GALAXY Note 10.1 / Canon EOS 70D 18-138STM

724 Mesaj
22 Ocak 2013; 20:55:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Periphas

arkadaşlar gelecek olan 4.1.2 güncellemesiyle n8005'e telefon özelliği gelecek mi? yoksa illa n8000 için çıkarılan 4.1.2'yi yüklemek gerek?

N8005'de hiçbir şekilde telefon yok. Telefon özelliği için N8000 romlarına geçmek gerekiyor.

Twitter: @mertasim

92 Mesaj
22 Ocak 2013; 21:43:12 

quote:

Orijinalden alıntı: DganC.

Merhaba arkadaşlar. Yeni kullanıcılar msj'ı alıntı yapsınlar

1 hafta önce aldım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

614 Mesaj
22 Ocak 2013; 22:32:59 

quote:

Orijinalden alıntı: spyman

pdf leri neden ekran fotoğrafı çekerek
not haline getirmiyorsun,

ben öyle yapıyorum...

Ben de öle yapıyorum hocam da vakit alıyor,neyse...

83 Mesaj
22 Ocak 2013; 23:09:03 

Adamlara jealy bean nezaman gelecek diye mail attım teknik servis adresleri göndermişler onlara götürüp yükletebilirisiniz diyor :)

yokmu şu yurtdışı maili?paylaşırsanız bir atalım Ülkemizi nezaman adam yerine koyup güncellemeyi verecekler bir soralım

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 0:30:14 

Ya Mesut abinin 5DK programına mı yazsak acaba... ? Kimse 4.1'in ne zaman geleceği konusunda hiç bişey bilmiyo...Mesut abi biraz araştırsa bulur aslında bişeyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Athelas_ -- 23 Ocak 2013; 0:31:26 >

72 Mesaj
23 Ocak 2013; 8:41:07 

quote:

Orijinalden alıntı: _Athelas_

Hocam snb uzantı konusunda tek mesajı sen atmışsın ben de sana yazıyorum bu yüzden.PDF'i SNB'ye dönüştürmeye imkan var mı biliyor musun ?

PDF formatlı biyoloji atlaslarımı S-Note programına aktarırken siyah beyaz olan resimleri almıyor,atlas yarım kalıyor.Bir fikrin var mı ?

pdf yi s note a nasıl aktarıyorsunuz, ?

Samsung Galaxy note 10.1 n8005

704 Mesaj
23 Ocak 2013; 9:42:19 

quote:

resimleri sd kart ve tabletin klasörlerinin hepsine koydum ama sadece tek fotoğrafı görüyor,
PS touch bütün resimleri görüyor.. sd kartı çıkarınca resim gidiyor takınca yine tek resim görüyor...

scanner i nasıl düzelteceğim?

Problemin Sebebini bulamadım ama Çözümü buldum resmi spen ile ekrandan Çekip videodüzenleyiciye ekliyorum
problem çözüldü. Ama jpg dosyalardan bazısınI neden görmüyor bulamadım.

yazı s pen ile yazıldı.

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 11:25:59 

quote:

Orijinalden alıntı: konsilyer

pdf yi s note a nasıl aktarıyorsunuz, ?

Hocam S-Note'a gir.Ana menüde sağ üstteki ikona tıkla orada dışarıdan al yazıyor,basınca sd karttaki herhangi bir pdf dosyayı S-Note'a aktarabiliyorsun.Ama dediğim gibi fotoğrafları eksik aldığı da oluyor.Yani geliştirilmeye ihtiyacı var,Samsung'u bu noktada şiddetle kınıyorum.

Ama pdf üzerinde oynama yapacağın bir program arıyorsan S-Note'dan ziyade ezPDF Reader veya Repligo Reader kullanabilirsin.Bunun dışında S-Note'a alternatif olarak da Lecture Notes'u da kullanabilirsin.Bu konuda oldukça araştırma yaptım sorun varsa cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Athelas_ -- 23 Ocak 2013; 11:26:58 >

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 11:30:21 

quote:

Problemin Sebebini bulamadım ama Çözümü buldum resmi spen ile ekrandan Çekip videodüzenleyiciye ekliyorum
problem çözüldü. Ama jpg dosyalardan bazısınI neden görmüyor bulamadım.

yazı s pen ile yazıldı.

Bunun gibi yazılımsal problem çok oluyor hocam,benzer sorunları ben de S-Note'a dışarıdan dosya aktarırken yaşıyorum,fotoğrafları eksik alıyor ve eksik aldığı fotoğrafları tek tek açıp ekran görüntüsü alıp arka plan şeklinde ayarlamak zorunda kalıyorum,inşallah 4.1 ile bunların hepsi gider.

190 Mesaj
23 Ocak 2013; 12:17:55 

Sorunlarınızı bende takip ediyorum. Bende bu sorunlar olmuyor diye düşünürken; sizdekilerin orijinal room olduğunu anladım. ben 4.1.2 kullanıyorum. Özellikle 4.1.1, diğer getirdiklerinin yanında, s pen ile ilgili bir çok sorunu çözmüş. Zaten ayrı bir işleridm sistemi gibi düşünmek lazım. Çünkü 4.1.1 ile Jeely Bean geldi. Tabletlere yönelik android versiyonu olarak lanse edilmişti. 4.1.2 de ise ufak tefek yenilikler gelmiş. Bence Türkiye için orijinal 4.1.1 beklemeyin. Çünkü 8005 modeli sadece Türkiye'ye özgü bir model, bu adamların da Türkiye'yi pek salladığı yok maalesef.

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 13:29:58 

merhaba arkadaşlar ben de note 10.1 almayı düşünüyorum ve bazı sorularım var:

1. n8000 modeli türkiyede bulunuyor mu? internet haricinde nereden alabilirim?

2. kılıf için yine internet haricinde kaliteli ve uygun fiyatta bir kılıf nasıl bulabilirim?

3. beyaz rengin daha pahalı olduğu doğru mu ? öyle ise ne kadar fark var aralarında?

şimdiden herkese teşekkürler ayrıca konunuz çok yardım etti bana umarım böyle devam eder..

DİKKAT: BU HESABI BİRDEN FAZLA KİŞİ KULLANMAKTADIR.

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 13:30:04 

quote:

Orijinalden alıntı: eser123

Sorunlarınızı bende takip ediyorum. Bende bu sorunlar olmuyor diye düşünürken; sizdekilerin orijinal room olduğunu anladım. ben 4.1.2 kullanıyorum. Özellikle 4.1.1, diğer getirdiklerinin yanında, s pen ile ilgili bir çok sorunu çözmüş. Zaten ayrı bir işleridm sistemi gibi düşünmek lazım. Çünkü 4.1.1 ile Jeely Bean geldi. Tabletlere yönelik android versiyonu olarak lanse edilmişti. 4.1.2 de ise ufak tefek yenilikler gelmiş. Bence Türkiye için orijinal 4.1.1 beklemeyin. Çünkü 8005 modeli sadece Türkiye'ye özgü bir model, bu adamların da Türkiye'yi pek salladığı yok maalesef.

Hocam garantiden cikarmasa bi saniye düşünmem de ışte garanti sorun ... kullandığınız romun linkini atabilir misiniz.... ?? Ve bu Rom hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 13:36:58 

quote:

Orijinalden alıntı: aliwwtdd

merhaba arkadaşlar ben de note 10.1 almayı düşünüyorum ve bazı sorularım var:

1. n8000 modeli türkiyede bulunuyor mu? internet haricinde nereden alabilirim?

2. kılıf için yine internet haricinde kaliteli ve uygun fiyatta bir kılıf nasıl bulabilirim?

3. beyaz rengin daha pahalı olduğu doğru mu ? öyle ise ne kadar fark var aralarında?

şimdiden herkese teşekkürler ayrıca konunuz çok yardım etti bana umarım böyle devam eder..

Hocam beyaz rengin pahalı olduğu falan olduğu yok yav.Ben şu ana kadar beyazını daha pahalı satan görmedim en azından.

Gittigidiyor'da biri 8000 modelini satıyordu ama ben şu ana kadar satan bir mağaza görmedim.Ama 8000'de 1Gb ram var, 2 Gb ram android tabletleri çok rahatlatıyor, sana tavsiyem 8000 alma.

Kılıfı da ucuz almak istiyorsan ya indirimleri takip edeceksin ya da bazen tableti alınca yanında indirimli veriyorlar, öyle bir sey yapacaksin.

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 13:43:12 

quote:

Hocam beyaz rengin pahalı olduğu falan olduğu yok yav.Ben şu ana kadar beyazını daha pahalı satan görmedim en azından.

Gittigidiyor'da biri 8000 modelini satıyordu ama ben şu ana kadar satan bir mağaza görmedim.Ama 8000'de 1Gb ram var, 2 Gb ram android tabletleri çok rahatlatıyor, sana tavsiyem 8000 alma.

Kılıfı da ucuz almak istiyorsan ya indirimleri takip edeceksin ya da bazen tableti alınca yanında indirimli veriyorlar, öyle bir sey yapacaksin.

çok sağol

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:06:11 

quote:

emin misin hocam internette ikisine de 2gb ram yazıyor bir link verebilirseniz karşılaştırmak için

391 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:18:35 

quote:

selam...

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:24:59 

quote:

emin misin hocam internette ikisine de 2gb ram yazıyor bir link verebilirseniz karşılaştırmak için

Hocam senin dediğin gibiymis.Valla kusura bakma yalnış yönlendirmek istememiştim kesinlikle.GG'dedi satıcı da düzeltmiş.Tekrardan özür diliyorum.

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:35:38 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

almak isteyen ama kararsız olan arkadaşlar için:
1 ay boyunca günde 8 saatten fazla herşeyini kullanmış biri olarak diyebilirim ki;
artıları:

1- ses kalitesi süper. hoparlörlerin 2 adet (hemen hemen tüm tabletlerde tek bir yerde) olması ve önde konuşlandırılması çok iyi.

2- plastik kasa olmasına rağmen zamanla zayıflık hissi yerine hafiflik ve rahatlığa bırakıyor. bu güzel bir şey.

3- samsungun kendi arayüzü çok iyi bence. asus transformers prime da bu rahatlığa erişemedim.

4- piyasaki 10-15 tllik aparatlara iyi tepki veriyor. veri alışverişi çok hızlı.

5- 3G ve wifi çekim gücü mükemmel.

6- spen mükemmel çalışıyor. kurşun kalem hissi ayrı mürekkepli kalem hissi ayrı basınç hassasiyetlerinde olduğundan gerçekmiş hissiyatı veriyor.

7- batarya çok güçlü. 8 saatten fazla full kullandım ve sadece sabahları bir iki saat şarjda kaldı.

8- ekranın özelliğinden mi bilmiyorum. asustan da ipadden de çok iyi bir kayganlığı var. ele verdiği his çok iyi. sert ve elin yapışacağı bir şeye değilde yumuşak ve canlı bir şeye dokunuyormuşsun hissi veriyor. bunu aynı anda iki elimi iki ayrı tablette kullanarak da denedim.

eksileri:

1- ekranın çözünürlüğü kötü. beyaza yakından bakınca pikselleri görebiliyorsun. küçük yazılar okunmakta zorlanıyor vs. video izlemek ve çizmek-yazmak için yapılmış ama kesinlikle okuma olayına gelmez bu cihaz.

59.sf dan aldım getirdim mesajı ama bence çok iyi bir değerlendirme olmuş

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:41:43 

bir sorum daha olacak 4g özelliği yokmuş note un sizce bu sorun olur mu ilerde türkiyeye 4g gelince bizim tablet ele ayağa düşer mi?

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:51:59 

quote:

Yeni kullanıcılar , bu mesajı alıntı yapınız

yeni kullanıcı : ]

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 14:55:59 

soru yağmuruna tuttum ama :D mat ve saydam ekran koruyucu arasındaki fark nedir?

758 Mesaj
23 Ocak 2013; 15:08:42 

quote:

soru yağmuruna tuttum ama :D mat ve saydam ekran koruyucu arasındaki fark nedir?

mat saçma sapan bir şey. ekranınızda parmak izi bırakmama iddiasında ama ekranı da görmemeniz gerekiyor. bu kadar saçma bir şey. saydam ise ekrana geçirdiğiniz jelatin. ekran görüntüsünden birşey götürmemekle birlikte aynı dokunma hissiyatını da ele vermez. ama ekranın çizilmesini falan korur tabii. tercih meselesi.
ne olursa olsun ben en ucuzunun alınmasını tavsiye ediyorum. sonuçta hepsi çizilecek ve atıp yenisini koyacaksınız.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

72 Mesaj
23 Ocak 2013; 15:11:32 

quote:

Hocam S-Note'a gir.Ana menüde sağ üstteki ikona tıkla orada dışarıdan al yazıyor,basınca sd karttaki herhangi bir pdf dosyayı S-Note'a aktarabiliyorsun.Ama dediğim gibi fotoğrafları eksik aldığı da oluyor.Yani geliştirilmeye ihtiyacı var,Samsung'u bu noktada şiddetle kınıyorum.

Ama pdf üzerinde oynama yapacağın bir program arıyorsan S-Note'dan ziyade ezPDF Reader veya Repligo Reader kullanabilirsin.Bunun dışında S-Note'a alternatif olarak da Lecture Notes'u da kullanabilirsin.Bu konuda oldukça araştırma yaptım sorun varsa cevaplamaya çalışırım.

teşekkürler cevap için ,bunu öğrendiğim çok iyi oldu, ben iannotate pdf programı ile pdf üzerine not alıyordum.

758 Mesaj
23 Ocak 2013; 15:11:51 

quote:

bir sorum daha olacak 4g özelliği yokmuş note un sizce bu sorun olur mu ilerde türkiyeye 4g gelince bizim tablet ele ayağa düşer mi?

2.el fiyat politikaları sıfır tedariklere göre belirlenir. cihazın ne olduğuna göre değil. firma fiyat düşürürse 2. el fiyatı da düşer. nitekim grey market ipad miniler ilk girdiği zaman bakın bir de bugün bilkom fiyatından sonraki haline bakın. hala sahibinden de şurada burada mağazadan pahalı 2.eller var. fiyat normal seviyesine geldiği için ellerinde patladı ilk alanların.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

758 Mesaj
23 Ocak 2013; 15:13:18 

belki bilmeyen duymayan kalmıştır. 8" boyutunda note geliyor. beklemedeyiz.
http://www.donanimhaber...y-Note-80i-onayladi.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahuluer -- 23 Ocak 2013; 15:16:07 >

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 15:14:56 

quote:

mat saçma sapan bir şey. ekranınızda parmak izi bırakmama iddiasında ama ekranı da görmemeniz gerekiyor. bu kadar saçma bir şey. saydam ise ekrana geçirdiğiniz jelatin. ekran görüntüsünden birşey götürmemekle birlikte aynı dokunma hissiyatını da ele vermez. ama ekranın çizilmesini falan korur tabii. tercih meselesi.
ne olursa olsun ben en ucuzunun alınmasını tavsiye ediyorum. sonuçta hepsi çizilecek ve atıp yenisini koyacaksınız.

peki mat alırsam ekranı görme kalitesi mi düşüyor?

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 17:26:22 

ekran çözünürlüğü yüzünden kararsız kaldım almakta. pdf okurken vb. çok mu göz yoruyor ekranın iyi olmamasının eksileri neler??

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 17:27:26 

quote:

bekliyoruz bakalım..

190 Mesaj
23 Ocak 2013; 17:44:57 

quote:

Evet mat inanılmaz kötü. Arkadaşlar mat almış bende seffaf var matta parmak bile kaymiyor.

3147 Mesaj
23 Ocak 2013; 17:50:34 

Ekran kolay çiziliyor mu ya ? Ben bir şey taktırmadım henüz sürekli kalemle kullanıyorum.

190 Mesaj
23 Ocak 2013; 17:52:25 

quote:

Hocam garantiden cikarmasa bi saniye düşünmem de ışte garanti sorun ... kullandığınız romun linkini atabilir misiniz.... ?? Ve bu Rom hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

Garantiden çıkıyor ama garantilik bir iş olunca servise gitmeden orijinal room kurulunca servis sorunsuz hallediyor. Sanırım şu ana kadar bunu deniyen olmadı. Kimse aleti servise gondermedi, en azından 8000 yaptıktan sonra. Ben aleti alır almaz 8000 yapmıştım. Önce bu forumun ilk sayfasında 8000 yapmanın yolu gösteriyordu. Daha sonra yeşilcin'den 4.1.1 versiyonuna yükseltme ile ilgili konudan yararlandım. Ben bile yaptıktan sonra herkes yapar.

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 18:28:41 

quote:

Garantiden çıkıyor ama garantilik bir iş olunca servise gitmeden orijinal room kurulunca servis sorunsuz hallediyor. Sanırım şu ana kadar bunu deniyen olmadı. Kimse aleti servise gondermedi, en azından 8000 yaptıktan sonra. Ben aleti alır almaz 8000 yapmıştım. Önce bu forumun ilk sayfasında 8000 yapmanın yolu gösteriyordu. Daha sonra yeşilcin'den 4.1.1 versiyonuna yükseltme ile ilgili konudan yararlandım. Ben bile yaptıktan sonra herkes yapar.

Anladım hocam,eyvallah...Çok çaresiz kalırsam bunu yapıcam mecburen...

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 20:14:09 

quote:

Evet mat inanılmaz kötü. Arkadaşlar mat almış bende seffaf var matta parmak bile kaymiyor.

çok sağol bilmiyordum bu şeffaf mat olayını iyi ki öğrendik artık gidince şeffaf isterim

282 Mesaj
23 Ocak 2013; 20:15:12 

quote:

ekran çözünürlüğü yüzünden kararsız kaldım almakta. pdf okurken vb. çok mu göz yoruyor ekranın iyi olmamasının eksileri neler??

cevap bekliyorum..

166 Mesaj
23 Ocak 2013; 20:16:50 

nexus 10 ile not arasında gidip gelirken bugün sonunda bende bu cihazı aldım.
şimdide bir kılıf arıyorum...

Hex33

704 Mesaj
23 Ocak 2013; 20:56:09 

Tablete ilginç şeyler oluyor.
İnternet tarayıcının üstten açılan menü kısmı otomatik kayboluyor, sagdan kaleminsola çekince yine kaybolan menü çıkıyor.

Varsayılan ayarları yükleyince normale döndü..

614 Mesaj
23 Ocak 2013; 21:32:25 

quote:

cevap bekliyorum..

Yok hocam,öle abartı bişi olmuyo...

1814 Mesaj
23 Ocak 2013; 22:05:05 

quote:

İSMİNİ KULLANICI LİSTESİNE EKLEMEK İSTEYEN MESAJ ATSIN.

Yeni kullanıcı.Listeye ekler misiniz?

Ford C-MAX 2011 Ecoboost 1,6i / MONSTER P170EM / MONSTER HUMA V1.1
SAMSUNG GALAXY S III / SAMSUNG GALAXY Note 10.1 / Canon EOS 70D 18-138STM

657 Mesaj
23 Ocak 2013; 22:21:36 

Kullanıcı listesi editlendi

[G]eerçeekkk [S]eevgiiii

92 Mesaj
23 Ocak 2013; 22:30:57 

quote:

Ben de alalı dört gün oldu

20 Mesaj
23 Ocak 2013; 23:17:04 

quote:

Kullanıcı listesi editlendi

beni de ekle satmaktan vazgectim...

20 Mesaj
23 Ocak 2013; 23:21:35 

Arkadaşlar sormak note a windows 8 mobile yukleyebilirmiyiz? donanım desteklermi?

724 Mesaj
23 Ocak 2013; 23:58:03 

quote:

Yazı yazmak not almak için mat ekran filmi daha uygun, özellikle tepeden ışık geldiği zaman ışığı kırdığı için görünürlük daha iyi oluyor...

Mat ile şeffaf ekran filmi tercih meselesi. ben TV, laptop alırken ekranları hep mat seçtim. N8005 alınca da ilk iş mat film takmak oldu. Işığı kırma özellikleri anlamında benim için daha uygun.

Naçizane tavsiyem mat ya da şeffaf, kaliteli bir film alın ya da film kullanmayın. Dandik ucuz film alınca bırak kalemi zaten hiçbirşey olmasa da çiziliyor ve görüntü berbat oluyor. Zırt pırt değişim yapmak gerekiyor. Ama kaliteli iyi bir film alırsanız uzun süre kullanırsınız sorunsuzca.

Twitter: @mertasim

1 Mesaj
24 Ocak 2013; 1:30:57 

s.a arkadaşlar kolay gelsin benim sorum ben evraklar ile çok uğraşan biriyim world excel filan bu note ve androit işletim sistemi olarak harici klavye ile filan dosya hazırlama nasıl acaba benim ihtiyaçlarımı giderirmi birde en önemlisi ben bu tableti bir yazıcıya bağlayarak usb ile çıktı alabilirmiyim acaba world excel gibi dosyaları yardımcı olursanız çok memnun olurum cvp saygılar...

32 Mesaj
24 Ocak 2013; 9:12:47 

quote:

cevap bekliyorum..

Bu kişisel tercih ve tatmin meselesi. Mutlaka dene ve ona göre kararını ver. Kendim için konuşayım; doktora yapıyorum, bütün kitap ve makalelerimi tabletten okuyorum, notlarımı s-note ile alıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Ekranının iyi olmadığını kim söylemiş, neye göre test etmiş, testte hangi amaca yönelik uygulamalar varmış, bence esas sorulması gereken soru bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertr -- 24 Ocak 2013; 9:16:14 >

1317 Mesaj
24 Ocak 2013; 9:14:26 

Sürekli evrak işi ile uğraşan biriyseniz ve klavye mouse kullanmayı düşünüyorsanız tablet almayın notebook yada netbook alın. Cihazın çözünürlüğü kesinlikle kötü değil öncelikle bunu söyleyim yeterli bir çözünürlüge ve keskinliğe sahip sadece ppi oranı biraz daha yüksek olabilirmiş. Zaten mağzada bakıp test edebilirsiniz. Hiç olmazsa full hd tablet yapıp 1gb ram koymamışlar. Ayrıca asus tf700t kullanmış biri olarak full hd panelde çözünürlük yüzünden androidin hiçte güzel görünmediğini söyleyebilirim. Parlaklık ve renkte güzel. Fakat güncelleme olayı benimde canımı sıkıyor sanırım sonunda bende root yapıp tableti güncelleyeceğim. Samsung Türkiye ne işe yarıyor merak ediyorum.

446 Mesaj
24 Ocak 2013; 11:48:06 

bazı arkadaşlar tabletin 2. versiyonunu bekliyorlarmış. bence beklemeyin 2.yi nasıl olsa 1 senecik sonra 3.sü çıkar. :D

Şu anda piyasanın en iyisi. Ipad ve sony kullandım daha önce ama hiçbiri bu kadar işime yaramamıştı. yalnız ücretli uygulamaları yüklerseniz daha memnun kalırsınız. orjinallikten vazgeçmeyin..

446 Mesaj
24 Ocak 2013; 11:49:30 

quote:

Orijinalden alıntı: arce0706

Arkadaşlar sormak note a windows 8 mobile yukleyebilirmiyiz? donanım desteklermi?

400-500 fazla verim windovs 8li bi tablet alsaydınız ya.

446 Mesaj
24 Ocak 2013; 11:52:41 

quote:

Çok fazla fark olacağını sanmıyorum. Boyut küçülür başkada bir olay olmaz.

282 Mesaj
24 Ocak 2013; 13:18:03 

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

bazı arkadaşlar tabletin 2. versiyonunu bekliyorlarmış. bence beklemeyin 2.yi nasıl olsa 1 senecik sonra 3.sü çıkar. :D

Şu anda piyasanın en iyisi. Ipad ve sony kullandım daha önce ama hiçbiri bu kadar işime yaramamıştı. yalnız ücretli uygulamaları yüklerseniz daha memnun kalırsınız. orjinallikten vazgeçmeyin..

tabletin ikinci versiyonu mu varmış

446 Mesaj
24 Ocak 2013; 13:21:19 

quote:

tabletin ikinci versiyonu mu varmış

henüz yok ama rivayetlere göre gelicekmiiş. Tabi ki gelicek ama o zaman kadar avuçları yalamanın bi anlamı yok.

3147 Mesaj
24 Ocak 2013; 13:27:09