Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki siz acaba benim mesajımda kime cevap verdiğimden, cevap verdiğim kişinin sorusunun ne olduğundan ve benim cevabımın ne olduğundan gerçekten haberdar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfisti_35900

peki siz acaba benim mesajımda kime cevap verdiğimden, cevap verdiğim kişinin sorusunun ne olduğundan ve benim cevabımın ne olduğundan gerçekten haberdar mısınız?

Çok özür diliyorum. 4g sorusunun altında olunca karışmış.
  • Çok geç şarj olayı var sanırım 4.4.2 de herkeste. Şarjda kullanırken yüzde 1 düşüyor hatta. En iyisi 4.1.2 ye dönmek...
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    sorun değil :)
  • Arkadaşlar tabletin youtube uygulamasında çözünürlük ayarlarında 1080p yi görebilen var mı? bizdeki tablette sadece 720p var!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim
    Çok geç şarj olayı var sanırım 4.4.2 de herkeste. Şarjda kullanırken yüzde 1 düşüyor hatta. En iyisi 4.1.2 ye dönmek...

Geç şarj olayı benim de canımı çok sıkan bir durum. ROM olaylarına girmeyeyim, kalemi ile orijinal rom'u paşa paşa kullanayım diyorum ama bakalım nereye kadar ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfisti_35900

sorun değil :)

İyice battık ha :)
  • Tableti rootlayınca gariptir digitürkplay çalışmıyor. 4.1.2 de de çalışmıyor, 4.4.2 de çalışmıyor. Sırf bu yüzden stock kullanıyorum.
  • arkadaşlar kiesle 4.4.2 ye güncelliyorum fakat %69'da kalıyor ??
  • Tablet şarjı bitip kendi kendine kapandıktan sonra tekrar açılmadı..Şarjını fulleyip tekrar açınca farkettim sıkıntıyı.Samsung yazısında takılı kalıyor sadece.*Cihaz root lu değil*Odinle orjinal stock rom yükleyim belki sistemde bişey olmuştur diye (onuda ilk kez denedim). Sorunsuzca yüklendi gözüküyor ama yine samsung yazında takılıp daha ilerisine gitmiyor.Sorun ne olabilir acaba yardımcı olabilecek varmı?

(Sadece auto-reboot u işaretlemiştim menüden diğerleri tam ne işe yarıyor onları da işaretlesek sıfırlanıp düzelirmi :) :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ****GhOsT**** -- 9 Nisan 2015; 20:38:02 >
  • Recovery mode 'ta eski veriler silinirse problem çözülebilir diye bişey gördüm ama bu seferde download mode açılsada recovery mode un açılmadığı farkettim :) bu neden kaynaklı olabilir nasıl düzelir?Benim sorunumun çözümü gerçekten burası olabilir mi?
  • ben de n8005 var sürümü 4.1.2 mesajlara biraz baktım 4.2.2den bahsedilmiş ama ben cihaz durumundan güncellemeleri kontrol edince en son sürüm diyor. ayrıca 4.2.2den 4.2.1e dönmek isteyenler olmuş sebebi nedir ne payım 4.1.2 devam mı edeyim yoksa güncelleyeyim mi?

yavaş şarj sorunu yaşayan arkadaşlara tableti servise vermelerini öneririm benim tablet de uzun süre şarj oluyordu hatta kullanırken fişe takılıyken şarjı azalıyordu servise verdim şarj yuvasını ve kabloyu değiştirdiler şu an sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soranger -- 17 Nisan 2015; 1:47:32 >
  • Selam arkadaşlar.
    Güncelledim ama pişman oldum.
    eski sürüme nasıl geri dönerim?
  • arkadaşlar 2 yıldır tabletimi kullanıyorum..hiçbir şekilde güncelleme vs gelmedi.. Güncelleyenler root 'la mı yapıyorlar? bir de sanırım son güncellemeden kimse memnun değil??
  • Arkadaşlar merhaba benim tabletim kapandı baya bir bakmadım sonra şarja taktım şarj olmuyor. daha öncede böyle olmuştu ama sonra düzeldi. şu an şarj olma gibi bir efekt vermiyor ekranda ve tablet açılmıyor.
    başka bir şarj aletiylede denedim sonuç aynı. bazı forumlarda şarj bataryasını şoklayın denmiş batarya değişimide gerekebilir demiş.. sizin bu konuda bilginiz varmı ? servise vereceğim fakat benim garnati süremde bitti.
  • Tableti güncelliyim dedim kafayı yedi

Downloading
    Do not turn yazıyor şarjı bitti gene aynı power volume up yapıyorum gene düzelmedi ne yapmam gerek

Odini kurdum antivüris sildi :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.1.2 ye döndüm şarj olayı düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim tablete football manager classic 2015 gelirmi acaba 2014 edition için destek var ama bize yok

• arkadaşlar N8005 klavyeli kılıf varmı kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

Tableti güncelliyim dedim kafayı yedi

Downloading
    Do not turn yazıyor şarjı bitti gene aynı power volume up yapıyorum gene düzelmedi ne yapmam gerek

Odini kurdum antivüris sildi :)))

Yardım edebilecek yok mu

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.