Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazıllım güncel diyor tablette. türkiye versiyonu samsung kies'de ise görmüyor tableti otg kablo lazım sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

yazıllım güncel diyor tablette. türkiye versiyonu samsung kies'de ise görmüyor tableti otg kablo lazım sanırım?

Otg lazım değil
    O zaman internetten son 4.4.2 tr sürümünü bulun odin programiyla yükleyin.
    Internetten anlatım bulabilirsiniz çok kolay yüklemesi. Anlamadiginiz yer olursa çekinmeden sorun bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kies veya Odin den nasıl yükleniyor bu güncelleme. Bir de kitkatin artılari eksileri nelerdir. Geçmeye değer mi

• Herkese selam Az önce n8010 siparişi vererek aranıza katılmış bulunmaktayım. Ürün ilk geldiğinde belli bir süre kapalı olarak falan şarj etmem gerekiyor mu?
  • beyler, tavsiyem yüklemeyin. android versiyonunun yükselmesi sizin için önemli değilse yükseltmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Samsung Türkiye sagolsun N8010 için cok eski bir sürüm 4.4.2 verdi. Browserda sekme geçişleri bile sikintili oldu. Ayni sorun hic kimsede var mi?

ya bunu nasıl 4.1.2 ye döndürürüz. en çok kullandığım küçük pencere özelliği kaybolmuş.
  • beyler gnabo v8 kurdum fakat telefon özelliği çalışmıyor. fikri olan varmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erendiz

beyler gnabo v8 kurdum fakat telefon özelliği çalışmıyor. fikri olan varmı...

Arama yapılamıyor değilmi hocam?

• quvardci Q kullanıcısına yanıt
    aynen hocam arama yapılmıyor. başka rom kuracağım olmadı. tavsiyesi olan varmı?
  • açılma sesi geliyor ama görüntü yok neden böyle yapar ki logo bile çıkmıyor görüntü yok ?
  • quote:

Bulabildin mi hocam rom?

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanova07

quote:

Samsung Türkiye sagolsun N8010 için cok eski bir sürüm 4.4.2 verdi. Browserda sekme geçişleri bile sikintili oldu. Ayni sorun hic kimsede var mi?

ya bunu nasıl 4.1.2 ye döndürürüz. en çok kullandığım küçük pencere özelliği kaybolmuş.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-1/general/how-to-downgrade-note-10-1-n8000-t2808743

• Sevgili arkadaşlar, elimde Note 10.1 için orijinal Samsung HDMI HDTV adaptörü var. Tabletimi sattığım için artık işime yaramıyor. Satın almak isteyen olursa bana ulaşabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: ramazanova07

quote:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-1/general/how-to-downgrade-note-10-1-n8000-t2808743

bunu yapamadım malesef, neden anlamadım

• hamucera kullanıcısına yanıt
    ben 4.1.2 ye odin ile döndüm ama linkteki en üst mesajda bahsedilen sorun oluştu,

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-1/general/how-to-downgrade-note-10-1-n8000-t2808743/page7
  • modem.bin den sonra hata alıyorum.

<ID:0/006> Added!!
    <OSM> Enter CS for MD5..
    <OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
    <OSM> Please wait..
    <OSM> KIES_HOME_N8000XXCMJ3_N8000OXACMJ3_1440718_REV00_user_low_ship.tar.md5 is valid.
    <OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
    <OSM> Leave CS..
    <ID:0/006> Odin v.3 engine (ID:6)..
    <ID:0/006> File analysis..
    <ID:0/006> SetupConnection..
    <ID:0/006> Initialzation..
    <ID:0/006> Get PIT for mapping..
    <ID:0/006> Firmware update start..
    <ID:0/006> SingleDownload.
    <ID:0/006> boot.img
    <ID:0/006> NAND Write Start!!
    <ID:0/006> cache.img
    <ID:0/006> hidden.img
    <ID:0/006> modem.bin
    <ID:0/006> FAIL!
    <ID:0/006>
    <ID:0/006> Complete(Write) operation failed.
    <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

ben 4.1.2 ye odin ile döndüm ama linkteki en üst mesajda bahsedilen sorun oluştu,

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-1/general/how-to-downgrade-note-10-1-n8000-t2808743/page7

sorunun çözümünü bulsam hemen döneceğim 4.1.2 ye
    bir daha da samsung alır mıyım bilmiyorum
  • TESTTT T kullanıcısına yanıt
    hocam cihaz iyi. ama 4.4.2 den 4.1.2 ye dönüldüğünde bu sorun oluşuyor stok 4.4.2 kurulduğunda sorun ortadan kalkıyor. ama 4.1.2 istiyorsan durum böyle malesef.
  • Ben 4.4.2 den 4.1.2 ye geri döndüm begenmedigim için.

• quote:

Arama yapabiliyorum ancak wi-fi çalıştıramadım,

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.