Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S Pen yeni sürüme güncelleniyor mu 4.4 ile birlikte acaba?

Ve telefon özelliği geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 14 Aralık 2014; 14:48:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu tableti projeksiyon cihazına bağlayıp görüntü alabilir miyiz ?Sunumlarda kullanılabilir mi ?
  • Kit kat tan sonra root yapamıyorum bi türlü n8005.

• -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 20 Aralık 2014; 12:24:10 >
  • merhaba, n 8005 için (eski s note un hatasız çalıştığı) en stabil 4.4.2 veya üzeri n 8000 rom u hangisi, link verebilir misiniz? (Gnabo rom dışında)
  • merhaba,
    ilginç bir şey oldu cihazı şarjda 7- 8 saat kaldı, başlangıçta %30 civarında şarj vardı bu arada. Cihazı açmaya çalıştığımda şarjının %0 olduğunu gördüm. şarjda iken şarj sıfırlanmış :) şu an şarj edebiliyorum sorun yok. ama cihaz kapalı iken şarj ederken gözüken,şarj olduğuna dair çıkan hareketli pil simgesinde herhangi bir hareket oluşmuyor ama cihaz yine de şarj oluyor.

sembol sürekli aşağıdaki gibi.

hata donanımsal mı yoksa romla mı ilgli ne dersiniz
     Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 23 Aralık 2014; 12:58:09 >

• Cm12 deneyen oldu mu ?
  • selam arkadaşlar. n8010 kullanıyorum. cihaza hard format da attım son sürümü de yükledim her türlü tarayıcı ile de denedim ama netten film izlerken çok az da olsa takılma var. yani saliselik bir şey. normalde göze batmıyor ama kamera soldan sağa doğru geçiyorsa bir saliselik bir takılma gecikme oluyor. var mı yaşayan?
  • eskisine cvp alamadan yeni sorum geldi:)

odin ile stock 4.1 e geri döneyim dedim.

güzelce yükledim. fakat cihaz samsung yazısına kalıyor şimdi de.
  • Knox sayaci ile alakali olabilir. Wipe cash yaptiniz mi ?

• UArkadaslar telefonu rootlayinca digiturkplayi izleyemiyorum. Rootsuz aciyor. Isin ilginc tarafi rootlu telefondan izleyebiliyorum. Var mi basina gelen, cozuzmu bilen...

• quote:

Orijinalden alıntı: geryeon

selam arkadaşlar. n8010 kullanıyorum. cihaza hard format da attım son sürümü de yükledim her türlü tarayıcı ile de denedim ama netten film izlerken çok az da olsa takılma var. yani saliselik bir şey. normalde göze batmıyor ama kamera soldan sağa doğru geçiyorsa bir saliselik bir takılma gecikme oluyor. var mı yaşayan?

Hocam bende aynı olay yüksek kaliteli Youtube videolarında oluyor. Ama videoyu başa veya biraz geriye sarınca düzeliyor.

Bendeki saliselik değil, çoğu zaman rahatsız edecek biçimde bariz. Cihaz N8005.

Bu arada cihazda dışarıdan yüklenmiş rom yok. Garanti bitene kadar stock rom ile (şimdilik Android 4.1.2) devam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 1 Ocak 2015; 0:35:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

quote:

selam arkadaşlar. n8010 kullanıyorum. cihaza hard format da attım son sürümü de yükledim her türlü tarayıcı ile de denedim ama netten film izlerken çok az da olsa takılma var. yani saliselik bir şey. normalde göze batmıyor ama kamera soldan sağa doğru geçiyorsa bir saliselik bir takılma gecikme oluyor. var mı yaşayan?

Hocam bende aynı olay yüksek kaliteli Youtube videolarında oluyor. Ama videoyu başa veya biraz geriye sarınca düzeliyor.

Bu arada cihazda dışarıdan yüklenmiş rom yok. Garanti bitene kadar stock rom ile (şimdilik Android 4.1.2) devam .

denedim hocam herturlu tarayiciyi denedim :(
    ben hatta 480p one piece anime izliyorum sadece. rahatsiz ediyor beni bu durum. ben de simdi stok 4.4 e dondum napayim bilemiyorum.

• quote:

quote:

quote:

ben hatta 480p one piece anime izliyorum sadece. rahatsiz ediyor beni bu durum. ben de simdi stok 4.4 e dondum napayim bilemiyorum.

Hocam benim gibi video biraz ilerleyince başa sarın bakalım düzelecek mi? Bende işe yarıyor.

Ya da son çare indirip izlemek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam benim gibi video biraz ilerleyince başa sarın bakalım düzelecek mi? Bende işe yarıyor.

Ya da son çare indirip izlemek.

sabah deneyeyim eger ise yararsa guzel bi yilin baslangici olacak tesekkurler :D

• merhaba arkadaşlar
    samsung galaxy note 10.1 2014 tableti kullanıyorum.
    Bilgisayarımla tabletim arasında bluetooth ile bağlantı kuruyorum.
    Bilgisayarımdan tablede dosya gönderebiliyorum.
    Fakat tabletimden bilgisayarıma dosya gönderilmiyor. İşlem başarısız diyor.
    Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ? Bu sorunla karşılaşanınız var mı ?
    Diz üstü bilgisayarımın markası Dell , win7 professional 64 bit kuruludur.
  • Bu talet hala alınır mı arkadaşlar 649 tl den ? Yoksa p600'e mi yönelim ?
  • senisende kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın sorduğu soruyu açıkçası bende merak ediyorum. Ben şu 4 cihaz arasında kaldım. P600 Tab s 8.4 note8010 yada n5110 8 inc ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne0n66 -- 1 Ocak 2015; 19:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senisende

Bu talet hala alınır mı arkadaşlar 649 tl den ? Yoksa p600'e mi yönelim ?

Nerede 649 hocam?

• Evet uzun bir tablet incelemesinden sonra samsung note 10.1 n8010 modelini bugün 649 tl'ye Samsung Ana bayisinden satın aldım. Öncelikle şunu söylim bu ürün teknosa medimarkta 799 tldir bimekste ise 727 tldir. Ürün piyasaya çıkalı 3 sene olmasına rağmen benim ihtiyaçlarımı karşılayacak özelliklere sahip. Ben eğitim ve dizi izlemek amacıyla aldım.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.