Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edit:Kopyaladıktan sonra Uygulama izinlerini "rw- r- - r- -" yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 28 Eylül 2014; 14:59:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

İNDİR
    Üstteki linkten note2014 snote apk'sını indir ismini " SNote.apk " olarak değiştir ,system/app klasörüne "ROOT EXPLORER" programı ile at ve yeniden başlat,tamamdır.Root iznin olması lazım tabii ki.

Edit: JB rom'da çalışmaz,KitKat olması lazım ona göre.

root olmasına rağmen "ROOT EXPLORER" la kopyalama başarısız hocam. çözemedim bi türlü.

Root Explorer gerekli izinlere sahip değil mi hocam?
    Olmazsa Es Dosya Yöneticisi ile deneyin.

• güncellemeyi yaptım... ama yeni s note yok... onu nasıl yükleyebiliriz bir bilgisi olan var mı?
  • Güncellemeyi yaptım. Gayet güzel olmuş bence ama su pencereleri küçük olarak görüntüleme seyi kaldırılmis. Bence güzel bir özellikti. Varsa bile o özelligi ben bulamadım. Genel olarak beğendim ve gelmesi iyi oldu diyebilirim artık çok monoton çalışıyordu diğer rom. Bence yükleyin derim ben :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atillati A kullanıcısına yanıt
    Yukarıları bi oku istersen
  • :) konunun bitiminde aynı şeyi sormuşum.. kusura bakmayın... eyvallah vakit ayırdığın için ordeniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Yok ben de direk geçtim ama önce bir full wipe yaptım(factory, data, cache, system, format sdcard)

hocam ben gnabo v6.5 kullanıyorum N8005 te fakat wifi problemim var daha önceki sürümlerde de vardı bir türlü aşamadım. Siz nasıl hallettiniz?
  • Bilen arkadaşlar,

son sürüm olan 4.4.2 de bir çok bug var. Outlook.com yükleniyor ama mesaj açmak istersen çöküyor.
    snote widget i çalışmıyor. vs. bunları kendimiz düzeltebilirmiyiz, yoksa güncellemeleri mi beklemek gerekiyor?
  • CelalDoğan C kullanıcısına yanıt
    Gnabo konusunun 2. mesajındaki 8010 kerneli yükle yeniden başlat sonra wifix var onu kur.
  • 4.4.2 beğendim güzel olmuş bence, samsung'a o kadar yardırdık burdan işe yaramış anlaşılan. Eskisi gibi kullanmıyorum tableti, çok haşır neşir olmayanlar için pek bug falan yok gibi. Tablet akıcı ama ben nova launcher kurdum, daha iyi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8010 için güncelleme geliyor mu bir bilgisi olan var mı?
  • Merhaba, önce kies güncellemesi yapıp daha sonra güncellemeye başladığım 8005 tabletim, kies den gelen işlem bitti tabletinizi yeniden başlatın mesajına rağmen ekranında "downloading do not turn off target" mesajıyla kalakaldı. önerilerinizi alabilir miyim?
  • alfisti_35900 A kullanıcısına yanıt
    Yeniden başlatın demiş ya!Basılı tutun power tuşuna,ya da recovery mod'da açın wipe factory reset,wipe cache yapın reboot edin iyisi mi.
  • Ne power tuşuna basarak kapatabiliyorum, ne de power ve volume (-) tuşlarıyla recovery mode a geçebiliyorum. 15 sn. falan denir ama belki 1 dk. bastım onlara, ekran gidip geliyor ama hep aynı şekliyle...
  • neden rom ulkeleri arasında usa yok yada usa alınan cıhazlar hangı ulke romu kullanıyorlar?
  • Teşekkürler eve gider gitmez deneyeyim. 8010 kernel yüklemek hiç aklıma gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfisti_35900

Merhaba, önce kies güncellemesi yapıp daha sonra güncellemeye başladığım 8005 tabletim, kies den gelen işlem bitti tabletinizi yeniden başlatın mesajına rağmen ekranında "downloading do not turn off target" mesajıyla kalakaldı. önerilerinizi alabilir miyim?

ekranın kararmasıyla şarjı bitmiştir umuduyla şarja takıp yeniden başlatmak istedim ama malesef yine aynı ekran çıktı :(
  • Sonunda başardım teşekkürler hocam.

Gnabo 6.5 i de denedim. Yalnız gnabo rom da çalışırken snote 2014 de içe aktarılan pdf lerin netliği biraz bozuluyor, buğulu bir görünüm oluşuyor sayfa büyütüldüğünde. Aynı dosyalar snote1 de çok daha net. Bu nedenle gnabo rom a, önceki snb dosyalarını yalnızca açmak için snote1 i ekleyebilir miyiz? diğer tüm özellikler- ekran alıntıları vs - snote3 e ait olacak ve iki uygulama aynı anda yüklü olacak- kullanılacak. Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 30 Eylül 2014; 0:24:31 >
  • alfisti_35900 A kullanıcısına yanıt
    O zaman odin ile yukleyeceksin, başka çare yok. Yukarıda bir yerde tarif etmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben servise göndermeyi seçtim, artık hayırlısı, bilgiler için teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.