Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, note 3 telefonumdaki yeni sürüm s-note uygulamasını n8005 tablete nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Arkadaşlar merhaba, note 3 telefonumdaki yeni sürüm s-note uygulamasını n8005 tablete nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Galiba aradığınız bu. Eğer buysa linkte nasıl yükleyeceğiniz yazıyor.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2733163
  • Samsung'a bela okuyorum bu konuyu her gördüğümde. Şaka maka gelmeyecek heralde artık kitkat.

Apple'ın gözünü seveyim, iOS 8 çıktığı anda kurdum telefonuma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: re13el

quote:

Arkadaşlar merhaba, note 3 telefonumdaki yeni sürüm s-note uygulamasını n8005 tablete nasıl kurabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler hocam, root gerektiriyo sanırım değil mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: re13el

quote:

teşekkürler hocam, root gerektiriyo sanırım değil mi?

Evet Root gerektiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re13el -- 2 Ekim 2014; 11:59:32 >

• Sanırım Samsung benim için bitti. 2 telefon arızalanıp bir tablet telef olduktan sonra bir daha almayacağıma and içtim.
    Servis garanti bitimine 2 ay kala anakart değiştirdi. Cihaz artık Google+'a girmiyor. Yazılım güncellemesi diyor. Buna kit kat ne zaman verecek Samsung firması.

Saygılar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: godot

Sanırım Samsung benim için bitti. 2 telefon arızalanıp bir tablet telef olduktan sonra bir daha almayacağıma and içtim.
    Servis garanti bitimine 2 ay kala anakart değiştirdi. Cihaz artık Google+'a girmiyor. Yazılım güncellemesi diyor. Buna kit kat ne zaman verecek Samsung firması.

Saygılar,

Geçmiş olsun hocam. Bu Samsung'a verdiğimiz her para haram olsun. Bundan sonra ne TV ne telefon ne tabletlerine ne de beyaz eşyasına bakarım. Her yerde kötülemeye and içtim ki yalan değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: godot

Sanırım Samsung benim için bitti. 2 telefon arızalanıp bir tablet telef olduktan sonra bir daha almayacağıma and içtim.

Saygılar,

ben 1 haftadır kit kat ile kullanıyorum tabi Türkiye güncellemesi ile değil almanya sürümü ile ama yinede kullanıyorum arayüz çok değişti sol taraftaki tuşlar ortaya geldi ayar menüsü telefondan aşına olduğumuz sistem oldu üsten kaydırarak ayarlara ulaşıyoruz kısacası cep telefonumla aynı oldu bana sorarsanız hiçte iyi olmadı birde ram kullanımı baya bir arttı ama suana kadar en ufak bir takılma olmadı

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    İos 8 cıkıp hatalarla dolu olunca sarj su gibi gidince alternatifiniz olmadıgından bel baglıyorsunuz apple a. Samsungun kitkat vermesini niye bekliyorsunuz... bir cok alternatif elinizin altında. Yukleyin custom rom mis gibi kullanın.

2 senedir xperia z kullanıyorum. Ureticinin verdigi guncellemelere bel baglasaydım atardım telefonu. Bir onceki iphone 4s imi duvarda kırdıgım gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

İos 8 cıkıp hatalarla dolu olunca sarj su gibi gidince alternatifiniz olmadıgından bel baglıyorsunuz apple a. Samsungun kitkat vermesini niye bekliyorsunuz... bir cok alternatif elinizin altında. Yukleyin custom rom mis gibi kullanın.

2 senedir xperia z kullanıyorum. Ureticinin verdigi guncellemelere bel baglasaydım atardım telefonu. Bir onceki iphone 4s imi duvarda kırdıgım gibi.

Nasil bir mantik bu? iOS 8 Samsungun verdigi tum guncellemelerden daha iyidir emin olun. Ayrica isim gucumuz yok biz bunlarla ugrasacagimiza samsung su tablete yayinlasin kitkati.

• Zaten samsungun verdigi yazılım iyi diyen olmadı. Yazılım alternatifleri olan bir sistem almıssınız o imakanınızı kullanın keyfinize bakın dedim

Ben niye ugrasıyorumki diyorsanız apple tercih edin. Onlar her seyi sizin icin yapar dusunur zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

Arkadaşım ben uğraşmak istemiyorum ve verdigim paranin karsiligini almak istiyorum ki apple bunu bana fazlasiyla veriyor cok da memnunum. Sarj konusuna nerden geldin bilmiyorum ama telefonun sarji yuzunden bugune kadar herhangi bir sıkıntıya dusmedim. Tabletimde zaten custom rom yuklu ve bu islerden anlarim, galaxy s telefonumu 4.4.2ye kadar da yukselttim, onceden zevk alirdim ama bunlardwn zevk almiyorum artik. Ureticiye bel baglayan kesim % 95lik bir kesim ayrica, custom rom root dediginde af buyur diyecek milyonlarca android kullanicisi var.

• Az önce incehesap.com dan 739 tl ye bu tableti alarak bende aranıza katıldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note serisi tablet ve telefonlar piyasanın en iyisi bence. Yıllardır samsung kullanırım şu anda s4 var ve daha önce tab3 8 inç kullandım. Daha hiç bir telefonum bozulmadı. Kullanımdan kaynaklanan hataları üreticiye mal etmek yanlış.

Yazılım güncelleme konusunda zamsung tr yi unutuyor biraz ama customlar ile farkı kapatabiliriz. Android sürümü yükselince aman aman bi değişiklik olmuyo ki. Gnobe kullanıyorum ben 4.1.2 den pek farkı yok. Olmasa da olur bence.
  • Gözünüz aydın 4.4.2 çıkmış.Sammobile'da var.
  • çok ama çok garip bir sorunla ilk kez karşılaşıyorum tableti pcye bağlayınca şarj oluyor evet şarj oluyor ama pc ile bağlantı kurulmuyor kies görmüyor driver yüklenmiyor(yani pc görünce otomatik yüklenen driver yani pc tableti gördü demek olan driver)
    NOT: tablet bugün garantiden geldi ve anakartı değiştirildi yani kısaca sistem sıfır fabrika ayarlarında.
    kiesi yükledim başka pcleri denedim başka kabloları da denedim ama sonuç aynısamsung müşteri hizmetlerini aradım ve beni arayıp tablete bağlanacaklarmış bağlansınlar yapabileceklerini sanmıyorum da neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Gözünüz aydın 4.4.2 çıkmış.Sammobile'da var.

çok sevindim ama tablet pcyi gömediği için odini de görmüyor ve yüklüyemiyorum :,(
  • quote:

Orijinalden alıntı: genncoo1

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Gözünüz aydın 4.4.2 çıkmış.Sammobile'da var.

çok sevindim ama tablet pcyi gömediği için odini de görmüyor ve yüklüyemiyorum :,(

Açar mısınız?
    Edit:Açmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 26 Eylül 2014; 19:53:32 >
  • Sürücüleri elle yükleyip o şekilde "download mode"'a girmeyi deneseniz işe yarar mı acaba?
  • Türkiye mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.