Şimdi Ara

Mass Effect 3'ün Ücretsiz DLC'sine Video Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Mass Effect 3'te serinin köklü hayranları tarafından eleştiri alan bir nokta da, oyunun multiplayer bölümüydü. BioWare ekibi, oyunun multiplayer bölümü için ücretsiz bir DLC'yi tanıttı.

Retaliation isimli DLC'de oyuna yeni karakterler, haritalar ve daha güçlü düşmanlar ekleniyor. Yepyeni ölümcül silahları da Mass Effect 3'ün multiplayer bölümüne eklemeye hazırlanan bu DLC adına 9 Ekim tarihi gösteriliyor. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Multiplayer için ücretsiz dlc yaparak oyuncuların gönlünü kazanamayacak tek firma

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Uğraşıyor hala EA, oyuncuları çekmek için, ama artık çok zor EA. BF3 Premium'u gibi bir sistem getirip beleş desen bile çok zor.

• eminim Mass Effect 3 satışları hiçte bekledikleri gibi değildir. Bir kere de BF3 için sürpriz ücretsiz DLC gelse de şaşırsam.

• Bf3 bedava dlcmi :D adamlar yakında update para ile sunacak yapmayan oyuna giremeyecek.Premıum g.t.m.z. girecek

• Yemin ediyorum bu oyunu aldığıma pişmanım.Keşke almasaydım.100 tl verdim.Oyunu hala bitirmedim.Hatta oyunu görmiyeyim diye Origin'de sadece favorites games'ler gözüküyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.