Şimdi Ara

Yeni Renault Clio 0.9 TCE Test Sürüş İzlenimleri (video + foto ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
8
Favori
51.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anelka39

yakış ne kadar acaba km başına

nasıl yani?
  • arka koltuk yine öyle basıkmı sanki öyle gibi geldi.

inceleme için teşekkürler ellerinize sağlık.
  • sen bıraktın arabayı ben bindim. yalnız klima tuşları ve havalandırmalar çatur çutur ses çıkarıyor oynarken
  • Test aracının tüketimine bakıp yorum yapmak yersiz olur.

İmzamdaki astra'yla test sürüşüne çıktığımda 9lt ortalama gözüküyorduki en saçma trafikde bile öyle ortalama görmedim ben o araçda.O yüzden dikkate almaya gerek yok test aracının tüketimini nerdeyse max. tüketimi gösterir o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

şu konsola iyi diyenlerin hakikaten göz zevki sorgulanmalı

Yeni Renault Clio 0.9 TCE Test Sürüş İzlenimleri (video + foto )

Yine reno, yine rezil bir tasarım.

Ayrıca tüm bu iç mekandaki piano kaplamalar tipik reno kalitesindeyse 1-2 yıla kalmaz perte ayrılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

şu konsola iyi diyenlerin hakikaten göz zevki sorgulanmalı

Yeni Renault Clio 0.9 TCE Test Sürüş İzlenimleri (video + foto )

Yine reno, yine rezil bir tasarım.

Ayrıca tüm bu iç mekandaki piano kaplamalar tipik reno kalitesindeyse 1-2 yıla kalmaz perte ayrılır.

En cok korkulan bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kevinsert

quote:

Orijinalden alıntı: mrt20

o kadar para verdiğim arabada arka camlar manuel olacak. offf offf

dünyada tekiz kesin araca 40bin öde ama arka camları manuel olsun

Belki kaslı olmamızın bir nedeni de bu
  • Renonun ev vasat aracina sahibim symboll sumbul

4 cam otomatik

Sonra 42.500 tl para ver arka camlar manuel sanki dacia aliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Renonun ev vasat aracina sahibim symboll sumbul

4 cam otomatik

Sonra 42.500 tl para ver arka camlar manuel sanki dacia aliyoruz

artık bunları çok takmamak gerekiyor dostum...

varsın arka camlar manuel olsun.. rahatsızlık duyuyorsanız zaten 2013 de hepsi gelicek
  • Arabanın donanımları,tipi falan güzel de içi ben de çok beğenmedim evet bu sınıfta o orta ekranı oraya koyması güzel bir jest olmuş fakat aşırı emanet gibi duruyor herşey.Sanki orta konsolun üzerine başka bir orta konsol tutturmuşlar gibi,birde her tarafta piano black olması ne kadar iyi tartışılır.Tüm bunlara rağmen güzel bir araç Yeni Clio.
  • slm arkadaşlar :)
    konu birazdan fena karışacak gibi o nedenle ben konun özüyle ilgili bir iki şey söyleyeyim dedim :) dün bizde bayideydik tes aracı garajdaydı sürüş yapmadık ama az biraz baktık nasıldır diye :)
    B sınıfı araç tabi öyle uçmadan baktık ama herkes demiş ya arka camlar haklılar biraz ayıp etmişler :))) bu arada varmı araç dedim kırmızı geliyo dedi 39300 tl tce 90 benzinli için !!! yok artık dedim 3 - 5 koyarım golf alırım dedim satıcı bile güldü :))) sitede anahtar teslim fiyat deniyor ama bayiye gelince yok şu yok bu deyip 1100 tl ekliyorlar anlayan beri gelsin !! bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Sunu anladim artik eminim

Vag grubu araclar disinda kim ne yapiyorsa isterse motorsuz olsun

Ankara ekibi begeniyor

Bende israrla sunu soyluyorum turk insaninin gozundeki nede olsa clio mantigi degismedigi surece istersen cam tavan yap xenon koy 6 cam yap 6 cam otomatik olsun

Nede olsa clio deyip gidip polo alacaklar

Polo'yu severim ama 2 havayastığı olduğu sürece ne alırım ne de yakınlarıma aldırırım.
    Clio 4 bana eski kasasından ve Symbol'den daha kaliteli geldi ama marka algısını ne yaparsan yap değiştiremiyorsun bazı insanlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkc44

slm arkadaşlar :)
    konu birazdan fena karışacak gibi o nedenle ben konun özüyle ilgili bir iki şey söyleyeyim dedim :) dün bizde bayideydik tes aracı garajdaydı sürüş yapmadık ama az biraz baktık nasıldır diye :)
    B sınıfı araç tabi öyle uçmadan baktık ama herkes demiş ya arka camlar haklılar biraz ayıp etmişler :))) bu arada varmı araç dedim kırmızı geliyo dedi 39300 tl tce 90 benzinli için !!! yok artık dedim 3 - 5 koyarım golf alırım dedim satıcı bile güldü :))) sitede anahtar teslim fiyat deniyor ama bayiye gelince yok şu yok bu deyip 1100 tl ekliyorlar anlayan beri gelsin !! bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ;)

Aynı durumu ben de yaşadım, resmi sitedeki fiyatlar ile bayideki fiyatlar tutmuyor. 2 gün önce Çetaş'ta tam dolu Megane için 64bin lira liste fiyatı var size indirimle 61 olur dediler ben de internette zaten bu fiyat yazıyor nasıl indirimli hali diye sordum. İnternette bayi katılım payı, plaka masrafı vs vs. eklenmemiş hali diye geçiştirdi.

• 33e eyvallah.
    ama 36ya biraz ekleyip C sınıfı benzinli araç alınır.
  • Sunu goruyorum forum insani icin yeni clio vw golf olma yonunde emin adimlarla ilerliyor. Ya cok sevildi ya nefret edildi. Arasi yok. Bence normal bir arac.

• hiç sorma üstadım :)) yaa vw de arkadaşım çalışıyor sitede ne ise o fiyat bunları anlamadım sanırım bayilerinde henüz tam olarak bir fikri yok bu araçlar ve fiyatları hakkında ! bekleyip görücez kasımda fuar var ama gerçekten benzinli B sınıfı için biraz fazla fiyat söylediler ;) ok araç donanım olarak iyi ama rekabet diye birşey vardı da bu arkadaşların pek haberi yok galiba :)))
  • Aracın canlısını henüz göremedim ama fotoğraflarda gayet şık duruyor orta konsol. Ben o çok övülen fiestanın konsolunu pek beğenmiyorum mesela adamın üstüne üstüne geliyor ve kliması çok sakat yerde. VW polo'ya rcd 510 ve dijital klima eklenince güzel bir görünümü oluyor ama trendline polo hiçde kaliteli ve şık durmuyır.

Piano Black olayını bende pek sevmiyorum aslında ama dur bakalım yarın gelecekmiş buradaki bayiiye bir gidip bakayım.
  • Araç motor seçenekleri ile sunduğu standart donanımı ile sınıfında rakipsiz durumda şu anda. Aracı kötülemek için birileri yine saçma sapan yerlere takmış durumdalar.Izgara niye ekranın altında, arka camlar manuel çöp bu araba havalarındalar.Araçta kullanılan motorları, güvenlik donanımlarını,standart donanımlarını 2 tane önemsiz detayla silip attılar helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

quote:

Orijinalden alıntı: dkc44

slm arkadaşlar :)

Aynı durumu ben de yaşadım, resmi sitedeki fiyatlar ile bayideki fiyatlar tutmuyor. 2 gün önce Çetaş'ta tam dolu Megane için 64bin lira liste fiyatı var size indirimle 61 olur dediler ben de internette zaten bu fiyat yazıyor nasıl indirimli hali diye sordum. İnternette bayi katılım payı, plaka masrafı vs vs. eklenmemiş hali diye geçiştirdi.

hiç sorma üstadım :)) yaa vw de arkadaşım çalışıyor sitede ne ise o fiyat bunları anlamadım sanırım bayilerinde henüz tam olarak bir fikri yok bu araçlar ve fiyatları hakkında ! bekleyip görücez kasımda fuar var ama gerçekten benzinli B sınıfı için biraz fazla fiyat söylediler ;) ok araç donanım olarak iyi ama rekabet diye birşey vardı da bu arkadaşların pek haberi yok galiba :)))

• Burada kıyamet kopmuş ama yine de belirteyim;

Araç çıkmadan önce konsol yapısının farklı olduğunu bir yerde okumuştum.Sanırım konsolun ayrı ve uçuyor gibi görünmesinin sebebi tasarım anlayışından.Konsolun böyle olmasından övgüyle sözediyorlardı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.