Şimdi Ara

Turkcell Maxi Plus 5 Android Güncelleme.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
52.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar Maxi Plus 5 Android güncelleme varmıdır şuanki sürümüm 4.0.4 ve 4.1.1 sürümü yapabilirmiyim ?

• Buyuk ihtimal gelecektir,guncellemeleri kontrol edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerden kontrol edebilirim ?
  • cevap ?
  • en iyisi kvk ya vermek.ben öyle yaptım.1 haftada veriyor.kendim yapamadım.istersen bu link ten dene....

http://wwwen.zte.com.cn/endata/mobile/Turkey/
  • selam arkadaslar guncelleyen varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-ops-28

Arkdaşlar Maxi Plus 5 Android güncelleme varmıdır şuanki sürümüm 4.0.4 ve 4.1.1 sürümü yapabilirmiyim ?

4,1,1 Sürümü nerede
  • arkadaşlar yapamazsınız 4.1.1 neden derseniz , cihaz guncellemesi ile geliyor android guncellemesi de . yani 4.1.1 android version daha bizim için yok
  • bana guncelletırme geldı ama yukelmıyorum hata verıyo telefon rootlu ondanmı acaba
  • 4.1 mı geldı ?

• suanki 4.0.4 ice cream sandwich sürümü geldimi acaba 4.1 onu soruyorum
  • 4.1 surumu daha gelmedı her 2 gunde bır bakıorum ama yok bısı daha walla beklemediyişzzz yaw
  • bu telefon için nasıl oyun yükleyebilirim bilen varmı dh kardeşlerim. vodafone kullanıyorumda. bilemedim nasıl yapılacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

bu telefon için nasıl oyun yükleyebilirim bilen varmı dh kardeşlerim. vodafone kullanıyorumda. bilemedim nasıl yapılacağını.

kardeş , google playe gir ordan yukleyebılırsın ucretsız bolumunden . ne hat kulllandıgın onemlı degıl kardeş bende avealıyım
  • Arkadaşlar iyi günler,

Dün itibarı ile telefon güncellemesi geldi ve yükledim (yaklaşık 30-40 MB). Sonuç felaket. Ana sayfadan uygulamaların bulunduğu alt menülere geçemiyorum, telefon ve sms imgeleri yok, kullanamıyorum. Telefonu eski haline nasıl getirebilirim, bilen var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: borx

Arkadaşlar iyi günler,

Dün itibarı ile telefon güncellemesi geldi ve yükledim (yaklaşık 30-40 MB). Sonuç felaket. Ana sayfadan uygulamaların bulunduğu alt menülere geçemiyorum, telefon ve sms imgeleri yok, kullanamıyorum. Telefonu eski haline nasıl getirebilirim, bilen var mı??

söylediğin iyi oldu dostum. en azından son güncellemeyi yapmayız. umarım sorununuda çözersin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: borx

Arkadaşlar iyi günler,

aynen ben de dün yaptım güncellemeyi rezil bi durum va otada hiç birşeye giremiyorum en basitinden mesaj yazmak istesem yazamaıyorum :)
    ancak mesaj geldiğinde cevap yaabiliyorum :)
    bilen eden birisi varsa düzeltebilme yolunu söylesin lütfen
  • kardeş yazlım güncellemesini bende yaptım hiç bir şeye giremiyordum hiç birşey kullanamıyordum telefona format attım öyle düzeldi dikkat telefondaki tüm bilgeler gider ne varsa :) format attıgınızda telefondan hiç birşey degişmiyor son güncel yazılım yine kalıyor mediplayerdeki alt desen pause ileri geri karıştırıcı arka planı degişiyor tlf kişilleştirmede ekranı düzenle sekmesi kalkıyor ben yaşadım ve eski hali için kvk verip telefon donuyor dicen ilk aldıgın gibi olacak birdaha ki sefere yazılım yüklememek şartıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garez23 -- 22 Kasım 2012; 20:59:31 >
  • birde bu telefondan adamlar bir üst modelini çıkarmak için flaş ve kameraya pause ve devam et özelligi katmamışlar birde 3g videolu arma özelligi katmamışlar :)
  • ice cream sandwich. surumunden memnunum guncelleme uzun bi sure yapmayi dusunmuyorum google play store den dead triger oyununu yukleyin muthis bi oyun tavsiye ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.