Şimdi Ara

Metro 2033 Steam'de Sadece 5 Dolar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sahip olduğu atmosferle adeta büyüleyen Metro 2033'e Steam'den harika bir indirim geldi. Steam'in THQ oyunlarına yaptığı indirimlerin yeni konuğu Metro 2033 oldu.

Akşam 20:00'a kadar geçerli olacak yeni özel indirimde Metro 2033'ün fiyatı %75 oranıyla düşüyor. Böylelikle bu beğenilen yapımı almamış kullanıcılar, oyunu sadece 5 dolarlık fiyatıyla satın alabiliyorlar. İndirimden yararlanmak için http://buraya tıklayabilirsiniz.

• insanın bi daha alası geliyor fiyata bak :(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alacağım ama ttnet sağolsun anca 1 haftada inmiş olur :(

100kb ile oyun çekmek büyük sabır istiyor malesef.

• bazen şu haberler içimi yakıyor ya :) benim aldığım fiyata bak oyunun indiği fiyata bak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gam3hunter

bazen şu haberler içimi yakıyor ya :) benim aldığım fiyata bak oyunun indiği fiyata bak :)

Battlefield 3 10 dolaramı ne düştü o zaman bende aynı duyguyu hissettim :D

• naklan
    06.10.2012 10:32:37
    O kadar da değil ya. Battlefield 3'ü Steam'dan yaklaşık 1 saatte çektim. Hem de AKK ile.

• @sabrivatansever

Battlefield 3'ü Steam'den çektiysen senin önünde saygı ile eğiliyorum dostum.

• KESİNLİKLE KAÇIRMAYIN bu yıl çıksa yine bu yılın en iyi gerilim - aksiyon fps seçilir o kadar güzel oyun..
  • Atmosfer,hikayesi,sesler süperdi ama o vuruş hissiyatı kesinlikle berbattı:S Sırf bu yüzden bu oyunu bitirmeden pc den kaldırdım ama metro 2034 inşallah böyle olmaz...
  • Bir ara yine $5 olmuştu. O ara edinmiştim. Biraz oynayıp bıraktım, artık bir ara bitiririm.

• en az 10 kez 5 dolara düşmüştür oyun :) dahada çok düşer metro last lightla çıkışıyla beraber bidaha düşebilir. kesinlikl kaçırırılmaması ve oynanması gereken bir oyun

• @cato16

Ben de eğiliyorum, arkadaşın kupası nerede kaldı?

Bunun dışında oyun kesinlikle tavsiyem, gerilim deseniz gerer, aksiyon deseniz aksiyona sokar güzel oyundur :)

• bu fiyata düşecek oyun muydun metro :)

• vuruş hissini eleştiren arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum... vuruş hissi gayet güzeldi sonuçta biz asker falan değildik kullandığımız silahlarda coddaki bf deki mohtaki silahlardan değildi birkaçı hariç...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.