Şimdi Ara

Surface, 26 Ekim tarihinde satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Surface, 26 Ekim tarihinde satışa sunuluyor

Microsoft'un yaz aylarının başında tanıttığı Surface tableti Windows 8'in gelmesiyle birlikte nihayet satışa sunuluyor.

25 Ekim tarihinde New York'ta düzenlenecek olan bir etkinlik için basın mensuplarına davetiye gönderen Microsoft'un 26 Ekim gece yarısından itibaren tableti satışa sunması bekleniyor. Tabletin fiyatlandırma bilgisi henüz paylaşılmış olmasa da, Steve Ballmer'ın belirttiği üzere fiyatlandırmanın 300 dolardan başlayarak, 700 ila 800 dolar arasında değişmesi bekleniyor. 

Surface, 26 Ekim tarihinde satışa sunuluyor

• 300 dolar nire 800 dolar nire , 300 500 olsa anlarım ...

• 256 MB RAM, 2 GB storage ile 300 $
    512 MB RAM, 4 GB storage ile 500 $
    1 MB RAM, 8 GB storage ile 800 $ olacak.

• bunda torrent çalışır mı

• Ctrl, Alt ve Del koymaları iyi olmuş ne de olsa Windows

• yeni bir milat doğuyor demedi demeyin.

• 300 dolar olan donanım açısından nexus7 seviyesinde olursa düşünülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

256 MB RAM, 2 GB storage ile 300 $512 MB RAM, 4 GB storage ile 500 $ 1 MB RAM, 8 GB storage ile 800 $ olacak.

umarım ciddi deilsindir....

• Teknik özellikleri tam olarak nasıldı bu cihazların? Core i5 olan model ve Tegra 3 olan modeller olacaktı diye hatırlıyorum,o yüzden 256 mb ram diyen arkadaşın gerçekçi düşünemediği varsayıyorum.Bu çip setlerine o ram değerleri nerede görülmüş.

• 256 mb ram ve Windows :(

• Ekran koruyucunun aynı zamanda klavye olması güzel fikir . Nasıl apple bu fikri atlamış hayret. Dokunmatik ekrandan mail cevaplamak padlerde nispeten kolay olsada yinede insan fiziksel klavyenin yokluğunu zaman zaman hissediyor.

• 800 dolar ipadin eakibi olur sanirim arm ve 2 gb ram,iyide olur.

• 300-600 Dolar seviyesinde tahminimce ARM mimarisine sahip olanlar satılır 600-800 dolar seviyesinde de x86 yani i3,i5 ve i7 görebiliriz 800 dolar olan versiyonun ülkemize 2000 Lira seviyesinde giriş yapacağını düşünürsek i3,i5 ya da i7 olmalı u tabletlerde diye düşünüyorum.

• 128 GB SSD ve i5 işlemcili olanını getirsinler bir daha ultrabooklara dönüp bakmam bile.

• Bir sürü ürün çıkıyor güzel ülkemizde hiçbir halt yok. Gelenler de fahiş fiyattan satılıyor.
  • ultrabook almak yerine tablet almayı düşünüyorum ama bana tablet olup aynı zamanda 520m veya 7650 gibi performans veren bir alet lazım :D

• işletim sistemi kaç nokta kaç bunun?

• Bunda torrent çalışırmı denmiş s2 de sürekli torrent indiriyorum banamısın demiyor ;)..

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

256 MB RAM, 2 GB storage ile 300 $512 MB RAM, 4 GB storage ile 500 $ 1 MB RAM, 8 GB storage ile 800 $ olacak.

1 MB RAM

Harikasın....

Yarın gel işe başla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.