Şimdi Ara

iPhone 5 Unlock mevzusu. (AT&T, Verizon, Factory Unlocked) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
953
Cevap
20
Favori
99.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feversea

Bir önceki sayfada cevaplamıştım aynı konuyu..

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bir arkadaşım Japonya'dan iPhone 5 alacak. Orada A1429 ve A1428 haricinde başka bir model kullanılıyor mu? Oradan alınan iPhone 5 burada çalışır mı arkadaşlar?

BUnu bilen yok dostum. Ben de sordum, cevap gelmedi. Şu anda japonyadayım. Cuma günü tokyoya geçeceğim. Ginza ve shibuya'daki mağazalara gideceğim bakalım. Stok durumu burada da sıkıntılı bildiğim kadarıyla. Bir sonuca ulaşırsam cevap yazarım.

kendi sorumu kendim cevaplamış oluyum bari.
    Japonya'da apple store dahil, diğer 2 ana operatörde (softbank, au) iphone 5 alamıyorsunuz.
    yada şöyle söyliyim; japonya'da yaşamıyorsanız veya japon vatandaşı değilseniz iphone 5 almanız mümkün değil. 2 yıl kontratı hiçbir şekilde kaldırmıyorlar. apple store dahil, kontratsız/unlock cihaz almanız mümkün değil. ayrıca sıraya girmeniz lazım, stokta iphone5 yok.
    benim bütün çabalarım sonuçsuz kaldı, hüsranla sonuçlandı.. Japonya'dan haberler şimdilik bu şekilde

Kontratsiz unlock alma ihtimali yok dediniz. Ben unlock var mi diye meral ediyorum. Yoksa Japon vatandasi bulmak sorun degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bendede 3 tane sprint den alınma 16 gb iphone5 var cihaza şuan TURKCELL hattımı taktım MİAMİ de calısmıyor. Gerci burada Türkcell hattım AT&T üzerinden cekim sağlıyordu ondan olabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAG Heuer

Arkadaşlar bendede 3 tane sprint den alınma 16 gb iphone5 var cihaza şuan TURKCELL hattımı taktım MİAMİ de calısmıyor. Gerci burada Türkcell hattım AT&T üzerinden cekim sağlıyordu ondan olabilirmi ?

Sprintin yurtdisinda calismasi icin sanirim sprint ile iletisime gecip durumu belirtmek gerekiyor.
    Ardindan da restore gerekiyor galiba.

Att olayini bilemeyecegim. Manuel olarak secim yapma sansiniz varsa sprinte gecebilirsiniz diye aklima geldi bir anda ama.

• ATT cihaz alınca,
    Pasaport kaydı yaptırmadan ve sim kart takmadan önce,
    Bilgisayara bağlayıp iTunes açınca direk olarak Unlock oluyor mu telefon?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

ATT cihaz alınca,

Teşekkürler.

Benimki olmadi.

Sans isi.

• quote:

quote:

ATT cihaz alınca,

Teşekkürler.

Benimki olmadi.

Sans isi.

Yapma hocam, nasıl yani???

Nasıl unlock ediliyor o zaman bu cihaz?
  • Kısa süreli kalp krizi geçirdim galiba ama, sakinleşince şunu mu demek istediniz acaba diye düşündüm:

Pasaport kaydı yapıp, sim kart takıp, ondan sonra iTunes'a bağlayınca mı unlock oldu ibaresi geliyor ekrana?
  • Kalp krizi gecirecek bir sey yok hocam. Hic bir turlu itunes ile unlock olmuyor. Unlock yapan siteler 20 dolara kolaylikla yapabiliyor. Merak etmeyin :)
  • quote:

Kalp krizi gecirecek bir sey yok hocam. Hic bir turlu itunes ile unlock olmuyor. Unlock yapan siteler 20 dolara kolaylikla yapabiliyor. Merak etmeyin :)

Ya hocam full paid alınca verizon otomatik unlock, attler ise itunes a bağlayınca unlock oluyor demiyor muyduk

Ben anlamadım bu işte bir yanlışlık var

Ekleme: iTunes ile restore edince?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 31 Ekim 2012; 14:27:15 >
  • iPhone 5'i AT&T full paid alanlar Unlock'i nasil yaptilar?

Bilgi verirmisiniz
  • Burada ATTden unlock yapabilmek icin att kullanicisi veya eski att kullanicisi olmak gerektigi yazmiyor mu

https://www.att.com/deviceunlock/client/tr_TR/

Nasi yaptiniz arkadaslar Allah rizasi icin bir kelime soyleyin a
  • quote:

Burada ATTden unlock yapabilmek icin att kullanicisi veya eski att kullanicisi olmak gerektigi yazmiyor mu

https://www.att.com/deviceunlock/client/tr_TR/termsAndCondition bu linkten Non-Customer OR “No commitment” price paid seç. Alttaki bilgileri doldur yolla. 5-7 gün içerisinde mail ile bilgi veriyorlar. Gerekirse Faturayı Fax ile isteyebiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ShadowSong-

quote:

Burada ATTden unlock yapabilmek icin att kullanicisi veya eski att kullanicisi olmak gerektigi yazmiyor mu

https://www.att.com/deviceunlock/client/tr_TR/termsAndCondition bu linkten Non-Customer OR “No commitment” price paid seç. Alttaki bilgileri doldur yolla. 5-7 gün içerisinde mail ile bilgi veriyorlar. Gerekirse Faturayı Fax ile isteyebiliyorlar.

Hocam cok saol. Allah razi olsun.

Yarin pasaport kaydi ve nano sim olayini halledip takacagim sim karti,

iTunes'a baglayip restore edecegim, bakalim denilen gibi kendiliginden unlock olacak mi.

Olmazsa bu formu doldururum.

Buradaki arama kismina IMEI yi yazip baktim, zaten kayitli cihaz yazdi ama, dogru olmayadabilir tabi
    http://www.ebay.com/itm/AT-T-ATT-USA-Apple-iPhone-3GS-4G-4S-5-Factory-Unlock-Remotely-Unlocking-/321013046005?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4abdde5af5

• quote:

quote:

Kalp krizi gecirecek bir sey yok hocam. Hic bir turlu itunes ile unlock olmuyor. Unlock yapan siteler 20 dolara kolaylikla yapabiliyor. Merak etmeyin :)

Ya hocam full paid alınca verizon otomatik unlock, attler ise itunes a bağlayınca unlock oluyor demiyor muyduk

Aynen öyle deniyordu ben de merak ettim, sonucu yazarsanız sevinirim
    Hoş bu gidişle bulamayacağız hele bir de afet sonrası ümidim tükendi

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

quote:

Bakalim hocam ak koyun kara koyun yarin belli olacak insallah.

Buyuk uyuz oldum ya nefret ediyorum boyle son dakika islerinden. Adama kilitsiz diye att aldir sen abdden, israr et, gelsin burda bide kilitle ugras (yani insallah ugrastirmaz, ben hala umitliyim)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

quote:

Bakalim hocam ak koyun kara koyun yarin belli olacak insallah.

Buyuk uyuz oldum ya nefret ediyorum boyle son dakika islerinden. Adama kilitsiz diye att aldir sen abdden, israr et, gelsin burda bide kilitle ugras (yani insallah ugrastirmaz, ben hala umitliyim)

Bence sorun olmayacak çünkü ilk çıkanlarda kontratsız satılıyor sorun yok diyorlardı ama sonradan tüm satıcılar kontratsız satılmıyor ve zaten kilitli demeye başlamışlardı. Siz aldırdığınızda da eski sistem geçerliydi...

• Daha 3 gun falan oldu hocam alali, dun geldi TR'ye.

Ama miami apple store hic bir zaman unlock degildir, kullanamazsiniz falan gibi bir sey soylememis.
  • Zaten 649+Tax ı kabul ettilerse sorun olmaması lazım. Esas sorun oradan kontratlı alıp satılan cihazlarda olabilir açılmama sorunu..
  • O konuda zaten tereddut yok hocam.

Ama full paid cihazlar icin haftalardir itunes ile restore et unlock olsun denildi, simdi oyle olmadigi/olamayabilecegi soylenince degisik oluyor tabi.
  • Hayırlısı, sonucu buraya yazarsan sevinirim ama herhangi bir sorun çıkmayacak bence
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.