Şimdi Ara

iPhone 5 Unlock mevzusu. (AT&T, Verizon, Factory Unlocked) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
954
Cevap
20
Favori
99.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PART NO:MD654LL/A lu iphone5 telefon almayı düşünüyorum...İlanda cihaz unlock diyor ama güvenemedim..
    cihaz verzion gözüküyor...Apple iPhone 5 16GB White Verizon MD655LL/A
    bu türkiyede çalışmaz anlamına mı geliyor...
  • Arkadaşlar Amerika Boston'dan unlocked iphone5 almak istiyorum. Bostondaki eyalet vergisi ne kadar biliyor musunuz? son fiyatın ne olacağını hesaplamaya çalışıyorum. Teşekkürler..
  • Benim telefonda dün geldi.32 gb iphone5 i 800 dolara aldım amerikadan.Yazılanları görünce keşke burdan alsaydım demeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Benim telefonda dün geldi.32 gb iphone5 i 800 dolara aldım amerikadan.Yazılanları görünce keşke burdan alsaydım demeye başladım

neden oyle dediniz? burda yazilanlar nedir?

bugun ve her zaman yurt disindan almak daha mantiklidir yani daha ucuz hayatta burdan almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Benim telefonda dün geldi.32 gb iphone5 i 800 dolara aldım amerikadan.Yazılanları görünce keşke burdan alsaydım demeye başladım

neden oyle dediniz? burda yazilanlar nedir?

bugun ve her zaman yurt disindan almak daha mantiklidir yani daha ucuz hayatta burdan almam

Hocam pasaport bulamıyorum telefon öylece bekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Arkadaşlar PART NO:MD654LL/A lu iphone5 telefon almayı düşünüyorum...İlanda cihaz unlock diyor ama güvenemedim..

eğer verizondan simkilitli ise yardımcı olurum unlock için.
    ayrıca at&t unlock için

http://www.sanalpazar.com/Att-Unlock__isp7008667

linkini kullanabilirler.

• Merhaba bana arkadaşım amerkidan unlocked i phone 5 getirdi avea hattımı taktım gayet çaışıyordu heryere giriyordum i tunes da dolaşırkrn yeni versiyon indirmek istermisiniz dedi ben de tmam dedim şuan sim kiltli diyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusnuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustcoskun

Merhaba bana arkadaşım amerkidan unlocked i phone 5 getirdi avea hattımı taktım gayet çaışıyordu heryere giriyordum i tunes da dolaşırkrn yeni versiyon indirmek istermisiniz dedi ben de tmam dedim şuan sim kiltli diyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusnuz

imei yollarsanız simkilit durumuna bakabılırım
  • Model: IPHONE 5 16GB WHITE
    Firmware Version: 6.1.3
    Warranty: Apple Limited Warranty
    Warranty Date: 23/03/14
    First Activation Date: 25/03/13
    Last Activation Date: 06/04/13
    CTN: 90533......
    Carrier/Next Tether: US Verizon N42 Activation Policy.
    SIM LOCK: Locked

Merhabalar cihazı bir telefoncudan aldım, sorgusu yukarıda yazıldığı gibi. cihaz sim kilitli görülüyor. ancak 1 hafta kadar turkcell ile çalıştı. sonra kayıtsızdır mesajı ile kapandı. pasaportum var kayıt ettirsem sorunsuz kullanabilir miyim?
    yani merak ettiğim sim kilitli telefon türkiyede hiç mi çalışmaz yoksa çalışır bir süre kapanır mı?
    cevap verirseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

Arkadaşlar PART NO:MD654LL/A lu iphone5 telefon almayı düşünüyorum...İlanda cihaz unlock diyor ama güvenemedim..

ayrıca at&t unlock için

linkini kullanabilirler.

ATT unlock işlemini 3 liraya da yapan var 89a da, bu 3lira olan yorumlarda sorun yok, tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaakb

Model: IPHONE 5 16GB WHITE
    Firmware Version: 6.1.3
    Warranty: Apple Limited Warranty
    Warranty Date: 23/03/14
    First Activation Date: 25/03/13
    Last Activation Date: 06/04/13
    CTN: 90533......
    Carrier/Next Tether: US Verizon N42 Activation Policy.
    SIM LOCK: Locked

Merhabalar cihazı bir telefoncudan aldım, sorgusu yukarıda yazıldığı gibi. cihaz sim kilitli görülüyor. ancak 1 hafta kadar turkcell ile çalıştı. sonra kayıtsızdır mesajı ile kapandı. pasaportum var kayıt ettirsem sorunsuz kullanabilir miyim?
    yani merak ettiğim sim kilitli telefon türkiyede hiç mi çalışmaz yoksa çalışır bir süre kapanır mı?
    cevap verirseniz çok sevinirim

Pasaporta kaydettırdım Avea ile burun işlevsel işlemleri yapıyor inşallah aboneden kapanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnşallah sonradan kapanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.D.K

quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

ayrıca at&t unlock için

linkini kullanabilirler.

ATT unlock işlemini 3 liraya da yapan var 89a da, bu 3lira olan yorumlarda sorun yok, tavsiye eder misiniz?

3 liraya yapan benim isterseniz profilimden unlock konusunu bulabilirsiniz.
    3 lira için fazla düşünmeye gerk yok bence . yorumları okuduktan sonra aklınızdaki soru işaretleri geçecektir.

• iphone 5 1300 1400 tl felan sahıbınden.comda sıkıntısı varmıdır nedir amerikadan mı gelmıstır pasaportum yoksa ne yapmam lazım ne kadar surede pasaporta yazdırmak için ne kadar sure vardır bır el atın

şimdiden tesekkurler..
  • unlocked IPhone 5 in kayıt işlemini yapmak için ücretiniz yine 3 tl mi?

işlemi yapmak için neye ihtiyacınız var. (para hariç)
    imei yimi isteyeceksiniz yoksa telefonumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkid34 -- 9 Mayıs 2013; 18:24:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid34

unlocked IPhone 5 in kayıt işlemini yapmak için ücretiniz yine 3 tl mi?

işlemi yapmak için neye ihtiyacınız var. (para hariç)
    imei yimi isteyeceksiniz yoksa telefonumu?

kayıt işlemi yapmıyorum. unlock işlemi yapıyorum ve at&t operatörü için ücreti 3 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hay007TR

iphone 5 1300 1400 tl felan sahıbınden.comda sıkıntısı varmıdır nedir amerikadan mı gelmıstır pasaportum yoksa ne yapmam lazım ne kadar surede pasaporta yazdırmak için ne kadar sure vardır bır el atın

şimdiden tesekkurler..

pasaport kaydı yapmıyorum hocam sadece unlock işlemi yapıyorum.
  • Merhebalar benim bir sorum olacak. Şimdi ben Apple Store Us'tan online olarak kontratlı bir İPhone 5 alsam. (Amerikada bir adrese göndericem ordan bana gelecek sonra.)

İPhon 5'i alıp Türkiyede kullansam kontratı takmasam yani bir sıkıntı gelirmi başıma. (Sonuçta Amerikada yaşamıyorum.)

AT&T olarak alıcam cihaz $299 + $100 gibi (Data + sms + Konuşma) ücretleri tutuyor. Bide $36 aktivasyon ücreti diye bişey takıldı gözüme toplamda $400 bulucak gibi oluyor.

AT&T ücretlerini peşinmi alıyor. Yoksa bizim burdaki gibi fatura falan mı oluyor.

Burda Turkcell'e faturanı ödeme 20 yıl geçsede seni bulurlar.

Bu mevzuda da aynı olurmu?

Değerli bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

• arkadaşlar bu orjinalmi genpa güvenceli istiyorum ben paralel simfree falan ugrasamam kayıtlı ve faturalı olsun isterim su iphone 5 te birşey yazmıyor genpa güvencelimidir acaba?http://www.gold.com.tr/iphone-5-16gb-siyah-cep-telefonu_u
  • Arkadaşlar sorumu nereye yazcağımı bilemedim.erkek arkadaşım amerikalı bana gelirken iphone5 almış ben bunun vergi dairsine 115 lira yatırdım ama bayidende pasaport kaydı yapılması gerekiyormuş onu yapmadım 20 gündür kullanıyorum telefonu kapanıcaktır diye mesaj gelmedi ne kadar süre kullaabilirim
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.