Şimdi Ara

Mobilite: VW Golf'te Nvidia teknolojisi, Galaxy S 4'ten yeni haberler, iPad Mini, HTC One X+ ve daha fazlası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
10.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. "Volkswagen Golf'te Nvidia teknolojisi, Samsung Galaxy S 4'ten yeni haberler, HTC'nin yeni amiral gemisi One X+, iPad Mini üretime giriyor, yeni işletim sistemi ve telefonlar ile BlackBerry yeniden çıkış peşinde, Full HD çözünürlükte ekrana sahip yeni nesil telefonlar geliyor" gibi farklı konu başlıkları Erdi ÖZÜAĞ ve Ender YILDIZ tarafından yorumlanıyor, gelişmeler enine boyuna masaya yatırılıyor...

• Gün bey'in uygulama haber konularında olduğu gibi bölüm bölüm konuştuğunuz haberlerin hangi dakikada olduğunu keşke bilebilsek. Şu anda ilgimi çeken One X+ ve iPad Mini olarak ibreden bulmak şahsen sinir bozucu oluyor.
  • hemen izliycem ipad mini ve s4 u merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 için girdim bakalım kaçıncı dakikada haberi çıkacak.

• s4 ün mobil dünya kongresinde tanıtılacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 5 Ekim 2012; 10:46:20 >
  • kapalı kapılar ardında çok güzel haberler yapıyorsunuz dh ! Emeğinize sohbetinize sağlık ....

• HTC'nin neden yeni telefonlarında pil çıkmıyor, MicroSD kart takılamıyor ? Android'i Android yapan şeyler bunlar. Sony deseniz ayrı dünya, arka tüm kapak çıkıyor ama pil çıkmıyor, iş mi bu ?

Sırf pil ve kart işi için özellikle Samsung'lara yönelenler vardır, eminim.

• Erdi uzun zamandır Enderi zorla konuşturuyor Doğru mu samet :)

• S4 için girenlerr..

• Elinize sağlık hardcore teknoloji programı ;)

• RIM ve wp8 ile piyasa biraz daha renklenecek. Bakalım rekabet fiyatlara yansıyacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 5 Ekim 2012; 10:48:14 >
  • Stream Not Found uyarısı alıyorum her videonuzda..
    Mobilite: VW Golf'te Nvidia teknolojisi, Galaxy S 4'ten yeni haberler, iPad Mini, HTC One X+ ve daha fazlası...
  • Bence Mobilite teknoloji tutkunlarına hitap çok ama çok güzel bir program. Derinlemesine teknolojiyi izlemek keyif veriyor. Unutmadan, Samsung Galaxy S 4 bomba olacak kesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Stream Not Found uyarısı alıyorum her videonuzda.. Mobilite: VW Golf'te Nvidia teknolojisi, Galaxy S 4'ten yeni haberler, iPad Mini, HTC One X+ ve daha fazlası...

Aynı sorun bende de Firefox la oluyor Explorer la denedim sorun yok.

• Galaxy S4 - 13:27

• ender yıldız ı dinlerken resmen yoruluyorum.Konuşmayı toparlayamaması,laf sonlarında aynı şeyleri söyleyerek eko yapması... başka programlar bitmesin diye düşünürken enderin olduğu videolar sanki saatler sürmüş gibi geliyor.

Sohbet için teşekkürler.Ayrıca Erdi abimizden birşey rica edeceğim.yeni nexuslar için kırıntı haber dahi olsa paylaşırsanız çok çok sevinirim.

Emeğinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Stream Not Found uyarısı alıyorum her videonuzda.. Mobilite: VW Golf'te Nvidia teknolojisi, Galaxy S 4'ten yeni haberler, iPad Mini, HTC One X+ ve daha fazlası...

TARAYICIDAN YADA PCDEN KAYNAKLANIYOR BENDEDE OLUYORDU BAŞKA BİLGİSAYARDA SORUN OLMUYOR.. VİRÜS OLABİLİR.

• Şu habere bakın hizaya gelin. One x+ hakkında verdikleri bilgilerin neredeyse tamamı yanlış. Haber hakkında yaptığım eleştiriyi (sadece doğru bilgileri yazmıtım) de yayınlamadılar.
    http://www.pclabs.com.tr/2012/10/04/htcnin-tepe-seviyesi-yeni-akilli-telefonu-one-x/

• blackberry 10 u sabırsızlıkla bekliyorum.umarım tez zamanda çıkıp eski altın günlerine geri döner rim

• s4 mü her yıl yeni telefon bu ne ya

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.