Şimdi Ara

SimCity - Gameplay Strategy Video #1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Yeni SimCity'nin oynanış taktiklerini, yapımcı Stone Librande'den öğrenelim.

• Hayal ettiğimden güzel görünüyor adamlar çok iyi iş çıkarmışlar helal olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Etkileyici olmuş, elektrik ve su hattı döşememek çok iyi olmuş artık sıktı zaten.

Sonunda çoklu şehir oynayışını bir sonraki video dedi sabırsızlıkla bekliyorum.

• Onlarca oyun bekliyorum ama SimCity inanılmaz heyecanlandırıyor. İlk defa bir şehir simülasyonu oyunu oynayacağım. Çıktığında şöyle güzel bir deyim yerindeyse uzay şehri yapmak istiyorum. Hem çok teknolojik, hem de sağlıklı, doğal, herkesin rehat içinde yaşadığı bir şehir. Mimari konusunda acaba ne kadar özgürlük olacak? Mesela benim kafamdaki şehrim için hayati öneme sahip mimari. Onun dışında, temel birimler dışında kalan yapılarda ne derece özgürlük olacağını merak ediyorum. Ne bileyim stadyum, müze, milli park, bilimsel araştırma merkezi vs bu tarz içerikler boldur umarım çünkü şehre karakter kazandıracak şeyler bunlar.

Son olarak şöyle şehir sakinlerinin gözünden kamera falan tarzı birşey olur mu acaba? RCT 3'te vardı mesela. Şehrin haşmetini bir insan gözünden görmek etkileyici olurdu.

• Ağzım açık izledim, ağlamak istiyorum. :D

• mükemmel ya ama türkçe olarak çıksaydı çok güzel olurdu hemen orjinal alırdım ama türkçe yamanın çııkcagı ve ne zaman çıkcagıda belli olmaz of ya

• Oha süper ya süper. Harika bir oyun geliyor. Adamın söylediklerini az çok anladım. Arıtma tesisi yapmak, polis falan of of off. Deprem, tornado falan onlar da vardır :D.

• ya arkadaşlar oyunun türkçe dil desteği ile çıkması için bişeyler yapsak. bsc bize destek olsa bi kampanya falan başlatsak. imza toplansa falan ne bilim. bu oyun türkçe çıksa inanılmaz bişe olurdu. bsc yetkililerine sesleniyorum yardım edin bize. bi yol gösterin......!!!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: tayguncifci

ya arkadaşlar oyunun türkçe dil desteği ile çıkması için bişeyler yapsak. bsc bize destek olsa bi kampanya falan başlatsak. imza toplansa falan ne bilim. bu oyun türkçe çıksa inanılmaz bişe olurdu. bsc yetkililerine sesleniyorum yardım edin bize. bi yol gösterin......!!!!!!!!!!!

Allah aşkına Türkiye'den oyunu orjinal olarak kaç kişi alacak var ki adamlar Türkçe çıkartsınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.