Şimdi Ara

Mark Zuckerberg, Facebook'un aylık 1 milyar kullanıcı sayısını aştığını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mark Zuckerberg, Facebook'un aylık 1 milyar kullanıcı sayısını aştığını açıkladı

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg, Facebook'un bir milyar aktif kullanıcı sayısına ulaştığını kamuoyuyla paylaştı.

Konuyla ilgili olarak bir yazı kaleme alan Zuckerberg, yazısında Facebook'un aylık 1 milyar aktif kullanıcı sayısını aştığını duyurdu. Kendisi ve ekibi adına Facebook kullanıcılarına teşekkür eden Zuckerberg, 1 milyar insanın bağlanmasına yardımcı olmanın inanılmaz olduğunu dile getirdi. Zuckerberg, bu olayın şimdiye kadar hayatındaki en gurur verici şey olduğunu da ifade etti.

Zuckerberg, Facebook'un daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunması için çalıştıklarını ve dünyanın geri kalanını da Facebook ile bağlamayı ümit ettiklerini dile getirdi.

• Keşke aylık hesabını donduranlarıda söyleseydi Facebook'un yaptığı gereksiz güncelleme ve tasarımlar yüzünden çoğu kullanıcı soğudu.
  • Kim ne derse desin Twitter.

• 1 milyar farklı insan? Söylediklerine kendi de inanıyor mu acaba.

• Borsada çöküşe geçince toparlamak için yapılan bir haber mi diye düşünmedim değil. Sanırım milleti salak sanıyorlar.. Milyonlarca dondurulan hesapları ve gerçeği yansıtmayan hesapları da saymasınlar, bak bu sefer Facebook'un asıl hangi yüzü ortaya çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 5 Ekim 2012; 0:30:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historian_

Keşke aylık hesabını donduranlarıda söyleseydi Facebook'un yaptığı gereksiz güncelleme ve tasarımlar yüzünden çoğu kullanıcı soğudu.

onları saymayalım en iyisi
  • He ya kesin öyledir. Fake hesapları ve apaçilerin "Yedeq Hesap Eqle" diye açtıkları hesapları silseler sunucu masrafları yarıya düşer bu kadar net.
  • İçine ettiler uzun zamandır dondurmuştum fakülte işlemlerinden dolayı açtım ama aktif olarak kullanmıyorum twitter şimdilik iyi
  • Adam yapmış :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyada bu kadar apaçi ve abaza varken normal abi :d

• aktif kullanıcı diyor, dondurulmuş hesap diyorsunuz :/

• Facebook'un çok bir ömrü kalmadı. İnsanlar yeni bir yer buldu mu bırakıcak. Sonuçta popülerliğiyle ayakta duran bir site.
  • yarısı fake hesaplardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboS

yarısı fake hesaplardır

Bence fazlasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

He ya kesin öyledir. Fake hesapları ve apaçilerin "Yedeq Hesap Eqle" diye açtıkları hesapları silseler sunucu masrafları yarıya düşer bu kadar net.

+∞. Kesinlikle katılıyorum.
  • Facebook kullanırken 5 hesabım vardı. 2 senedir kullanmıyorum,mutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmpLizy

Kim ne derse desin Twitter.

YAV HE HE
  • 1 milyar aktifin yarısı fake olsa da yine büyük bir rakam ortaya çıkıyor

ABD'nin nüfusu 300 milyon Amerikanın nüfusu 910 milyonmuş facebook onları geçiyor
  • Milyarmış bilmem neymiş onu bunu geçsinler. Son zamanlarını yaşıyor facebook. Über bir yenilik getirmediği sürece, 2014'te facebookun f'si kalmayacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.