Şimdi Ara

ios 6 aktivasyon ekranını 112 aramadan geçmek kesin çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
31.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yurtdışından sim kilitli telefon almış olup ios 6 yüklediklerinde aktivasyon ekranını geçemiyorsanız bu söylediklerimi yaptığınız takdirde aktivasyon ekranını geçeceksiniz 112 yi arama yapmaya gerek kalmıyor ayrıca 5.1.1 versiyonda 112 ile aşıyorsunuz evet ama telefon kapanıp açıldığında tekrar aynı sorunla karşılaşıyorsunuz bu yöntemde kesinlikle telefonu kapatıp açtığınız da dahi tekrar aktivasyon istemeyecektir %100 çözüm iphone 4 ve iphone 4s de denedim 3gs de denemedim arkadaşlar bu çözüm yolu bizzat bana aittir kendim buldum yapamayan arkadaşlara yardımcı olurum şimdi gelelim konuya arkadaşlar öncelikle pc nizde itunes yüklü olmalı daha sonra itools (mac kullanıcaları için geçerli win kullanıcaları bu programı denemesin çünkü sorun çıkarıyor) yada iexplorer programını yüklüyorsunuz benim tavsiyem iexplorerhttp://www.macroplant.com/iexplorer/?utm_expid=15979170-3 buradan yükleyebilirsiniz arkadaşlar iexplorer olarak anlatıyorum ben iexplorer yüklediğinizde karşımıza şu ekran gelecek

burada continue in demo mode seçiyoruz seçtikten sonra

iphonemizi pcye takmamız gerektiğini söyleyecek arkadaşlar bazen ilk taktığınızda görmüyor böyle bir sorun ile karşı karşıya gelirseniz çıkarıp tekrar takın iphoneyi eğer 6-7 kez yaparsanız görmezse virüs programızı kapatın eğer görüyor ama pc takılıyorsa pcnizde sorun var demektir uygulamayı çalıştıramıyordur iphoneyi gördüğünde

bu ekran çıkacak burada en sağ alttan ROOT FOLDER seçiyoruz (çift tıklayın) daha sonra

root ekranı gelecek burada (sarı dosyaların içerisinde ) Applications seçiyoruz daha sonra

karşınıza çıkan kısımda aşağılarda setup.app göreceksiniz ters tıklayıp bu dosyayı silin ve son olarak telefonumuzu kapatıp açıyoruz göreceksiniz ki aktivasyon ekranı kaybolmuş menüye rahatca girebileceksiniz emeğe saygı diyerek sorunu olan yada yapamayan arkadaşlar yazarsa yardımcı olurum yakında youtube video ekleyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eru_hukuk -- 5 Ekim 2012; 14:31:43 >

• 112 yi arayıp kapama tuşuna basıp kapat yerine vazgeç deyince de ana ekrana dönmüyo muydu telefon?
  • hayır ios 6 da 112 yi arayınca menüye girmiyor 5.1.1 de giriyor ama telefonu kapatıp açınca yine kilitleniyor ama benim söylediğim tamamen aktivasyon kısmı kaldırılıyor
  • arkadaşlar video hazırlayıp youtube atacağım buradan linkini vereceğim en kısa zamanda
  • İşe yarıyorsa süpermiş
  • Bende uyguladım işlemi işe yarıyor aktivasyon ekranı kayboldu fakat root a girebilmek için önce jb yapılması gerekiyor
  • Kesinlikle işe yarıyor evet önce jb yapacaksınız onu söylemeyi unutmuştum eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş zaten aktivasyonsuz 4s jailbreakte olmuyorki
  • Aktivasyonu yapamadan jb mi yapcaz

• sevdim bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Aktivasyonu yapamadan jb mi yapcaz

Aynen oyle kardesim tethered yada untethered farketmez ;)

• 4s ios6 Jailbreak Yapılabiliyormu Aktivasyon Ekrarnını gecebilmek amacıyla Bilen Varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeli32 -- 8 Ekim 2012; 12:04:34 >
  • bunu yaptıktan sonra itunes açıp bağladın mı cihazı itunes hala aktivasyon ekranında görüyo telefonu !
  • Çok çok teşekkür ederim zor bir durumu geçtim. Şimdi no service uyarısını da geçsem benden iyisi yok..
  • root folder butonu pasif bende, nedendir?
  • bende root follder pasif durumda yardımcı olursanız sevinirim ?
  • Arkadaşlar iphone 4 telefonlarda setup ekranını silmenize artık gerek kalmadı Redsn0w 0.9.15b1 ile direk jb yapacaksınız ve normal hat var gibi ekranı rahatlıkla geçeceksiniz ve telefonununuz tekrar yedekleme yaptığınız da da telefon kapanıp açılıyor ve yine normal kartınız her hatta açık gibi ayarlama yapabilirsunuz .)
  • depresifim allah razı olsun söylediğin yöntemle işi çözdüm.
  • Beyler Hepinize kolay gelsin. Size Şöyle bir önerim var Kendi 2 telefonumda Kesinlikle Denenmiş olarak bunu söylüyorum AKTİVASYON EKRANI EN KOLAY VE RAHAT Yedeklediğiniz iphone başka bir iphone kurarak çözebilirsiniz. Bizzat kendim yaptım denedim oldu Unlock türkiyeden aldığım bir 4S var arkadasımda amerika sprintten locked cihaz almış ona kurup 4S unlock yedeğini ona kurup tüm ayarları sıfırlalıyıp formatladaığınızda menüye rahatca girebilirsiniz. Bu tarz çözümlerle uğraşmanıza gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BADBAHT

root folder butonu pasif bende, nedendir?

Jailbreak yapılmamış telefonlarda root file göremessiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.