Şimdi Ara

Kim ne kadar maaş alıyor? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
23
Favori
68.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

4 yıldır kamuda amelelik yapıyorum
    1.750TL net

öyle ameleliğe can kurban.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean1888

quote:

Orijinalden alıntı: naklan

orada 70 milyon nüfus yok hatırlatırım.Toprak zenginliği ve büyüklüğü,yaşlılık ve meslek fazla

konuşulanların nüfus ile alakası nedir acaba?
    bir insanın insanca yaşaması adına bir maaş alması ya da alamaması zam istemesi sizin neden zorunuza gidiyor acaba?

kıssa dan hisse derler ya şu cehennem kazanları ve Türklerin kazanında zebani olmayışı gerçekten nokta atışı.. böyle yoksunlukları olan insanlar içinde kazandan çıkmak ne mümkün..

bizim insanımız garip, az kazanan çok kazansın insan gibi yaşasın diyeceğine normal (aşırı demiyorum, orta direk anca) kazanan adam da az kazansın sürünsün diyor bazıları

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

bizim insanımız garip, az kazanan çok kazansın insan gibi yaşasın diyeceğine normal (aşırı demiyorum, orta direk anca) kazanan adam da az kazansın sürünsün diyor bazıları

kimi neyi neden savunduklarını bile bilmiyorlar ki..

bir türkü tutturmuşlar gözler kulaklar kapalı.. diyor ki ilkokul mezunu tabii asgari ücret alacak bu nasıl bir zihniyettir zeka ürünüdür.

size de öğretmensiniz yok tatil vs vs oradan buradan duyduklarıyla her mesleğin gerekleri var zorlukları var sonuca bakarsak her işi yapan ister ilkokul mezunu ister üniversite ister erkek ister kadın sonuç insan ya insan sonuç insanca yaşamak ve bu insanca yaşam için gerekli kazanç..

geri kalmış ülkelerin en büyük dertlerinden biri sözde zekaya o kadar önem veriliyor ki beden gücüyle çalışanlar işte asgari ücrete hayvanca muameleye layık görülüyor.ister zihin gücü ister beden herkes insanca yaşamak için çalışıyor ve bunu hak ediyor.

çıkıp demiyor ki ben bu kadar çalışıyorum aldığım maaş böyle gelin destek verin diye beni ayak üstü dürtüyorlar sen o kadar kazanıyorsun konuşma sus ben gibi diyor. ya sabır.

• Orijinalden alıntı: EFE_57

Orijinalden alıntı: kevinsert

Günlük 400'e çalışıyorum ve çalıştığım kısımdaki en düşük ücret bana ait normalde 500 ama 100 lirasını şirket kesiyor SSK ve diğer giderler için artı beni işe yolladığı için komisyon baabında.
    Ayda 10 günden fazla çalışmam zaten çalışamam çok yorucu oluyor reklam sinema sektöründe kamera bölümünde çalışıyorum yaptığım iş kamera asistanlığı ve DIT'lik.
    DIT demek Digital Imaging Tech. Sinema kameraları artık film yerine dijital medyaya çektiği için o kısımın aktarılması ve dijital kameranın her türlü desteği bana ait.Eskiden bu işin adı Film Loader'dı fakat artık film çeken kalmadı herşey dijital.
    Kamera asistanlığı ise bir nevi amelelik lensleri tripodu taşımak klaket çakmak gibi görevler var günlük ücreti freelance ise 550TL bunun bir üstü Focus Puller bu adamın tek yaptığı netliği ayarlamak günlük 1100'e çalışır bununda üstü Görüntü Yönetmeni işte ışığı komposizyonu açıyı lensi bu herif belirler en ucuzu 2000 liradan çalışır yurtdışından gelenler 2500$ dan başlar.
    Okul falan okumadım lise mezunuyum

kevin kardesim sizinle konuşmak istediğim bir konu.nasıl irtibata geçebilirim sizinle.ö.m kapalı sizin bu yüzden msj atamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Francisco Lachowski

quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

Haziranda polis okulundan mezun oluyorum memur olarak. 2500 ile başlıcam büyük ihtimal

Hocam 2 yillik mi okudunuz , mesai saatleri nasil polisligin , birde zorunlu sark hizmeti devam mi hala ?

evet 2 yıllık okuyorum. çoğu şehirde 8 / 24 çalışılıyor. istanbul,ankara gibi büyük şehirlerde 12/24. özel durumlarda 12/12'ye bile düşebiliyor. evet şark yapmak zorunlu hatta 2. şarkta gelebilir. başka sorun varsa cevaplayabilirim
  • kadının yasi erkegin maaşı sorulmaz tosunun basi ovulmaz.
  • Kamuda çalışıyorum 2.400

• Öğretmenim 2.200 yakın bir şeyler oluyor toplam da ... Önceden 4 yıllık memurluk yaptım onda da 2.000'e yakın oluyordu maaşım. Memurlukta kalsaydım diyorum bazen öğretmenlik gerçekten çok zor bir meslek... Öğrencilerle uğraşmak bıktırıyor bazen insanı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P.Kurmay Albay -- 24 Kasım 2012; 15:33:20 >
  • Türk silahlı kuvvetlerinde çalışıyorum aldığım maaş 43TL onbaşı sınavına girdim onbaşı olursam 51 tl alcam
  • 2000'E YAKIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Türk silahlı kuvvetlerinde çalışıyorum aldığım maaş 43TL onbaşı sınavına girdim onbaşı olursam 51 tl alcam

:)
  • babam fabrika işçisiydi 3 e yakın alıyordu emekli oldu 1.5 alıyor ve arıcılığa başladı 2 sene önce bu yaz bi 20 bin alır seneye de 40 bin falan alır heralde

• Organ mafyasiyim organa gore degisiyor en az 100bin tl kazancim var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN
    Uzman doktorum. Devletten aylık 3000tl, dönerden de 4500-5000 tl değişiyor. Ameliyat falan çıkarsa bıçak parası olarak ineğini, tarlasını satan köylülerden de üç bes kuruş kazanıyoruz iste..
    Ama sormayın a dostlar şartlarımız öyle ağır ki;
    Saat 10da poliklinikte ol , oglen 3'e kadar hastalara hayvan muamelesi yap, sonra da özel muayenehaneye git kartvizit verdiklerinle uğraş.. Yani su dünyaya bir defa gelmişiz bir bmw'me binip 180'i geçecek vaktim yok.

Foruma bakılırsa zaten herkes i7 işlemci dokunmatik ekran peşinde.
  • Ogrenciyim arada ufak tefek program isleri cikiyo. 100-150 ordan, kredi ve burs , 500 ortalama.

• 19 yaşındayım hayatımda hiç para kazanmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

quote:

Orijinalden alıntı: enivicivotmi

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya ben göremedim ya da koca forumda sağlıkçı yok ya da kendilerini saklıyorlar.

Son senem devlete atanabilirsem ortalama 2500 tl

Bölüm nedir Ayrıca devlet olmassa özel var gene kazanırsın parayı

Hemşirelik fakat atanırsam bölüm değiştirmek istiyorum hemde kurumlar arası geçişten yararlanarak

Hemşir maaşları 2 civarı değil miydi ? Gerçi 2.5 civarı olsada tadından yenmez ( En azından hemşir değilim ama sağlıkcıyım ) .

Sizin alan? İzmirde staj gördüğüm hastanelerde maaşlar 2500tl döner sermayeyle birlikte.

Döneri fazla o zaman benim bildiğim dönersiz 1.400 civarı idi maaşlar. Tıbbi Laboratuvar Teknikeri okuyorum bende

merhaba abimde bu sene bu bölümü okuyacak 2. öğretim kocaeli üni.de tıbbi lab teknikeri maaşları ne kadar, siz 2. öğretimmi okudunuz

• Tavsiye etmem gerçi geçmiş alımlara vs. baktıysa çok zor atanma. Öncelik sağlık meslek lisesi çıkışlılarda eğer farklı liseden mezunsa. Gerçi niye yazdıysam zaten tercih ederken hesaba katmıştır bunları . Alacağı rakam hastanenin döner sermayesine göre değişir net bir şey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edeb'i Muamma

Asgari ücret - PHP Yazılım

Php yazılım ve asgari ücret alıyosun. Az değil mi şaşırdım neden böyledir bu durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukalemun_baris -- 2 Eylül 2014; 17:15:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

0 ne biçim insanım la iş yok güç yok
    yaş 21

Hahaha beyler bende yeni konu diye okuyorum bi baktim kendi mesajim

Simdiye donelim yas oldu 22 muhendislik okicaz daha dgsyle gelirimiz anne baba geciniyoruz cok sukur

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.