Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sınav nasıl oluyormuş neler soruyorlar bilen var mı forumda bir konuya baktım 3.gün gidin demişler hatta yaşayarak anlatmışlar
  • Ses kess.. şafak dinle. 75 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhadam06

besyo antrenorluk mezunuyum 12 yıl aktıf taekwondo yaptım uzun cıkma ıhtımalı var mı

şubede yanımdaki çocuk memura hava kuvvetleri taekwondo takımına girmek için ne yapmam gerekiyor diye soruyodu, demek ki iyi biyer, bi araştırın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: SinapS

quote:

Orijinalden alıntı: teko99

Orijinalden alıntı: cengiz kızılırmak

bu 8 kistasin arasinda kutugun ve ikametin nerede oldugu etkili olmaz mi acaba?
    illaki onunda belli bir oranda etkisi vardir.
    ayrica sehit yakini olmak, evli olmak, yas kistasi, yuksek lisans/doktora durumu da bir sekilde etkiliyordur bu secimi.

ondan gayri not ortalamasini nerden biliyorlar? transkript mi verecegiz?
    "bana oyle bir bilgi gelmedi" erdal bakkal

Mezuniyet belgesinde not ortalaması var ya?

sadece sizinkinde mi yaziyor anlamadimki!
    simdi google da arastirdim ve gorduklerimin hicbirinde yok not ortalamasi.

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!]

3,80 ortalama ile şeklimiz var diyorsun.

İşin şakası bir yana bu başarıya Maşallah diyelim.

Ben de 3,66 ile kendimi başarılı sayardım. Hem mühendislik okuyorsun hem de 3,80 ortalama ile mezun oluyorsun.

Bu arada araba Honda mı?

Eyvallah teşekkürler

Araba Opel Astra HB bir önceki kasalardan. ama benim değil, işyerindeydim almaya gittiğimde belgeyi, onun arabasıyla gitmiştim :)
    Bizde kangoo var
  • quote:

Orijinalden alıntı: M J

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M J

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teko99

Orijinalden alıntı: cengiz kızılırmak

bu 8 kistasin arasinda kutugun ve ikametin nerede oldugu etkili olmaz mi acaba?
    illaki onunda belli bir oranda etkisi vardir.
    ayrica sehit yakini olmak, evli olmak, yas kistasi, yuksek lisans/doktora durumu da bir sekilde etkiliyordur bu secimi.

ondan gayri not ortalamasini nerden biliyorlar? transkript mi verecegiz?
    "bana oyle bir bilgi gelmedi" erdal bakkal

Mezuniyet belgesinde not ortalaması var ya?

sadece sizinkinde mi yaziyor anlamadimki!
    simdi google da arastirdim ve gorduklerimin hicbirinde yok not ortalamasi.

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!]

Vayy Abdulvahap hoca Dekan mı oldu,benim zamanımda İrfan Karagözdü.Gerçi çokta eski değil 2,5 sene önce.
    Ayrıca benim geçici mezuniyet belgem renksiz fotokopi kağıdıOrtalamamda 2,49

Fakulte mudek ile akreditasyon alinca belgeler de degisti sanirim. Onur belgeleri halen dandik fotokopi kagidi seklinde veriliyordu ama bu donemkiler degisebilir belki. Artik daha kaliteli kagida basiyolar

Hayırlı olsun tebrik ederim,askere hemen gitmekle bence de doğru yapıyorsun. Benim dönem arkadaşlarımın çoğu mezun olur olmaz görevini tamamladı ve şu an kafaları rahat işlerine bakıyorlar.Yapmayanlar ise geçici yerlerde çalışıyorlar. Benim durumum biraz farklıydı o yüzden tecil hakkımı kullanmak durumundaydım.Hatta 349 la gitmem gerekirken, geç kalıp bakaya durumuna düştüm.Şu aralar Mudanya da tatilin tadını çıkarıyorum

İyi tatiller

Bende 15 Mart'ta işi bırakıyorum biraz kafa tatili yapıcam sonra askerlik

Tecil yapıp yüksek patlatıp bedelli beklemeyi düşünüyordum ama, çalıştığım işyerinde sıkıntı çıkması durumunda iş bulmakta zorlanacaktım, kalıcı olmayacaktı, sağlam görevleri alamayacaktım askerlik probleminden dolayı, bende sırtımda böyle bir kamburla yaşamaktansa bir gecede karar verererek ertesi gün başvurdum askerliğe

Zor olucak gitmeyi düşünmüyordum ama olsun, vatani görevimizi tamamlayalım allahın izniyle kafalar rahat olarak dönelim ve önümüze bakalım
  • Şafak 76 :) Psikolojik olarak kendinizi çok iyi hazırlayın arkadaşlar,valla tek sorun bence bu.
  • 351.dönem askere gidecek aranızda haritacı varmı :D
  • Serkan Kurt
    Kütük: Erzincan
    İkamet: Kocaeli
    İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv Sinema Mezunu.

Beni de ekleyin listeye tertipler.Bakalım bize uzun mu çıkacak kısa mı :)

Arkadaşlar Kickboks ile uğraşıyorum ve lisanslı sporcuyum. Bunun askeriyede ne gibi etkisi olur ? yada olur mu ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djbycarisma -- 2 Mart 2013; 16:14:43 >
  • AYNEN BENİDE EKLEYİN LİSTEYE TERTİPLER :)

HÜSEYİN ÜNAL
    Kütük : ISPARTA
    İkamet : ISPARTA
    Okul : SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
    Mezuniyet : İKTİSAT
    Tercih : UZUN D.

BAKALIM HAYIRLISI NE ÇIKARSA BAHTIMIZA... :)
  • hadi artık bir kopun gelinde gidelim torunlar
  • Çarşı iznindeki 349. dedenizden selamlar :) (28.Tümen İstihkam Savaş Taburu/Kıbrıs) bir an önce gelinde dönelim artık. İnşallah Kıbrıs' a düşmezsiniz sıcak çok sıkıntı olur. Söylenen hiçbir şeyi kafanıza takmayın. Kimsenin askerliği bir olmayacak. İnşallah sizler için en hayırlısı olur.
  • kral 2 yıl önce kapatıldı dünya şampiyonasında kötü sonuç aldılar arkadaşlarım takımdaydı ordan biliyorum :)
  • ulan biletler gelin artık sizi bekliyoz
  • şafak 76 o da batmak üzere
  • şafak 76 hadi bir an önce gelin de sizi görelim.zamanında uzun dönem cıksın diye çok istiyordum ama şimdi yatıp kalkıp dua ediyorum Allah'ıma iyiki kısa dönemim arkadaşçAlla'a çok şükür 76 gün sonra bitecek bu lanet askerlik.En rahatı bile bitisn bir an önce :D
  • Gelicez az kaldı
  • Valla bizde bir an önce gelip askerliğimizi sağ salim yapıp dönelim istiyoruz dedeler Hepinize hayırlı teskereler
  • Dolaplarımızı kilitleyemiyoruz ama depoya kaldırılan çantalarımızı kilitleyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

biletlerimiz gelin artık . erzincan 3. ordu hava savunma taburu . şafak 74 . 16 mayıs tezkere

Künyeleri askeriyede veriyorlar mı? Yoksa gitmeden önce bizim mi yaptırmamız gerekiyor?

bazı birliklerde gidince veriliyormuş, bazılılarında ise kendimiz çıkarmak durumundaymışsız, ayrıca tertip bende doğma büyüme İstanbulluyum, hatta dün sordum kütük ve ikametin istanbul, bakarsın aynı yere düşeriz diye ama, nedense mesajın üzerine JETAACK yattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhpasha

quote:

Orijinalden alıntı: sudan adam

evet beyler bende nisanda askerim allah izin verirse

Kütük : Konya\Ereğli

İkamet: KONYA

Meslek: Su Ürünleri Müh.

Kısa dönem tercih edicem askere gidecek devrelerime önerim kimsenin lafına bakmayın bu iş paşa yapılacak rahat olun çokk eğlencezz :D

sudan adam şimdiden hayırlı tezkereler. bende su ürünleri mühendisiyim hangi okuldu senin? kısa dönem acemilik iskenderun çıkma ihtimali yüksek orda görüşürüz belli mi olur :)

Eywalhh kardeşim ben Sinop Su ürünleri haziran 2011 mezunuyum büyük ihtimal kısa dönem iskenderun çıkar diye tahmin ediyorum ins tanışırız aynı yer olursa :D Hicret DÖNMEZ
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.