Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (781. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla bnimde yatmadı ben 351 K.D olarak Balıkesir bakım okulunda yaptım erken terhis oldum yol ücreti umrumda değil varsın yatmasın askerliği yemişim aga
  • jetressive kullanıcısına yanıt
    o sütlü kahve hayatımı kurtardı neredeyse ben 351 olarak mamakta yaptım millet hasta ilaç yok grip salgını var haliyle bizde yakalandık vücuda sıcak olarak o 50 kuruşluk içecekler girdi bir nebze olsun azalttı gribimizi :)) ama kuşburnu ve colombia da fena değildi :))))
  • bende 353.donem topcu atgm olarak yapıyorum haftaya hayırlısyla kura cekıcezde. bızım ıcın 351.donemın oldugu yerlere gıdıceksınız dıyorlar son 3 ayınızda sızden gorup ogrenecekmısız galıba sızde dagılırken 349.donemın yerlerıne mı gıttınız acaba bu konuda bılgısa olan varmı.
    ben ateş idare subayı olarak gıdıcem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burky1905

bende 353.donem topcu atgm olarak yapıyorum haftaya hayırlısyla kura cekıcezde. bızım ıcın 351.donemın oldugu yerlere gıdıceksınız dıyorlar son 3 ayınızda sızden gorup ogrenecekmısız galıba sızde dagılırken 349.donemın yerlerıne mı gıttınız acaba bu konuda bılgısa olan varmı.

351 asteğmenlerin bitirmesine de az kaldı o yüzden siz 351 lerin olduğu yerlere gideceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jocoboy

o sütlü kahve hayatımı kurtardı neredeyse ben 351 olarak mamakta yaptım millet hasta ilaç yok grip salgını var haliyle bizde yakalandık vücuda sıcak olarak o 50 kuruşluk içecekler girdi bir nebze olsun azalttı gribimizi :)) ama kuşburnu ve colombia da fena değildi :))))

özledim mamakı ya :)
    oytun teğmen ne yapar acaba ?
  • vay be tertipler ne alsak, nasıl götürsek derken askerliği unuttuk bile...
  • S.a millet..bu askerlikte 20lik dis cekiminde kac gub istirahat veriliyor bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diş çektirmeye en fazla bir gün istirahat verilir, o da dişi çeken doktorun insafına kalmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burky1905

bende 353.donem topcu atgm olarak yapıyorum haftaya hayırlısyla kura cekıcezde. bızım ıcın 351.donemın oldugu yerlere gıdıceksınız dıyorlar son 3 ayınızda sızden gorup ogrenecekmısız galıba sızde dagılırken 349.donemın yerlerıne mı gıttınız acaba bu konuda bılgısa olan varmı.

Işıklar Askeri Hava Lis Kom gelen var mı kardeşim :) Gelecek bir arkadaş varmış bugün Yüzbaşı öyle dedi ,söyle de çabuk gelsin çabuk çabuk :))
  • devreler bitmedi mi daha :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Son çarşıma da çıktım.

Bu arkadasa noldu acaba? En son 8 ay once foruma girmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Son çarşıma da çıktım.

Bu arkadasa noldu acaba? En son 8 ay once foruma girmis

Askerlikten sonra hayata küsmüştür
  • Askerlikte bitiyo ya :D burdan konuşupta bakım okulunda buluştuğumuz arkadaşlarıma selam olsun :D 6548 Murat koçak kak tüh :D

yalnız şunu farkettim burdaki rütbeyle aynı rütbedeyim şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saijero -- 1 Mart 2014; 20:01:45 >
  • hayırsız devreler nasılsınız askerlik rahat geçti heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açın yolu biz geliyon 353 kd den lefkosadan selam

• quote:

Orijinalden alıntı: go_can

hayırsız devreler nasılsınız askerlik rahat geçti heralde

Çok rahat geçti...

Manisa'da bi başka sevdiler, Kıbrıs'ta bir başka.

Bunca mantıksızlığın yaşandığı bir ortamda beyin bir türlü saçmalıkları normalmiş gibi kabul edemiyor.

Terhis olmaya yakın beyin adapte olmuş oluyor ama siz de o kapıdan çıkıp kurtulmuş oluyorsunuz.
  • Beyler botu neresinden kitlicez 1 ay sonra bende gidiyrum?
  • Teslim olmamızın üzerinden 1 koca sene geçti.

351. Dönem tekmil ver!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Teslim olmamızın üzerinden 1 koca sene geçti.

351. Dönem tekmil ver!

vay be, 1 yıl önce heyecanla konuşuyoduk herşeyi roland, gittik geldik çok şükür, asteğmen olarak yaptım ben ancak çok rahattım, izin kullanmadım, 19 şubatta bitirdim kısmetse işe başlıycam bir kaç hafta sonra.
  • Gecmis olsun tam 1 sene 2 gun oldu teslim olmuştuk serinyolda. Ve gercektende acemi birligi unutulmuyor . Usta birligi şansınıza iyi dostluklar ve komutanlar gelebilir . Ama 351 ksd lerle unutulmaz bir 35 gün geçirdik . Hala haber salıyoruz birbirimize. Askere gidin ve ömrünüzde birkez guzel unutulmayacak anılarınız olsun İnsaallah .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.