Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acemilik:1'inci P. Egt. Tug. K.ligi MANISA---------
    Ustalık:23'uncu Mot. P. Tum. 47'nci Mot. P. A. K.ligi METRIS/ISTANBUL

Herkese hayırlı olsun..pm atarak Nazilli/AYDIN taraflarından yola çıkıp Manisaya gidicek arkadaşlar ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmykrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: Kahraman_66

quote:

Orijinalden alıntı: tmykrkmz

USTA BİRLİĞİ : KIRKLARELİ olan var mı ?

Pınarhisar/Kırklareli tertip. Acemi Manisa.

bnm Kırklareli il jandarma acemi kastamonu

Hayırlı, uğurlu olsun. Hayırlı tezkereler. İnşaAllah hepimiz için iyi, hayırlı bir askerlik olur.
  • Acemilik, Mamak MEBS, ustalık Etimesgut zırhlı birlik çıktı. O kadar kötü yerler olmadığını okuyorum. MEBSin sayısı epey fazla.
    Aynı yere gidecek arkadaşlar varsa özelden mesaj atabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

İzmir Narlıdere İstihkama düşen var mı? Eğer usta birliğiniz de aynı yerde ve Lojistik Destek Komutanlığı Karargah Bölüğü ise beni göreceksiniz. Buraya gelin rahat edersiniz. sakın ola Muhafız Bölüğüne düşmeyin. Bol bol mıntıka ve nöbet tutarsınız. Karargah bölüğü ise çok rahattır.

her yerin muhafız bölüğü nöbet mi tutar ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemuzer

Arkadaslar acemilik ankara mamak olanlar napiyoruz simdi?

Bol bol dua ediyoruz bura çıktı diye

çok kral yer diyorlar
  • Arkadaşlar teşekkür ederim. Genelde AŞTİ'de bindikten sonra metroya bin, sonra minibüse bin önerileri geldi.

Bir arkadaşım da Bentderesi minibüsleriyle Altmışevler'de inip muharebe okuluna giden minibüse tekrar gitmemi söyledi.

Birini tercih edeceğim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaErdem

Acemilik:1'inci P. Egt. Tug. K.ligi MANISA---------
    Ustalık:23'uncu Mot. P. Tum. 47'nci Mot. P. A. K.ligi METRIS/ISTANBUL

Herkese hayırlı olsun..pm atarak Nazilli/AYDIN taraflarından yola çıkıp Manisaya gidicek arkadaşlar ulaşabilir.

tertip manisadan sonra ben de 2.ulaştırma ağır oto bölük komutanlığı ustalık hayırlı olsun şimdiden :)
  • Bunlar benim bulabildiklerim, gözümden kaçanlar varsa affola.
    Unuttuğum, gözden kaçırdığım varsa alıntılayarak kendilerini eklyebilirler.

Acemi Birliği ANTALYA olan forum üyeleri:
    (3'üncü P. Eğt. Tug. K.lığı)
    taylanonur
    SinapS
    abdulvekil
    tanriverdiyz
    egzotiks
    desperado97
    bhytrabzon
    buminkaan34
    yuksel333
    guerrer0
    karlx
    Selakovic
    tgycbn
    disrememberence
    omerabidin
    ardalinho
    tefti

Usta Birliği DENİZLİ(11'inci Mot. P. Tugayı) olan forum üyeleri :

taylanonur
    SinapS
    egzotiks
    bhytrabzon

Antalyaya Gideceklerin Konusu : http://forum.donanimhaber.com/m_36316606/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73838256

Bu konu altında tanışma organizasyonu falan yapabiliriz tertipler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhpasha

quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Balıkesir BAKIM Okulu ve Eğitim merkez Komutanlığı çıkan YEDEK SUBAYLAR neredesiniz?? Yokmu hiç BAKIM ASTEĞMEN koca DonanımHaber Forumda??

bende onu diyodum sonunda bi tane çıktı.. benimde balıkesir bakım okulu ydk subay ankaradan gitcem sizin neresi?

Benimde balıkesir bakım yedek subay arkadaşlar önceki mesajlara baksanıza :) bende ankaradan gideceğim sabah 8e aldım biletimi son dklarda teslim olacağım galiba. Geceden çıkmak istemedim. Ankaradan sen neyle gideceksin kardeş
  • Tertipler;

24. Mühimmat Bölüğü Ergani/Diyarbakır hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhsby

kardeşim benimde önce manisa sonrası kıbrıs ama gıdecegım taburla ılgılı herhangı bısey bulamıyorum. Gideceğim yer : 28'inci Mknz. P. Tüm. 28'inci Top. A. 2'nci Top. Tb. 3'üncü 155/39 mm K/M Ob. Bt. K.lığı
    KIBRIS

nasıl bır yer yardımcı olursan sevinirim.

Kardeşim senin düştüğün yere düşen arkadaşlarım vardı iletişime geçtiğimde ne yazıkki en iç açıcı şeyler duymadım.En büyük sorununuz susuzluk ve sıcak olacaktır.155/39 MM yazdığına göre sen bölüğün bataryasına düşmüşsün.Yaz sezonunda eğitim askıya alındığı için rahat olur.

Ama yinede canını sıkma insan her zorluğa alışıyor, en iyi askerliğin ben ....
    Anladın sen beni kardeşim.

Artık askersiniz hakkınızda hayırlısı olsun.En zor gün acemiliğe ilk teslim olacağınız gün olacak.
  • Ankara esenboğa Havalimanı'ndan mamasa nasıl ulasabiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

Sınıfı İSTİHKAM

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri KTBK İs. Svş. Tb. K.lığı KIBRIS

var mı beyler. sanırım sadece ben varım bu birlikte.

Dostum bende 349. KD olarak Topçu Alayında askerlik yapıyorum.Usta birliğini yapacağın yer bize çok yakın ben topçu alayının kantin başkanlığında görev yapıyorum senin askerlik yaptığın yere bol bol gider geliriz güzel yerdir.Bizim Alaya çok yakındır en fazla 4 km mesafededir.Taburdaki savaş bölüğü çok yardırıyor onun dışındaki bölükleri rahat.Yemekleri ise bizim alaydan gönderiliyor.Yemek konusunda olumlu birşey söyleyemeyeceğim malesef en büyük sıkıntılardan birisidir.Usta birliğindeki Dikmen Gıda kantin ve Dikmen erat kantinleri bize bağlı.Er ve ERbaşların alışveriş yapacağı yer dikmen erattır ve bir çok malzeme mevcuttur pek birşey alma buraya gelirken.Kıbrıs sıcak bir yerdir en çok o yoracak sizi Allah şimdiden yar ve yardımcınız olsun.

Haydi hakkınızda hayırlısı...

teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. benim bölüğüm henüz belli değilmiş sanırım. ihtiyaca göre dağıtılacakmışım.

size de hayırlı tezkereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: torpilsiz

ktbk topcu alay komutanligi nerede? bilen bir varsa lutfen.....

Dostum 349.KD olarak şuan topçu alayında askerlik yapıyorum. Kıbrıstaki en rahat 2. yerdir.TAm olarak düştüğün tabur ve bölüğün adını yazarmısın aydınlatıyım seni.

Hocam benim durum nasıldır?

39'uncu Mknz. P. Tüm. İs. Svş. Tb. K.lığı

39'uncu mekanize piyade tümeni 28.'ye göre çok daha iyidir.imkanları daha iyidir ve genel anlamıyla rahat bir yerdir.Çarşıda sorduğum arkadaşlarımdan edindiğim bilgiler bunlar.SAvaş taburunun savaş bölükleri değilde karargah ve geri hizmet bölüklerine düşerseniz daha şanslısınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erhsby

kardeşim benimde önce manisa sonrası kıbrıs ama gıdecegım taburla ılgılı herhangı bısey bulamıyorum. Gideceğim yer : 28'inci Mknz. P. Tüm. 28'inci Top. A. 2'nci Top. Tb. 3'üncü 155/39 mm K/M Ob. Bt. K.lığı
    KIBRIS

nasıl bır yer yardımcı olursan sevinirim.

Kardeşim senin düştüğün yere düşen arkadaşlarım vardı iletişime geçtiğimde ne yazıkki en iç açıcı şeyler duymadım.En büyük sorununuz susuzluk ve sıcak olacaktır.155/39 MM yazdığına göre sen bölüğün bataryasına düşmüşsün.Yaz sezonunda eğitim askıya alındığı için rahat olur.

Ama yinede canını sıkma insan her zorluğa alışıyor, en iyi askerliğin ben ....
    Anladın sen beni kardeşim.

Artık askersiniz hakkınızda hayırlısı olsun.En zor gün acemiliğe ilk teslim olacağınız gün olacak.

mutlaka zorluk cekcez. herkez bı sekılde çekecek ama sonuçta ınsan merak edıyor.
  • arkadaşlar benim kadar şanslı olduğunu düşüneniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus0138

Ankara esenboğa Havalimanı'ndan mamasa nasıl ulasabiliriz

Belediye otobüsü veya Havaş'ın servisleri ile kızılaya gel. Oradan Mithatpaşa'ya yürü 3-5 dakika kadar. 329 Altmışevler otobüsüne bin. Önünde indirir seni.
  • kardeşim hem acemide hem ustada aynı yerde sayılırız.Manisa da buluşalım..
  • DEnizci arkadaşlar sorum olacak sizlere.Havlu çorap eşofman iç çamaşırı hangi renk bizde ? kimi yeşil al diyor kimi beyaz.Çorap bile siyah mı beyaz mı hala bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Sınıfı İSTİHKAM

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri KTBK İs. Svş. Tb. K.lığı KIBRIS

var mı beyler. sanırım sadece ben varım bu birlikte.

Dostum bende 349. KD olarak Topçu Alayında askerlik yapıyorum.Usta birliğini yapacağın yer bize çok yakın ben topçu alayının kantin başkanlığında görev yapıyorum senin askerlik yaptığın yere bol bol gider geliriz güzel yerdir.Bizim Alaya çok yakındır en fazla 4 km mesafededir.Taburdaki savaş bölüğü çok yardırıyor onun dışındaki bölükleri rahat.Yemekleri ise bizim alaydan gönderiliyor.Yemek konusunda olumlu birşey söyleyemeyeceğim malesef en büyük sıkıntılardan birisidir.Usta birliğindeki Dikmen Gıda kantin ve Dikmen erat kantinleri bize bağlı.Er ve ERbaşların alışveriş yapacağı yer dikmen erattır ve bir çok malzeme mevcuttur pek birşey alma buraya gelirken.Kıbrıs sıcak bir yerdir en çok o yoracak sizi Allah şimdiden yar ve yardımcınız olsun.

Haydi hakkınızda hayırlısı...

teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. benim bölüğüm henüz belli değilmiş sanırım. ihtiyaca göre dağıtılacakmışım.

size de hayırlı tezkereler

dostum benim de usta birligim ktbk topcu alayi tabur boluk belirtilmemis oradan bana gelmeden once ogrenmem gerekenleri anatir misin .herhalde sizin biletlerinizden oluyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.