Opel Mokka İnceledik. Bol Foto ve Videolu.
367 Cevap44829 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

11668 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:33:13 

Bugün yine ben ve aanil İstanbul yolu üzerinde kısa bir süre önce açılan Opis'e Mokka ve Astra Sedan gelmiş diye gittik. Astra Sedan bildiğimiz Astra diyerek Mokka'ya yanaştık. Astra Sedan'da küçük, Corsa'da ise koskocaman, cam tavan büyüklüğünde bir işçilik hatasını yakaladık ve tabii ki affetmedik. Yazının devamında onları da göreceksiniz.

Nedeni tam çözemedim ama Mokka dıştan boyurlarını göstermeyecek kadar küçük gözüküyor. Qashqai'ın değil de Juke'un rakibiymiş gibi duruyor.

Aracın çizgileri diğer Opel'ler gibi sportif bir yapıda.

0
0

Bunu destekleyen ayrıntılar da mevcut. Mesela ön farların altındaki şu küçük ızgaralar.
0

Sportfi yapıyı destekleyen başka bir unsur da bagaj kapağı camının devamıymış gibi uzanan piano black ayrıntılar.
0

Tavan rayları da farklı ve güzel duruyor. Arkadaki fotoğrafta Mokka daha da küçük gözükmüş.
0

Yan sinyaller için çamurluk üzeri uygun görülmüş.
0

Jantlar 18" ve araç üzerinde gayet büyük gözüküyor. Lastikler Conti PremiumContact 2
0

Sis farları mercekli.
0

Farlar halojenken sis farlarının mercek olması ise garip gözüküyor. Tam tersi tüketicileri daha çok mutlu ederdi sanırım.
0

Büyük ön ızgara, sportif hava katma isteğinin bir ürünü olsa gerek.
0

Aracın içinde yeni dönem Opel çizgileri hakim.
0
0

Showroom personeli olan bayanlar elinde kamera ile araç inceleyen pek fazla insan görmediklerinden olsa gerek; uzun uzun bizi süzüyorlar.
0

Aracın hiçbir yerinde olmadığı gibi, ön konsolda da yumuşak plastik hiç kullanılmamış. Sadece mavi olan yerler kaplama.
0

Ön konsolla kapıları birleşik gibi gösteren gri renkli kaplamalar benim çok hoşuma gitti. Araçla ilgili en çok hoşuma giden kısım hatta.
0

Aracın kapı içlerinde çok fazla girinti çıkıntı var. Göz yoruyor.
0
0

Coupe formundaki kapı çizgileri sebebiyle arka koltuklarda çok ferah hissedemiyorsunuz.
0

Torpido gözünün üzerinde büyükçe bir saklama gözü daha konumlandırılmış.
0

El freni tuşu çok pratik bir yere konulmuş. El freni adi plastik bu arada. İnsan bir deri falan kaplar.
0

Koltuklar da konsol ve kapılar gibi mavi renkten nasibi almış. Bu rengi kullanmalarına anlam veremedim; basit duruyor. Bu arada bu görüntü ön koltuğu kendime göre ayarladığımda arkada kalan boşluk. Tatminkar. Boyum genel forum ortalaması olan 1.90.
0

Araçta bol bol saklama gözü var. Bunlar da 2 tanesi.
0
0

Aux, USB ve çakmaklık girişleri kapakların altına gizlenmiş.
0
0

Bagaj yeterli büyüklükte gözüküyor. Yükle ağzı da oldukça geniş.
0

Bagajın normalde kilitli duran taban döşemesi isterseniz bu şekilde az bir şey
0

İsterseniz de tamamen kalkıyor. Stepne nerede bu arada?
0

Bagajda da saklama gözleri var. Üniversite şenliklerine alkol sokmak için ideal.
0
0

Araçla ilgili olarak çektiğimiz bu videoyu kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Çok çarpıcı çünkü. Videodaki kapı sol arka kapı. Sağ arka kapıda da benzer bir durum var ama bu kadar şiddetli değil.

Araçla ilgi olumlular

-İçi yeterli genişlikte
-Gözle görülür bir işçilik hatası yok
-Saklama gözleri bol
-Dış tasarım hem genç, hem bayan işi.
-koltuk dolguları ve yanal destekler başarılı.

Olumsuzlar

-Malzeme kalitesi bazı rakiplerine oranla yetersiz
-Koltuk döşemeleri kalitesiz
-Önde de, arkada da kolçak yok.

Kişisel bazı durumlar da var ama onları saymaya gerek yok.

Astra sedanın kapı plastiği boşluğu tam kapatmamış ve içerideki malzemeler gözüküyor.
0

Bu da Corsa'daki sunroof büyüklüğünde hata.

Sunroofu açan akıllı mühendisler, kesilen tavan döşemesinin kesik yerlerini gizlemeyi unutmuşlar.
0
0
0

Tavanla döşeme arasında ne olduğunu merak edenler varsa bu araçta net görebilirler.
0
0

5212 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:36:34 

Elınıze saglık ancak yıne olmamıs ozgun degıl ve cok kalıtesız ımajı vermısler araca

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

795 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:39:37 

Bi ''Mokka'' benzememiş işi zor.

ever tried, ever failed. try again, fail again. fail better

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Ekim 2012; 21:44:29 

Eline sağlık utku kardeşim.
Qasqhai ve Tiguan gibi sınıf standardını belirleyen araçlarla aynı fiyatlardan sattıkları arabanın halini hep beraber görmüş olduk.
Kimse opel niye Suv satamıyor sorusunu sormaz artık bence.

1545 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:45:03 

İnceleme icin tesekkurler.Bence guzel bir Arac olmuş.Birkac eksik var ama görmezden gelinebilinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

'12 Kia Rio CRDI Fancy İncelemesi
'06 Nissan Micra 1.2 Mood 3K
2014 YGS/LYS
Sonsuza kadar Del Sol...

BalıkesirSpor

1164 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:45:08 

On kol dayamanin olmamasi aracin alinmamasi icin buyuk sebeplerden biri

İnsan bir şeyi, çok ciddi olarak arzu etmeye görsün, hiçbir şeyi erişilmeyecek kadar yüksekte değildir.

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:46:11 

Corsa'daki durum affedilir gibi değil , mokka ise rakiplerine göre biraz zayıf kalmış gibi ,(tiguan ve QQ gibi ciddi rakipleri var.)

Araç 1.4 140 hp ve 4x4. Sıradan bi aile arabasından öte değil.

Ben pek yorum yapmayım malum opelciler kızıyor.

1043 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:47:04 

astra sedan fotoğrafları yok mu?

Sadece Otomobil Genel Kullanıcısı

5212 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:48:18 

Her konuda tiguan ve QQ dan gerıde bır arac gıbı geldı 2.el donanım dıs gorunus vs.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1066 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:51:45 

Sunroof'u Opel değil bayi kendi açmış sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Smile! Tomorrow's gonna be worse

1 Aralık'ta askerim

16672 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:52:04 

İnceleme güzel, araba itici..

iPhone 5 16GB
iPad 2 Wi-Fi 16GB

Ford Connect 1.8 TDCI 2010 GLX PP 140PS~320NM by Megachips
98' Astra F 1.6 GLS

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:56:23 

Kapı sesi içinde yine girip abuk subuk bize sallayan olacaktır, aldığınız 0 araçta böyle bi ses gelmesinden rahatsız olmayacaksanız sıkıntı yok.

Çünkü diğer kapılarda da bu ses vardı , bu kapıda en belirgin şekilde duyuluyor.

5212 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:58:31 

Mokka nın kapısı resmen Counter Strıke Assault arka kapısı gıbı acılıyor cok yazık

471 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:59:15 

İnceleme için teşekkürler
Opel'in başarısız otomobiller serisi devam ediyor

2688 Mesaj
3 Ekim 2012; 21:59:18 

inceleme için teşekkürler ancak çok başarılı degil bence iç tasarım ve koltukları

3384 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:04:55 

quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Mokka nın kapısı resmen Counter Strıke Assault arka kapısı gıbı acılıyor cok yazık

401 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:06:04 

inceleme için teşekkürler yalnız aracı beğenmedim işi zor rakipleri karşısında.

3384 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:06:41 

O Sunroof'ın kenarlarındaki döşemeler ne öyle. Orada bir aksam vardı da çıkardılar mı? Ulan Toroslarda bile plastik malzeme ile kapatıyorlar o döşeme kesiklerini. Opel .

11668 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:15:23 

quote:

Ortaokul dönemime gittim geldim.

Uzaklaştırılmış
3 Ekim 2012; 22:16:47 

Fileli sunroof kullanmanında hiç mantığı yok.

374 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:16:55 

Pazar gunu Akbatı Avym de araci tanitim icin koymuslardi. Sanirim Cosmo ve ust donanim.seviyesinde idi. Yarim deri koltuklar ve heryerde yumusak plastik vardi. Malzeme kalitesi cok iyiydi. Ama sizin resimleri gorunce arac gözüme cok basit geldi.

İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.

2339 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:18:08 

quote:

Öldüm.

491 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:18:50 

quote:

Harika benzetme :))

2012 Golf 1,6 (Heil Hitler:)

Whistle miwok 1162D

2294 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:19:20 

quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

Bi ''Mokka'' benzememiş işi zor.

+ mılyon hıc bı mokka benzememıs hemde top gıbı yuvarlak bısey

5212 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:21:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Ortaokul dönemime gittim geldim.

Ahhh ahhh ora okuldan cıkınca hemen counter atalım dıye gecerdık ınternet kafeye arka kapıyı bırı acınca herkes duyardı zaten 20 tane el bombası atılırdı :) ne mantıksa o kapının o kadar ses cıkarması anlamıs degılım.

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:22:32 

quote:

Orijinalden alıntı: selcukakman

Pazar gunu Akbatı Avym de araci tanitim icin koymuslardi. Sanirim Cosmo ve ust donanim.seviyesinde idi. Yarim deri koltuklar ve heryerde yumusak plastik vardi. Malzeme kalitesi cok iyiydi. Ama sizin resimleri gorunce arac gözüme cok basit geldi.

Malzeme kalitesi ne yazik ki çok iyi değil , kapılar içleri ve üstleri komple plastik ve öyle kaliteli bi malzemede değil. En azından kapı kenarları plastik yerine kumaş ile kaplanabilirdi.

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:24:08 

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Fileli sunroof kullanmanında hiç mantığı yok.

Bugün bu konuyuda detaylıca konuştuk.

Burada yazdığına katılıyorum o file'nin hiç bi anlamı yok. Sesi azaltması için yapılıyor ama bazı araçlarda daha çok ses yapabiliyor.

Sunroof'dan rüzgar sesi'nin az ve yaz çok gelmesi daha çok aerodinami ile alakalı.

Bmw modelleri ve honda modelleri bu konuda çok çok başarılı. 90 km hızlara kadar sunroof'dan neredeyse ses gelmiyor.

740 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:24:28 

Elinize sağlık, inceleme konusunda ki tecrübeleriniz azımsanmayacak düzeyde

Arkadaşlar İzmir'de inceleme, test sürüşü ve minimum etkinlik yapabileceğim kafa arkadaşlar arıyorum.

Uzaklaştırılmış
3 Ekim 2012; 22:25:55 

bu sınıfın en iyisi tiguan kim ne derse desin

12319 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:27:15 

İnceleme için teşekkürler mokka'nın gelecek dönemde satışlarının iyi olacağını düşünüyorum.

Wir Leben Autos.
2012 Astra J | 1.4 Turbo 140HP | Cosmo | Flexride Şasi Sistemi | NAVI600 | Manuel Transmission | Olympic White

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2012 VW Polo - 1.6 TDI 90HP - DSG - Comfortline

http://opelgm.blogspot.com/

3078 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:28:57 

bugün gördüm bi tane acayip itici bi araç olmamış

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:31:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Source

İnceleme için teşekkürler mokka'nın gelecek dönemde satışlarının iyi olacağını düşünüyorum.

Rakipleri çok güçlü , insignia'nın da öyledi ve sonradan rakipleri karşısında tökezledi. Mokka satışları artıp , QQ ve Tiguan gibi satış rakamlarına ulaşırsa herkesi şaşırtır.

Ama bu motor seçenekleri ile zor. 1.4 turbo ve 115'lik motor var sadece.

1113 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:31:11 

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

Corsa'daki durum affedilir gibi değil , mokka ise rakiplerine göre biraz zayıf kalmış gibi ,(tiguan ve QQ gibi ciddi rakipleri var.)

Araç 1.4 140 hp ve 4x4. Sıradan bi aile arabasından öte değil.

Ben pek yorum yapmayım malum opelciler kızıyor.

Opelciler bir alem valla :)

12319 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:33:19 

quote:

Rakipleri çok güçlü , insignia'nın da öyledi ve sonradan rakipleri karşısında tökezledi. Mokka satışları artıp , QQ ve Tiguan gibi satış rakamlarına ulaşırsa herkesi şaşırtır.

Ama bu motor seçenekleri ile zor. 1.4 turbo ve 115'lik motor var sadece.

Motor seçenekleri artacak ama zamana ihtiyaç var rakipleri kaç yıldır piyasada bu aracın en azından 2 yıla ihtiyacı var.

Wir Leben Autos.
2012 Astra J | 1.4 Turbo 140HP | Cosmo | Flexride Şasi Sistemi | NAVI600 | Manuel Transmission | Olympic White

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12319 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:35:21 

Bunlarda benden gelsin

0

0

0

0

Wir Leben Autos.

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:36:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Motor seçenekleri artacak ama zamana ihtiyaç var rakipleri kaç yıldır piyasada bu aracın en azından 2 yıla ihtiyacı var.

Bugün baktığımız araç 58.000 tl idi. Tiguan , sportage , QQ , ix35 gibi araçlar da aynı fiyatlara benzer donanımlar ile alınabiliyor ve bu araçlar ciddi başarılı ve mokka'dan kaliteli araçlar.

Motor seçeneği olarak ne gelecek mesela ? 2.0 dizel gelebilir ve ya 180'lik motor gelebilir en fazla.

2071 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:38:11 

Ne yalan söyliyim Hondada ki malzeme kalitesini Opelde bulamadım ama genel olarak bakarsak güzel arabalar.

8968 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:40:43 

chevrolet captiva çakması bişi olmuş, isimdende kaybediyor, opele yakışmamış.

İntel Core i7 4790k OK - Seasonic X-750 OK - Cooler Master 212X OK - Samsung pro 840 256 gb OK - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 Bekleniyor - Corsair Obsidian 750D - Bekleniyor

12319 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:42:38 

quote:

Bugün baktığımız araç 58.000 tl idi. Tiguan , sportage , QQ , ix35 gibi araçlar da aynı fiyatlara benzer donanımlar ile alınabiliyor ve bu araçlar ciddi başarılı ve mokka'dan kaliteli araçlar.

Motor seçeneği olarak ne gelecek mesela ? 2.0 dizel gelebilir ve ya 180'lik motor gelebilir en fazla.

1.7 130HP dizel gelecek 2013 yılında saydığın modeller başarılı olması normal bu araçlar uzun zamandır piyasada çünkü.

Wir Leben Autos.

10354 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:43:40 

quote:

Bugün bu konuyuda detaylıca konuştuk.

Burada yazdığına katılıyorum o file'nin hiç bi anlamı yok. Sesi azaltması için yapılıyor ama bazı araçlarda daha çok ses yapabiliyor.

Sunroof'dan rüzgar sesi'nin az ve yaz çok gelmesi daha çok aerodinami ile alakalı.

Bmw modelleri ve honda modelleri bu konuda çok çok başarılı. 90 km hızlara kadar sunroof'dan neredeyse ses gelmiyor.

benim aracımdaki sunroof, file korumalı.

file 70-90 km ye kadar ses yapmamasını, ayrıca uçuşan herhangi birşeyin içeri girmemesini sağlıyor.(işe yarıyor)

fileyi elimizle indirdiğimizde ses, daha erken uğuldamaya başlıyor. hem de toz toprak, çer çöp içeriye daha yoğun giriyor.

ben ses kesmesi ve uçuşan maddelirin içeri girmemesi için çok yararlı buluyorum.

ek...
astra'nın resmini çektiğimde arka planda mokka varmış...

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 3 Ekim 2012; 22:48:27 >

>RALLYCROSS RX SUPERCAR
>HOT WHEELS Car/Motorcycle
>Simon's Cat

1024 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:43:48 

inceleme güzel ve detaylı ancak mokkayı pek tutmadım.
Corsanın gizli sunroof saklama gözü iyi düşünülmüş bir özellik,cüzdan anahtar vs konulabilir...

"Korkaklar ve kahramanlar zor zamanlarda ortaya çıkarlar."

TODAY TOMORROW TOYOTA

164 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:44:37 

Öncelikle ellerinize sağlık. Emek ve zaman harcanmış bir çalışma olmuş. Tespitlerinizin bazılarına kendi gözlemlerim doğrultusunda eklemelerde bulunmak isterim.

Ön ve arka kol dayanakları Cosmo'da mevcut.
Enjoy ve Cosmo'nun farklı renk ve desenlerdeki kombinasyonlardan oluşan iç döşeme seçenekleri mevcut. Gerçi özel sipariş ancak FlexiFix veya Spor Deri koltuk olursa kabul ediliyor. Öyle şu renk bu döşeme diye sipariş veremiyorsunuz. Bayinin elindeki arabalardan birini seçmek zorunda kalıyorsunuz.
Yanlış hatırlamıyorsam benim baktığım arabadaki iç döşemenin bir kısmı deri idi (Sarı-Kahverengi kombinasyonu).
Bu arabada en hoşuma giden şeylerden biri motorun biraz daha önde olması ve arkasında onun ön tarafta oturanlara zarar vermesini önlemek için bir bloğun mevcut olması.
Stepne 16" olarak veriliyor.
Klasik el freni ve anahtarsız çalıştırma sisteminin olmaması çok hoş değil. Ama özellikle eşim anahtarın olmasından daha memnun olduğu için onu gözardı ettik .

Bugün bu aracın Türkiye'deki ilk sahiplerinden olan bir arkadaşımın arabasını test ettim. İlk kalkış düşündüğümden çok daha iyi. Yokuşlardaki çekişi çok rahat. Vites değişimi çok rahat ve seri. Frenlerine ise bayıldım. Kesinlikle sarsmıyor ve araba kolayca duruyor. Bir de far sistemi çok başarılı. Aktif farlar her şartta çok iyi bir görüş sağlıyor.

Sorusu olan varsa bilgim dahilinde cevaplamaya çalışayım.

Herkese herşeyin hayırlısı...

927 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:45:48 

inceleme için teşekkürler
bu devirde kolçaksız araba binim gibi iri yapılı insanlara göre değil.

2011 skoda octavia 1.4 tsi ambiante/optimal

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:46:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

benim aracımdaki sunroof, file korumalı.

file 70-90 km ye kadar ses yapmamasını, ayrıca uçuşan herhangi birşeyin içeri girmemesini sağlıyor.(işe yarıyor)

fileyi elimizle indirdiğimizde ses, daha erken uğuldamaya başlıyor. hem de toz toprak, çer çöp içeriye daha yoğun giriyor.

ben ses kesmesi ve uçuşan maddelirin içeri girmemesi için çok yararlı buluyorum.

Bazı araçlarda ses yapabiliyor yazdım zaten. Sizin aracınızda öyledir muhtemelen , ama haluk abi eski bravo aracında bu file'nin ses yaptığından şikayet ederdi.

7267 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:48:10 

Canli hali resimlerden güzel ama netice itibari ile olmamış bir araç.

Adam daha güzel bundan.

mantık..

927 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:48:41 

quote:

Orijinalden alıntı: hakanoz2000

Öncelikle ellerinize sağlık. Emek ve zaman harcanmış bir çalışma olmuş. Tespitlerinizin bazılarına kendi gözlemlerim doğrultusunda eklemelerde bulunmak isterim.

Ön ve arka kol dayanakları Cosmo'da mevcut.
Enjoy ve Cosmo'nun farklı renk ve desenlerdeki kombinasyonlardan oluşan iç döşeme seçenekleri mevcut. Gerçi özel sipariş ancak FlexiFix veya Spor Deri koltuk olursa kabul ediliyor. Öyle şu renk bu döşeme diye sipariş veremiyorsunuz. Bayinin elindeki arabalardan birini seçmek zorunda kalıyorsunuz.
Yanlış hatırlamıyorsam benim baktığım arabadaki iç döşemenin bir kısmı deri idi (Sarı-Kahverengi kombinasyonu).
Bu arabada en hoşuma giden şeylerden biri motorun biraz daha önde olması ve arkasında onun ön tarafta oturanlara zarar vermesini önlemek için bir bloğun mevcut olması.
Stepne 16" olarak veriliyor.
Klasik el freni ve anahtarsız çalıştırma sisteminin olmaması çok hoş değil. Ama özellikle eşim anahtarın olmasından daha memnun olduğu için onu gözardı ettik .

Bugün bu aracın Türkiye'deki ilk sahiplerinden olan bir arkadaşımın arabasını test ettim. İlk kalkış düşündüğümden çok daha iyi. Yokuşlardaki çekişi çok rahat. Vites değişimi çok rahat ve seri. Frenlerine ise bayıldım. Kesinlikle sarsmıyor ve araba kolayca duruyor. Bir de far sistemi çok başarılı. Aktif farlar her şartta çok iyi bir görüş sağlıyor.

Sorusu olan varsa bilgim dahilinde cevaplamaya çalışayım.

arkadaşınızın aracı 1.4 mü yoksa 1.6 mıydı?
arkadaşınıza da hayırlı olsun ,Allah kaza bela vermesin

2011 skoda octavia 1.4 tsi ambiante/optimal

Uzaklaştırılmış
3 Ekim 2012; 22:50:07 

Eline saglik utku sen bu isi kivirdin he. Otomobil dergisi okuyormus hissine kapildim bi an

7503 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:50:33 

Arkadaşlar bu araç ne kaşkay, ne tiguana rakiptir. Bu aracın şuan tek rakibi juke. Tıpkı juke gibi B sınıfı corossoverdır. Kaşkay ve tiguan ise C sınıfı crossoverdır. Bu araç tıpkı trax gibi yeni aveo üzerinde geliştirildi. Aveo gibi gamma 2 platformundadır. O yüzden içi kaşkay gibi araçlara göre biraz daha dardır. Ona göre düşünürsek daha doğru olur. Kaşkayın rakibi captivadır. Bu fiyata da biraz zor satar diyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi
16 Ocak 2012

Bu arada burdan bir casus fotoğraf paylaşayım. Sanırım yakında yeni aveonun SUV versiyonu geliyor.

0

Yeni Aveo Sedan 1.2 LS (Boracay Mavi)
Monster Q63MS-16F41 (i7-4700QM, GTX 770M, 2x8GB DDR3, 240GB SSD, 750GB HDD); Asus Note 8; Dell Studio XPS 1640; LG G2 32 GB Beyaz; iPod Touch 5 32 GB Siyah; Navimex 9917+Kenwood KFC-M1634A; Logilink HS0017; Logitech G100, G500, VX Nano, K310, Tablet Keyboard for iPad, S220; Creative EP630, EP630i; Casio EFA-111D-1AVDF; Adata CH94; Lacie Rikiki 1TB; WD WD15EARS, WD20EARS; Akasa Quasar; Sandisk Extreme 32 GB, Kingston DTDUO/32GB
Steam ID: Kesbi

164 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:56:08 

quote:

Orijinalden alıntı: canmert2005

arkadaşınızın aracı 1.4 mü yoksa 1.6 mıydı?
arkadaşınıza da hayırlı olsun ,Allah kaza bela vermesin

1.4 140 HP olanından. İyi dileklerinizi de ileteceğim . Unutmadan beni özellikle Pınarbaşı'ndaki bir oto yıkamanın içine soktu. Yerler dümdüz ve kaygandı. 4x4'ün devreye girdiğini ve aracı nasıl sabit tuttuğunu çok net hissettim.

Herkese herşeyin hayırlısı...

8366 Mesaj
3 Ekim 2012; 22:56:10 

58.000 tl fiyat çekilen bi araç , juke ile nasıl rakip olabiliyor ?

Fiyat olarak onlara rakip ama b sınıfı crossover öyle mi ?

Uzaklaştırılmış
3 Ekim 2012; 23:00:20 

nissan qq ve juke malzeme kalitesizliği dillere destan bilmeyen yok iki aracıda inceledim tam kalitesizlik abidesi hondadan hiç bahsetmeye bile gerek yok mokka gerek işçilik olsun malzeme kalitesi olsun her yönden daha iyi bi kere şekli yeter bence tek bir eksiği var oda 1.6 dizel motor.

Uzaklaştırılmış
9 gün cezanın,
5 gün 14 sa. 40 dk. kadarı kaldı.
3 Ekim 2012; 23:01:10 

Bana içi biraz dar gibi gelmişti baktığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 3 Ekim 2012; 23:02:44 >

740 Mesaj
3 Ekim 2012; 23:03:14