Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.072
Cevap
496
Favori
1.229.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada bir bey bankacı kartımı ve sözleşmemi getirdi. Gayet saygılı bir biçimde konu hakkında herşeyi sordum erkek olması benim için daha iyi oldu rahat rahat her istediğim soruyu sordum hatta anlamadığı bilemediği konu bile oldu tel. yardımıyla bilgi aldı gayet ilgiliydi.
    Bayan bankacı olayı ilk başlarda bir espriydi sanırım ama son yazılanlar iğrenç olmuş arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: compitir

Arkadaşlar merhaba,

Sanal kredi kartı tanımlanabiliyor mu? İnternetten alışveriş yaparken iyi oluyor.

Bir de verdikleri kartı marketten falan alışveriş yaparken kullanabiliyor muyuz?

verilen kartında vadesiz hesabında paran varsa alışveriş yaparken kullanabiliyorsunuz yani pek bir artısı yok.
  • Erkek kadın muhabbeti baydı valla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne sapık bit toplumuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derdesxa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, evet ben de şu an o şekilde kullanıyorum. Bozuklarla falan uğraşılmıyor iyi oluyor
  • Teşekkürler. Dolayısıyla hesap numarası iban vs bilgileri hesap aktif olduktan sonra sms olarak falan geliyordur sanırım.
  • kullanan arkadaşlar memnunmu acaba işbankı kapattırıp geçmek ne kadar mantıklı dır

masraf durumu nedir yardımcı olursanız sevnirim

• quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

kullanan arkadaşlar memnunmu acaba işbankı kapattırıp geçmek ne kadar mantıklı dır

enpara.com hesabına ücretsiz para yatırabilmek için ya Finansbank ATM'si kullanmalısın ya da bir başka bankadan enpara.com hesabına ücretsiz EFT...

Sana sorun çıkarmayacak noktalarda Finansbank ATM'si olduğu sürece hiç düşünme, enpara hesabı açtır. Evimin yanında Ziraat Bankası / İş Bankası / VakıfBank ATM'leri var ve bu hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamasına rağmen ana hesap olarak enpara.com'u kullanıyorum, para lazım olduğunda da İş Bankası'na EFT yapıyor ve parayı çekiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

Teşekkürler. Dolayısıyla hesap numarası iban vs bilgileri hesap aktif olduktan sonra sms olarak falan geliyordur sanırım.

yok hocam zaten ilk etapta sadece vadesiz hesabınız acılıyor ve karttan sadece vadesiz hesabınızı yönetebiliyorsunuz ki atm den işlemler sınırlı basitlik adına sadece bakiye görme cekme ve yatırma yapabiliyorsunuz . sorunuza gelecek olursak internet şubesine ilk girdiğiniz de zaten adınıza acılmış kartınıza tanımlı sadece bir vadesiz hesabınız olacak ve hemen yanında iban noyu göreceksiniz . hesaplar yeni hesap aç yolu ile birikim hesabı altın hesabı veya 32 günlük vb vadeli hesap açtığınız da her hesabın ayrı ayrı iban noları gözükücek .sizde eft havele gibi işlemlerinizi hangi hesaptan yapmak istiyorsanız onu iban noyu kullanacaksınız :D

• yemek sepeti olayını kullanan bilen bir arkadaş kısaca açıklayabilir mi acaba.
    şimdiye kadarki bütün siparişlerimi kapıda nakit ödeyen biriyim ödeme nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

yemek sepeti olayını kullanan bilen bir arkadaş kısaca açıklayabilir mi acaba.
    şimdiye kadarki bütün siparişlerimi kapıda nakit ödeyen biriyim ödeme nasıl oluyor?

yemeksepetinde siparisini olusturduktan sonra odeme sekli sayfasinda "encard ile odeme"yi secip siparisini onayliyorsun. kapida encardini verip slip kagidini aliyorsun. yemeksepeti sayfanda onceki alisverislerim sayfasina gelip ilgili siparisine dair slip kagidinin uzerindeki "onay kodu" ve "terminal/POS no" bilgilerini cep telefonu numaran ile giriyosun. bilgileriniz bankaya iletilmistir mesaji cikiyo ekranda. alisverisine muteakip 1-2 is gunu icersinde tutarin %20si vadesiz hesabina yatiyo.
    Not: vadesiz hesabinda para yoksa cekim islemi gerceklesmeyecektir.
  • Döviz hesabı açtım ancak ATM 'den döviz yatıramıyorum. Bilgi sahibi olan varmı? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

quote:

Orijinalden alıntı: lyonheart

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

dün başvurdum.

şimdi kubra isimli bir bankacı aradı yarın geliyormuş

Banada gele gele erkek geldi şansıma tüküreyim

bende o kadar bekledim ama leş gibi çıktı kubra :(

en ne biçim konuşuyorsun be bu kadar rahatlık görmedm bizim bacımız kardeşimiz olsa kübra ne olur biliyormusunuz?Ayıp senin yaptığın edebini bil terbiyesiz

sarısın mıdı gelen kadın banada o gelmişdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Döviz hesabı açtım ancak ATM 'den döviz yatıramıyorum. Bilgi sahibi olan varmı? Teşekkürler

doviz aktarimi sadece para transferiyle oluyo. yapacak bisiy yok. zamaninda sormustum kendilerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorky -- 29 Ağustos 2013; 10:02:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

Döviz hesabı açtım ancak ATM 'den döviz yatıramıyorum. Bilgi sahibi olan varmı? Teşekkürler

doviz aktarimi sadece para transferiyle oluyo. yapacak bisiy yok. zamaninda sormustum kendilerine.

Teşekkürler, bende öyle tahmin ettim ama emin olmak istemiştim...
  • quote:

kullanan arkadaşlar memnunmu acaba işbankı kapattırıp geçmek ne kadar mantıklı dır

İşbankası kalsın hocam kapattırmayın işbankasını çünkü finansbankın şubesi az sorun yaratabilir ben işbank+enpara ikilisi yaptım enparadan işbanka eft yapıp kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allforfun

quote:

İşbankası kalsın hocam kapattırmayın işbankasını çünkü finansbankın şubesi az sorun yaratabilir ben işbank+enpara ikilisi yaptım enparadan işbanka eft yapıp kullanıyorum

hocam işbank 90 tl hiü kesiyor mahkeeye veriyorum gene iade etmiyorlar inaat bi banka o yuzden kapattırmak istiyorum

ama dediğiniz gibi subesi-atmsi çok yaygın bi banka suan kararsızım

bankasızda olmuyor artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorky

quote:

Teşekkürler, bende öyle tahmin ettim ama emin olmak istemiştim...

Dovizi sakin aktarmayin, tl yatirip satin alin. 7 ya da 15 dolar masraf aliyorlar doviz girdi-ciktilarindan.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

Teşekkürler. Dolayısıyla hesap numarası iban vs bilgileri hesap aktif olduktan sonra sms olarak falan geliyordur sanırım.

yok hocam zaten ilk etapta sadece vadesiz hesabınız acılıyor ve karttan sadece vadesiz hesabınızı yönetebiliyorsunuz ki atm den işlemler sınırlı basitlik adına sadece bakiye görme cekme ve yatırma yapabiliyorsunuz . sorunuza gelecek olursak internet şubesine ilk girdiğiniz de zaten adınıza acılmış kartınıza tanımlı sadece bir vadesiz hesabınız olacak ve hemen yanında iban noyu göreceksiniz . hesaplar yeni hesap aç yolu ile birikim hesabı altın hesabı veya 32 günlük vb vadeli hesap açtığınız da her hesabın ayrı ayrı iban noları gözükücek .sizde eft havele gibi işlemlerinizi hangi hesaptan yapmak istiyorsanız onu iban noyu kullanacaksınız :D

vadesiz hesabın yıllık ücreti var mı arkadaşlar ? orada para tutmayız denebilir ama herhalde para çekme gibi işlemler burdan oluyor banka hesapta para gördüğünde keser mi? illa ki burda para bulundurduğumuz durumlar olabilir ne dersiniz ?

• eğer finansbankta hesabınız varsa enpara hesabınıza bedava döviz havalesi yapabilirsiniz. büyük meblağda elinizdeki dövizi bozup enparadan satın alıp para çekerken aynı işlemi yapmak pek mantıklı değil bence.. bende de işbankası öğrenci hesabı vardı, öğrencilik bitti işletim masrafı teker teker gelmeye başlayınca hemen kapattım finansbank ise hiçbir ücret almıyor, enpara zaten bedava. bu ikili de iyi oluyor :)
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.