Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.072
Cevap
496
Favori
1.229.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • farklı atm den olduğu için masrafı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta içi gelir büyük ihtimal.. Şimdi benim anlamadığım bir nokta var. Ben bu kartı FİNANSBANK ATM'sine takıp,para yatırıp-çekebilecek miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Bu hafta içi gelir büyük ihtimal.. Şimdi benim anlamadığım bir nokta var. Ben bu kartı FİNANSBANK ATM'sine takıp,para yatırıp-çekebilecek miyim?

Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Bu hafta içi gelir büyük ihtimal.. Şimdi benim anlamadığım bir nokta var. Ben bu kartı FİNANSBANK ATM'sine takıp,para yatırıp-çekebilecek miyim?

Evet.

Hey allahına kurban olurum ben öyle işin.. Ayrıca kartta kesinlikle VISA gelecektir herhalde? Akbank ve İşBankası MAESTRO yollayıp çıldırtmıştı beni.. İstanbul'dan Bursa'ya dönüş için İDO'dan bilet almam gerekmişti de Beylikdüzünden Yenikapıya gitmek zorunda kalmıştım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Evet.

Hey allahına kurban olurum ben öyle işin.. Ayrıca kartta kesinlikle VISA gelecektir herhalde? Akbank ve İşBankası MAESTRO yollayıp çıldırtmıştı beni.. İstanbul'dan Bursa'ya dönüş için İDO'dan bilet almam gerekmişti de Beylikdüzünden Yenikapıya gitmek zorunda kalmıştım

Valla benim kart da Visa. Hep visa veriyorlar herhalde. Tam bilmiyorum.

• Farkli atm(akbank) den hesabimiza para yatirabilirmiyiz?
    Alinti yaparak cevaplayin..

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

Farkli atm(akbank) den hesabimiza para yatirabilirmiyiz?
    Alinti yaparak cevaplayin..

yatırabilirsiniz ama komisyon alır 5 TL .
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    visa electron veriliyor, çok sorun çıkarmaz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

visa electron veriliyor, çok sorun çıkarmaz sanırım.

Visa ile internetten alisveris yapiliyor ya herhangi bir sorun olacagini dusunmuyorum

• EFT yaptığımızda cebe onay kodu geliyormu acaba
  • normal eftler cebe onay kodu gelmio zaten , bunda gelirmi bilmem ama gelmez bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

normal eftler cebe onay kodu gelmio zaten , bunda gelirmi bilmem ama gelmez bence .

bende gelmişti . ancak küçük miktarlarda gelmiyor sanırım .
  • Perşembe günü isimli kart için başvurdum, bugün geldi. Bu konuda diğerlerine göre oldukça hızlı.
  • eve gelmeden actiramiyormuyuz hesap??

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    farklı 2 bankada da hesabım var en küçük işlemlerde bile cebe onayım geliyor güvenlik açısından çok önemli
  • şu an 32 günden itibaren 9.75 oranı görüyorum yalnız ne kadar paraya bu faizi veriyor anlamadım.

diğer bankalar gibi 50.000 tl üzerine mi bu faiz, yoksa 1000 tl si olana da geçerli mi bu faiz.

Parası yüksek olana faiz yüksek mi yoksa bizim gibi küçük yatırımcıyada aynı mı faizi. tam olarak oranları nedir meblağa göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

şu an 32 günden itibaren 9.75 oranı görüyorum yalnız ne kadar paraya bu faizi veriyor anlamadım.

diğer bankalar gibi 50.000 tl üzerine mi bu faiz, yoksa 1000 tl si olana da geçerli mi bu faiz.

Parası yüksek olana faiz yüksek mi yoksa bizim gibi küçük yatırımcıyada aynı mı faizi. tam olarak oranları nedir meblağa göre

1 tl den 500 000 tl ye kadar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

şu an 32 günden itibaren 9.75 oranı görüyorum yalnız ne kadar paraya bu faizi veriyor anlamadım.

32 gun 9.60 deil mi ben mi yanlis goruyorum
  • 32 gün 9.75'e çıktı.
  • dün başvurdum.

şimdi kubra isimli bir bankacı aradı yarın geliyormuş
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.