Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.072
Cevap
496
Favori
1.229.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mevzu ne millet bir özet geçiverin yeniyim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende en başından beri enpara kullanıyorum. Hizmetten çok memnunum. Ayrıca yemeksepeti.com siparişlerinde encard kullanılırsa %20 si hesaba geri yatıyor. Geçenlerde 25 tl ye 10 adet lahmacun söyledik 2 gün sonra hesaba 5 lira geri yattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

simdi cnnturk'teki haber : yarin merkez bankasi toplanti yapacakmis ve 50-100 baz arasinda faiz artirimi bekleniyormus

Bugün 46 güne bağlamıştım %9.25 ile, acaba %9,25 ile 32 güne mi bağlasam 1 ay sonra düşmüş/düşecek olmasın faizler

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    haberde faizlerin yukselmesi bekleniyormus onumuzdeki donemde... bana sorarsan ki sorma ben anlamam maksimum olabilecek 9.50 olur eger olursa da o da beklemeye ve dusunmeye deger mi bilmiyorum... karar sizin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

haberde faizlerin yukselmesi bekleniyormus onumuzdeki donemde... bana sorarsan ki sorma ben anlamam maksimum olabilecek 9.50 olur eger olursa da o da beklemeye ve dusunmeye deger mi bilmiyorum... karar sizin...

1-2 mesaj yukarıda da arkadaş günlük vadelide tut demiş, cuma günü vaizler güncellenir bağlarsın vadeye demiş ama günlükte durduğu gün süresince de faiz düşük kalacak. Gerçi %9,05 'den %9,25'e güncelleyince 1 lira bile fark olmadı 46 günde.. :D Hiç mi hiç uğraşmayayım. 46 günde kalsın.. Belki en fazla yapacağım 32 güne çekmek olur.. Sanki 10 binlerce liram var..

• En az yuzde 1 artmadan vadeliyi bozmaya degmiyor, bence ugrasmayin.

• 2 gün önce hesabımı actım bugün bankacı arkadaş aradı çalıştığım iş yerine kadar geldi gerekli bilgi ve evraklarla kartımı teslim etti bende artık bitkim yapmaya başlayacağım gelen arkadaş çok ilgiliydi android üzerindeki çalışmaları sürüyormuş en kısa zamanda yayınlayacaklarını söyledi

• enpara.com a ilk başvuranlardanım, herkes yazmış bana bankacı geldi, şöyle anlattı, böyle konuştuk diye; ama bana bir kurye gelmişti, kartı teslim etti-gitti... O kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • isimli kart için yenileme işi kaç gün sürüyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

isimli kart için yenileme işi kaç gün sürüyor acaba?

Çok uzun değil, en geç 5 güne gelir. Çoğunlukla 2-3 gün...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

Bende en başından beri enpara kullanıyorum. Hizmetten çok memnunum. Ayrıca yemeksepeti.com siparişlerinde encard kullanılırsa %20 si hesaba geri yatıyor. Geçenlerde 25 tl ye 10 adet lahmacun söyledik 2 gün sonra hesaba 5 lira geri yattı

Evet yemeksepeti olayı çok avantajlı. Fakat şu slip girme olayı sinir bozucu. Sanki kartı kullandığımızı göremiyorlar mı sistemden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Bende en başından beri enpara kullanıyorum. Hizmetten çok memnunum. Ayrıca yemeksepeti.com siparişlerinde encard kullanılırsa %20 si hesaba geri yatıyor. Geçenlerde 25 tl ye 10 adet lahmacun söyledik 2 gün sonra hesaba 5 lira geri yattı

Evet yemeksepeti olayı çok avantajlı. Fakat şu slip girme olayı sinir bozucu. Sanki kartı kullandığımızı göremiyorlar mı sistemden...

Sizin isleminiz bankada A restorant olarak gorunur Finansbank bu islemin yemek sepetinden yapildigini bilemez.ayrica bunlarin manuel kontrolu bile operasyonel bir maliyet hem heybeden indirim kazaniyorsunuz hemde 3 dakikalik ise vakit ayirmiyorsunuz anlasilacak is degil

• merkez bankası faizleri 0.75 baz puan arttırdı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Sizin isleminiz bankada A restorant olarak gorunur Finansbank bu islemin yemek sepetinden yapildigini bilemez.ayrica bunlarin manuel kontrolu bile operasyonel bir maliyet hem heybeden indirim kazaniyorsunuz hemde 3 dakikalik ise vakit ayirmiyorsunuz anlasilacak is degil

yok aga bunlar için herşey hazır olmalı:))

• Ekim-kasım ayından biri kullanıyorum, başvuru onayında verilen isimsiz kartı kullanıyorum. Gelecek kartın üzerinde sadece ismim yazacak diye gereksiz yere yeni bir kart talebinde bulunmadım. Kartım bozulacak, eskiyecek olursa isterim. Maliyeti kuruşlar ile ifade edilecek bir şeydir belki ama lüzum görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

teşekkürler, hemen başvurayım o zaman..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Yeni kart gelene kadar, eldeki kartı kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

merkez bankası faizleri 0.75 baz puan arttırdı....

mevcut faizler değişmedi aslında.

Sadece üst bantı arttırdılar 0.75 puan. Yani merkez bankası piyasaya para vereceği seviyeyi yukarı çekti. Ki eskisine göre hala düşük :)

• Yeni kart geldikten sonra da kullanabiliyorsunuz, aynı kart numarası aynı SKT aynı CVV2.. Kopya kart...

• 2 kartta kullanılabiliyor :-)

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.