- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Masrafsız bankacılık : enpara
9950 Cevap399264 Görüntüleme284 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     27 [29] 31 32 33 34 35 36      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

139 Mesaj
22 Temmuz 2013; 15:34:06 

Kart basılıp ev adresine yollancak dediler.
Kurye olması lazım.
Şifre olayı konuşulmadı.Gelince bakıcaz...

Bu mesajda bahsedilenler: mertbenzerli

6628 Mesaj
22 Temmuz 2013; 15:38:26 

enparaya giremiyorum
hafta arası iş saati olacak iş değil
bu daha öncede basıma geldi.

1698 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:26:17 

quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

9,25'e nasıl güncellediniz acaba vadede olan hesabı?

vadeli hesap güncellenmez.
kapatısan faizi yanar.
mecbur beklicen.

228 Mesaj
22 Temmuz 2013; 18:01:13 

İlk defa şu faiz değişimini zamanında yakalım Faiz değişimini 1 gün önceden yapmış olduk, iki gün sonra da eski birikim hesabına aktarıp, yeni hesabı kapattım mı, önceki geçişlerdeki kaybımızı da geri almış oluruz, kaybımız olmaz

Edit: Haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erakan -- 22 Temmuz 2013; 18:01:15 >

Verecek ışığı olmayan karanlığı sever.

645 Mesaj
22 Temmuz 2013; 18:04:21 

bir kac gun sonra faizler yukselince ole diyecek misiniz

devrim!

228 Mesaj
22 Temmuz 2013; 18:13:47 

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

bir kac gun sonra faizler yukselince ole diyecek misiniz

artarsa yine hesap açarım

645 Mesaj
22 Temmuz 2013; 18:16:33 

simdi cnnturk'teki haber : yarin merkez bankasi toplanti yapacakmis ve 50-100 baz arasinda faiz artirimi bekleniyormus

devrim!

12094 Mesaj
22 Temmuz 2013; 18:25:15 

mevzu ne millet bir özet geçiverin yeniyim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

618 Mesaj
22 Temmuz 2013; 19:43:37 

Bende en başından beri enpara kullanıyorum. Hizmetten çok memnunum. Ayrıca yemeksepeti.com siparişlerinde encard kullanılırsa %20 si hesaba geri yatıyor. Geçenlerde 25 tl ye 10 adet lahmacun söyledik 2 gün sonra hesaba 5 lira geri yattı

4101 Mesaj
22 Temmuz 2013; 20:33:24 

quote:

simdi cnnturk'teki haber : yarin merkez bankasi toplanti yapacakmis ve 50-100 baz arasinda faiz artirimi bekleniyormus

Bugün 46 güne bağlamıştım %9.25 ile, acaba %9,25 ile 32 güne mi bağlasam 1 ay sonra düşmüş/düşecek olmasın faizler

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

645 Mesaj
22 Temmuz 2013; 21:52:26 

haberde faizlerin yukselmesi bekleniyormus onumuzdeki donemde... bana sorarsan ki sorma ben anlamam maksimum olabilecek 9.50 olur eger olursa da o da beklemeye ve dusunmeye deger mi bilmiyorum... karar sizin...

devrim!

4101 Mesaj
22 Temmuz 2013; 22:04:00 

quote:

haberde faizlerin yukselmesi bekleniyormus onumuzdeki donemde... bana sorarsan ki sorma ben anlamam maksimum olabilecek 9.50 olur eger olursa da o da beklemeye ve dusunmeye deger mi bilmiyorum... karar sizin...

1-2 mesaj yukarıda da arkadaş günlük vadelide tut demiş, cuma günü vaizler güncellenir bağlarsın vadeye demiş ama günlükte durduğu gün süresince de faiz düşük kalacak. Gerçi %9,05 'den %9,25'e güncelleyince 1 lira bile fark olmadı 46 günde.. :D Hiç mi hiç uğraşmayayım. 46 günde kalsın.. Belki en fazla yapacağım 32 güne çekmek olur.. Sanki 10 binlerce liram var..

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

513 Mesaj
22 Temmuz 2013; 22:23:04 

En az yuzde 1 artmadan vadeliyi bozmaya degmiyor, bence ugrasmayin.

142 Mesaj
23 Temmuz 2013; 11:45:07 

2 gün önce hesabımı actım bugün bankacı arkadaş aradı çalıştığım iş yerine kadar geldi gerekli bilgi ve evraklarla kartımı teslim etti bende artık bitkim yapmaya başlayacağım gelen arkadaş çok ilgiliydi android üzerindeki çalışmaları sürüyormuş en kısa zamanda yayınlayacaklarını söyledi

1101 Mesaj
23 Temmuz 2013; 12:52:28 

enpara.com a ilk başvuranlardanım, herkes yazmış bana bankacı geldi, şöyle anlattı, böyle konuştuk diye; ama bana bir kurye gelmişti, kartı teslim etti-gitti... O kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_
İL J.K.LIĞI/YALOVA / YALOVA / YALOVA

128 Mesaj
23 Temmuz 2013; 13:24:03 

isimli kart için yenileme işi kaç gün sürüyor acaba?

1101 Mesaj
23 Temmuz 2013; 13:25:10 

quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

isimli kart için yenileme işi kaç gün sürüyor acaba?

Çok uzun değil, en geç 5 güne gelir. Çoğunlukla 2-3 gün...

_

3436 Mesaj
23 Temmuz 2013; 13:52:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

Bende en başından beri enpara kullanıyorum. Hizmetten çok memnunum. Ayrıca yemeksepeti.com siparişlerinde encard kullanılırsa %20 si hesaba geri yatıyor. Geçenlerde 25 tl ye 10 adet lahmacun söyledik 2 gün sonra hesaba 5 lira geri yattı

Evet yemeksepeti olayı çok avantajlı. Fakat şu slip girme olayı sinir bozucu. Sanki kartı kullandığımızı göremiyorlar mı sistemden...

Diablo III En Kral Klan ... DoBaLaK

30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü

364 Mesaj
23 Temmuz 2013; 14:16:20 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Evet yemeksepeti olayı çok avantajlı. Fakat şu slip girme olayı sinir bozucu. Sanki kartı kullandığımızı göremiyorlar mı sistemden...

Sizin isleminiz bankada A restorant olarak gorunur Finansbank bu islemin yemek sepetinden yapildigini bilemez.ayrica bunlarin manuel kontrolu bile operasyonel bir maliyet hem heybeden indirim kazaniyorsunuz hemde 3 dakikalik ise vakit ayirmiyorsunuz anlasilacak is degil

Samsung Note 2 Grey - Samsung S3 Grey- Iphone 3GS 16 GB Black - Ipad 2 16 GB Black

1698 Mesaj
23 Temmuz 2013; 15:01:47 

merkez bankası faizleri 0.75 baz puan arttırdı....

429 Mesaj
23 Temmuz 2013; 16:00:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Sizin isleminiz bankada A restorant olarak gorunur Finansbank bu islemin yemek sepetinden yapildigini bilemez.ayrica bunlarin manuel kontrolu bile operasyonel bir maliyet hem heybeden indirim kazaniyorsunuz hemde 3 dakikalik ise vakit ayirmiyorsunuz anlasilacak is degil

yok aga bunlar için herşey hazır olmalı:))

Tohum saç, bitmesze toprak utansın
Hedefe varmayan mızrak utansın
Ustada kalırsa bu öksüz yapı
Onu sürdürmeyen çırak utansın...

4101 Mesaj
23 Temmuz 2013; 17:26:44 

Ekim-kasım ayından biri kullanıyorum, başvuru onayında verilen isimsiz kartı kullanıyorum. Gelecek kartın üzerinde sadece ismim yazacak diye gereksiz yere yeni bir kart talebinde bulunmadım. Kartım bozulacak, eskiyecek olursa isterim. Maliyeti kuruşlar ile ifade edilecek bir şeydir belki ama lüzum görmedim.

128 Mesaj
23 Temmuz 2013; 19:22:28 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

teşekkürler, hemen başvurayım o zaman..

228 Mesaj
23 Temmuz 2013; 19:38:04 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Yeni kart gelene kadar, eldeki kartı kullanabiliyor muyuz?

1167 Mesaj
23 Temmuz 2013; 19:42:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

merkez bankası faizleri 0.75 baz puan arttırdı....

mevcut faizler değişmedi aslında.

Sadece üst bantı arttırdılar 0.75 puan. Yani merkez bankası piyasaya para vereceği seviyeyi yukarı çekti. Ki eskisine göre hala düşük :)

1101 Mesaj
23 Temmuz 2013; 19:52:14 

Yeni kart geldikten sonra da kullanabiliyorsunuz, aynı kart numarası aynı SKT aynı CVV2.. Kopya kart...

Bu mesajda bahsedilenler: @erakan

_

41 Mesaj
23 Temmuz 2013; 21:33:14 

2 kartta kullanılabiliyor :-)

401 Mesaj
24 Temmuz 2013; 2:14:52 

GARANTİ BANKASI HAVALE EFT ÜCRETİ ALMAYA BAŞLADI OLACAK İŞMİ BENDE KAPATIP ENPARAYA KATILACAM ANASINI SATİM

12094 Mesaj
24 Temmuz 2013; 2:33:56 

android uygulaması gelirse enpara çok sükse yapar aslında.
bugun anket için aradılar yeni müşteri olarak... teşekkür ettim çok memnun kaldım dedim taktidi hakediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 24 Temmuz 2013; 2:35:27 >

1482 Mesaj
24 Temmuz 2013; 3:01:41 

quote:

Orijinalden alıntı: romantik83

GARANTİ BANKASI HAVALE EFT ÜCRETİ ALMAYA BAŞLADI OLACAK İŞMİ BENDE KAPATIP ENPARAYA KATILACAM ANASINI SATİM

Garantiyi o yüzden pazartesi günü kapattım hocam hiçbir avantajı kalmadı.

Kuveyt Türk + EnPara = Ücretsiz Bankacılık

Bu kombinasyon yetiyor bana. Kredi kartı isteyenler hariç herkese yeteceğini düşünüyorum. Tavsiye ederim.

228 Mesaj
24 Temmuz 2013; 12:17:49 

quote:

iphone var ise iGaranti kur, orda EFT ücretsiz. İnsanları iGaranti kullanmak için teşvik etmeye çalışıyorlar sanırım, işe de yarıyor. Mashar Alanson'lu reklamları ilgimi hiç çekmemişti, hatta ne çakma falan demiştim, fakat EFT'yi ücretsiz yapmak ilgimi çektiği için hemen kurdum

5304 Mesaj
24 Temmuz 2013; 14:08:43 

quote:

Orijinalden alıntı: erakan

iphone var ise iGaranti kur, orda EFT ücretsiz. İnsanları iGaranti kullanmak için teşvik etmeye çalışıyorlar sanırım, işe de yarıyor. Mashar Alanson'lu reklamları ilgimi hiç çekmemişti, hatta ne çakma falan demiştim, fakat EFT'yi ücretsiz yapmak ilgimi çektiği için hemen kurdum

igarantide sadece telefon üzerindenmi işlem yapabiliyoruz? enpara gibi bir web sitesi varmı işlemleri yapabileceğimiz?

401 Mesaj
24 Temmuz 2013; 14:30:33 

quote:

İPHONE YOK OLMAYANLAR NAPSIN HOCAM ? HESAP İŞLETİM ÜCRETİNİ SÖYLEMEDİM 6 AYDA BİR 35 - 40 LİRA PARA KESİYOR GARANTİ BANKASI BANKA KARTI OLDUĞU HALDE

3436 Mesaj
24 Temmuz 2013; 15:06:43 

Yatırım hapı kullanan var mı? Ben bugün deneme amaçlı bir miktar aldım, bakalım ne olacak?

Diablo III En Kral Klan ... DoBaLaK

30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü

6628 Mesaj
24 Temmuz 2013; 15:22:27 

şu android çıkmadı gitti.
ağustosa giriyoruz neredeyse hala android uygulaması yok.

228 Mesaj
24 Temmuz 2013; 16:25:46 

quote:

İPHONE YOK OLMAYANLAR NAPSIN HOCAM ? HESAP İŞLETİM ÜCRETİNİ SÖYLEMEDİM 6 AYDA BİR 35 - 40 LİRA PARA KESİYOR GARANTİ BANKASI BANKA KARTI OLDUĞU HALDE

Öncelikle büyük hafle yazma, bağırıyormuşsun gibi oluyor, forumda hoş karşılanmaz. Sonra, yapacak bir şey yok, garanti politikası gereği iOS işletim sistemli cihazı olmayan müşteri istemiyor demek ki iPhone, ipad, vs. bir şey bulup bunlara igaranti yükleyerek ücretsiz eft yapılabilir, diğer kanalların hepsinde ücret almaya başladılar malesef Benim maaşım garantiye yatıyor, otomatik ödeme talimatı vererek hesap işletim ücretinden yırtmıştım, siz de öyle yapabilirsiniz. Maaş yattığı gibi de direkt enpara'ya gönderiyorum (eskiden TEB'e gönderirdim). Sonra harcamaları/ödemeleri enpara'dan yapıyorum. Siz de hesabınızı enpara'ya taşıyın, kaybettiğiniz, düşündüğünüz zamana yazık..

228 Mesaj
24 Temmuz 2013; 16:33:49 

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

igarantide sadece telefon üzerindenmi işlem yapabiliyoruz? enpara gibi bir web sitesi varmı işlemleri yapabileceğimiz?

igaranti'nin web sitesi bile yok Yani bir alan adı var fakat girince iki üç tane resimden bir de ücretlerden başka bir şey gözükmüyor. Yani herşey telefondan hocam. Enpara'nın uygulaması ile karşılaştırırsak, en paranın uygumalasını daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. igaranti'de müşteri numarasını hatırlama özelliği olsa çok süper olacakmış. Bir de enpara'dan farklı olarak her açtığımda, "Telefonunuzun işletim sisteminde üreticinin izin vermediği değişikliklerin (jailbreak) yapılmış olduğu tespit edilmiştir güvenlik nedeniyle uygulamayı kullanmanız sakıncalıdır" diyor

2983 Mesaj
24 Temmuz 2013; 16:48:03 

İphone alacak kadar çok parası olanlara eft bedava, parası olmayıp android alanlara eft paralı. garantiye yakışmış :)

Bu mesajda bahsedilenler: @erakan Bu mesaja 2 cevap geldi.

Fırsatmatik
Fırsatmatik Android Uygulaması

12094 Mesaj
24 Temmuz 2013; 16:57:16 

quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

İphone alacak kadar çok parası olanlara eft bedava, parası olmayıp android alanlara eft paralı. garantiye yakışmış :)

bunu tweet atacam @igaranti ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 24 Temmuz 2013; 16:57:32 >

2983 Mesaj
24 Temmuz 2013; 16:59:29 

At at. Ama cevap gelirse buraya yaz :)

Bu mesajda bahsedilenler: @inexo Bu mesaja 1 cevap geldi.

Fırsatmatik

12094 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:00:54 

quote:

At at. Ama cevap gelirse buraya yaz :)

geçen nerde bu android uygulamasi yazdım mh aradi yakında diyor gelince arayalım diyor. yine öyle yaparlar

2983 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:04:15 

Android uygulamasının adı igaranti mi olacak :)))

Onu da aaagaranti yaparlar belki

Bu mesajda bahsedilenler: @inexo

Fırsatmatik

228 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:08:51 

quote:

Konu dışına kayıyoruz ama, iphone bu kadar pahalı bir cihaz mıdır ki? Geçen ay 3GS'leri 700 liradan satıyorlardı... Hem ucuz diye aldığınız android telefonların 3GS'den daha iyi olacağını da sanmıyorum açıkcası

1856 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:16:01 

quote:

igaranti'nin web sitesi bile yok Yani bir alan adı var fakat girince iki üç tane resimden bir de ücretlerden başka bir şey gözükmüyor. Yani herşey telefondan hocam. Enpara'nın uygulaması ile karşılaştırırsak, en paranın uygumalasını daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. igaranti'de müşteri numarasını hatırlama özelliği olsa çok süper olacakmış. Bir de enpara'dan farklı olarak her açtığımda, "Telefonunuzun işletim sisteminde üreticinin izin vermediği değişikliklerin (jailbreak) yapılmış olduğu tespit edilmiştir güvenlik nedeniyle uygulamayı kullanmanız sakıncalıdır" diyor

Ben normal vadesiz hesapla birlikte iGaranti de actim.Garanti.com.tr den iGaranti de gozuktu sonra diger vadesiz hesabini kapattim.Suan pc den de ucretsiz islemleri yapiyorum iGaranti olarak.

2983 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:16:11 

5S çıkacak neredeyse sen 3GS den yani 4 yıl önceki modelden bahsediyosun :)))

Fırsatmatik

12094 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:17:07 

5yillik alete 700tl veremm

2727 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:19:27 

quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Ben normal vadesiz hesapla birlikte iGaranti de actim.Garanti.com.tr den iGaranti de gozuktu sonra diger vadesiz hesabini kapattim.Suan pc den de ucretsiz islemleri yapiyorum iGaranti olarak.

Garanti internet şubesinden mi?

228 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:29:28 

3GS'i alalı 4 sene oldu, bayağı da sağlam alet, ben halen kullanıyorum ondan önerdim. iPhone 5'e 2000+ bayılın demiyorum, fakat istenilince alınıp kullanılabilecek sistemler bunlar demek istiyorum. Zengin olmayı beklemeye gerek yok

Bu mesajda bahsedilenler: @coolman7, @inexo Bu mesaja 1 cevap geldi.

228 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:32:19 

quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Vadesiz hesaptan, igaranti hesabına virman yaparken ücret alıyor mu? Almıyor ise bu harika bir haber, iphone'u olmayan arkadaşlar, çevrelerindeki buldukları ipad/iphone/ipod touch cihazlarından igaranti'yi aktifleştirip, bir de hesap açtılar mı, EFT sorunu çözülmüş olur

2983 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:37:51 

Sırf iphone olsun diye 256mb ram, 320x480 3.5 inch ekran, 600 mhz single core işlemciye 700 lira verenlere parası çok derim ben. :)

Bundan 100 lira azına 720x1280 4.7 inch ekran, 4 çekirdek, 1 gb ram li android almak varken

Bu mesajda bahsedilenler: @erakan Bu mesaja 2 cevap geldi.

Fırsatmatik

228 Mesaj
24 Temmuz 2013; 17:54:57 

quote:

Sırf iphone olsun diye 256mb ram, 320x480 3.5 inch ekran, 600 mhz single core işlemciye 700 lira verenlere parası çok derim ben. :)

Bundan 100 lira azına 720x1280 4.7 inch ekran, 4 çekirdek, 1 gb ram li android almak varken

Keyif meselesi hocam, konu dışı çok tartışmayalım, isteyen istediğini alsın o zaman