Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.111
Cevap
497
Favori
1.233.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: comm

Enpara iyi hoş ama en nefret ettiğim özelliği de para yatırmak gerçekten işkence gibi bugünde para yatırmak için avm içerisinde bir atm'sine gittim.Teknik bir sorundan dolayı para yatırılmıyor uyarısı verdi.Başka bir atm'ye gittim onda da aynı uyarıyı verdi.Hem zamanım gitti hem de para yatıramadan eve geri döndüm.Yani enpara kullanıyorsan ve acil bir durum yaşıyorsan yandın demektir.Para çekiyor olsam anlarım atm'de para kalmamış olur para çekemezsin ama atm'ye para yüklemek istiyorum izin vermiyor.Tek bir atm'de bu sorun olabilir ama birkaç atm'de aynı sorun oluyorsa anlayışlı olamam.O değil artık rakipleri de var birkaç kez daha bu sorunu yaşarsam kızıp tüm parayı çekeceğim.

Bizim burdaki bir ATM'nin dokunmatiği bozuktu. Tıkladığım yerin iki parmak aşağısına işliyordu. Yani üsteki seçeneğe tıklayınca alttaki seçiliyor. ama çalışıyordu kerata. Uygulamanın bize yazın kısmından söyledim, ertesi gün yaptılar.

Bence sorun olan bütün ATM'leri bu şekilde bildirmekte fayda var. Özellikle benimki gibi teknik sorun olan ATM'lere hızlı dönüş yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ekparanın mantıgı nedir

ne zaman ödemem lazım ?

faizi çok mu ?
  • Sanırım 1 ay içinde ödemen gerek. Kredi kartında ki gibi nakit çekim ücreti yok bildiğim kadarı ile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Sanırım 1 ay içinde ödemen gerek. Kredi kartında ki gibi nakit çekim ücreti yok bildiğim kadarı ile.

1 ayda ödemezsem
  • Asgari tutarı vardır. Onu ödersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Asgari tutarı vardır. Onu ödersin.

teşekkürler
  • Rica ederim kardeşim.

• 1 ayda 1250 tl ye 32 tl faiz yazıyor.

1 ay içinde faizi ödemen bekleniyor. anapara tutarının tamamını ödemen gerekmiyor. fakat bu şekilde her ay faiz ödemeye devam ediyorsun malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 22 Mayıs 2016; 13:08:36 >
  • Merhaba,Google playstore deki bir oyundan oyunparası alsam iade kampanyasina dahil olurmuyum?
    Ayin enparalisi gorevlerini tamamladim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alias57

Merhaba,Google playstore deki bir oyundan oyunparası alsam iade kampanyasina dahil olurmuyum?
    Ayin enparalisi gorevlerini tamamladim.

Ayın enparalısı kampanyasında google play store görünüyor. Alırsınız büyük ihtimalle.

• evet faiz oranı 11'e düştü. Nereye gidiyoruz beyler?
  • ING paran burda değerli
  • Bir sorum olacaktı. iTunes hediye kartı alınca iade işlemi gerçekleşiyor mu ? (sanmıyorum ama emin olmak için sorayım dedim)
  • birikim hesabının faizi 8,5'a düşmüş.

geçen senelerde 10,25'ten koymuştum.

bir süre daha devam edeyim en iyisi enpara'ya, geçmişin hatrına. diğer bankalara hiç bulaşasım yok. burada kafam rahat en azından.
  • Enpara'nın verdiği şu faiz oranı cidden rezillik, kendilerini iyice aştılar artık.

Mevduat faizlerini sürekli düşürürken (11'den 8,50'lara kadar düştü)
    kredi faizlerini hiç düşürmüyorlar (1,40 kaç aydır)

Enpara iyice paragöz bir oluşum oldu çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

birikim hesabının faizi 8,5'a düşmüş.

geçen senelerde 10,25'ten koymuştum.

bir süre daha devam edeyim en iyisi enpara'ya, geçmişin hatrına. diğer bankalara hiç bulaşasım yok. burada kafam rahat en azından.

Cepteteb'in günlük faiz oranı %10 hala, şimdilik. Enpara'ya alternatif olarak kullanabilirsin.

• Nuvo,ya yöneldim faiz için

• 150-250 bin TL paranız varsa Turuncu Hesap eski müşterilere bile gecelik %10,50 veriyor şu anda

250 bin TL üstüne ise %11,00 veriyor

Enpara'nın verdiği 8,50 nere
    10,50 nere
  • Neredeyse iki ay önce %10,50 birikim faizi verirken, sadece iki ayda %8,50'ye kadar düşürdüler.

• FRIENDS kullanıcısına yanıt
    İtunes hediye kartını mağazalardan aldığınız için geçerli değildir.

• 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.