Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iki ayligina umraniyede calismak için bulundum oradan para cekmek icin finans bank atm sinde kart takma yerinden killandim ama cok geçti parayi cekip gittim bisey olmaz dedim oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara'nın bu gibi para çekimlerinde iadeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesi işin olumlu tarafı.
    Fakat son günlerde yaşanan hırsızlık olayları rahatsızlık vermeye başladı gerçekten.
    Artık son iki aydır kartsız olarak atm'yi kullanıyorum ,bu gidişle de uzun bir zaman kartı çekmeceden çıkartmam.
    Bunun dışında kartını atm'de kullanmamasına rağmen bu gibi hırsızlık durumu yaşayan oldu mu?
  • Paramı bugün 11 gibi hesabıma yatırdılar hızlı çözüldü şükür :)

• soyturk58 kullanıcısına yanıt
    Cok geçmiş olsun kardeşim bakalim bizim parayi ne zaman yatırcaklar...

• quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Hocam iki ayligina umraniyede calismak için bulundum oradan para cekmek icin finans bank atm sinde kart takma yerinden killandim ama cok geçti parayi cekip gittim bisey olmaz dedim oldu.

Haysiyeti bozuklar akılları hırsızlığa ne de güzel çalışıyor. Tekrar geçmiş olsun. İstanbulda yasamiyorum şükür ki ama esegimi sağlam kazığa bağlamak istiyorum yinede. Ne olur ne olmaz. Atmye kartı sokmadan para yatırma ve cekim islemleri oluyordu sanirim degil mi hocam? O sekilde kullanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

atm de gözünüze batan şey neydi..mesela finansbank kart girişleri içeri kavisli ve üzerinde ek bi aparat yok..kart girişi kasa ile bütünleşiktir..sizinkinde ek bi aparat mı vardı...
  • Arkadaşlar kısaca sormak istiyorum.Ben nakit para taşımayı sevmeyen biriyim.Ama bundan daha fazla sevmediğim tek birşey var o da kredi kartı.Bu enpara ininal ve paypal kartları yatırdığım parayı pos makinası olan heryerde kullanma olanağı sağlıyor mu? Ve en avantajlı olanı hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

Hocam bu hırsızlar senin parayı nasıl çekti atm den, anladığım kadarıyla ellerinde bir bilgi yok.
    Nasıl olduğunu açıklarsanız bizde önlemimizi alabiliriz. Geçmiş olsun tekrardan.

Banka güvenlik politikaları gereği söylemedi gerekli güvenlik önlemlerini aldık dedi paranı al sus demeye getirdi sanırım bir krizdi fırsata çevirdiler bakın müşteri ne kadar bizim için önemli reklamı oldu sanırım paramı aldığım içinde çok üstelemedim...

anladım hocam.
  • Elinizden geldiğince kartsız işlemleri kullanın arkadaşlar.
  • Bende başvuru yaptım finansbank da kredi ve hesap olduğunu için 2 dk da açıldı 2.gunde sözleşme ile kart geldi. Sözlesmeyi getiren adam on numaraydı..kalem defter güzel şeyler ama abi o kart nedir ya.. Bizim ankara kart bile daha kaliteli.. kalem defter yerine kartı güzel yapın. isim cisim yazmıyo..
    İşletim ücreti almıyo biraz para biriktiyim dedim. para yatırmaya korkuyorum o nasil karttır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Git-Gel -- 10 Şubat 2016; 19:34:30 >
  • uzil kullanıcısına yanıt
    Garanti atm sindeki gibi yesil giris vardi ve cok eski duruyodu

• Git-Gel G kullanıcısına yanıt
    İlk teslim edilen encard , müşterinin kartını en kısa zamanda kullanabilmesi için verilen hazır basılı kartlardan.
    Daha sonra istenirse,üzerinde kabartmalı ad soyad yazan kart ücretsiz olarak kurye ile yollanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 10 Şubat 2016; 22:01:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Git-Gel

Bende başvuru yaptım finansbank da kredi ve hesap olduğunu için 2 dk da açıldı 2.gunde sözleşme ile kart geldi. Sözlesmeyi getiren adam on numaraydı..kalem defter güzel şeyler ama abi o kart nedir ya.. Bizim ankara kart bile daha kaliteli.. kalem defter yerine kartı güzel yapın. isim cisim yazmıyo..
    İşletim ücreti almıyo biraz para biriktiyim dedim. para yatırmaya korkuyorum o nasil karttır

Benim kart doğrudan isim soyad kabartma yazılı geldi valla

• aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Finansbank atmleri giriş normalde içeri doğru kavisli ancak bazen önünde gri renk bir aparat oluyor kavisli boşluğu dolduruyor önünü dümdüz kapatıyor . Bunu dolandırıcılar mı yapıyor banka görevlileri mi takıyor anlamış değilim .

Mağdur olmamak için en temizi ATM'ye kart takmamak . Kartsız işlem ile para yatırma ve çekme yapmak gerek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 11 Şubat 2016; 13:16:29 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Olan oldu 15 senedir bankalarla hasir nesirim ama basima daha once boyle vaka gelmedi. Bu gun parami geri yatirmislar 2 gunde cozmeleri iyi oldu ama sogudum bi kere daha enparayla isim olmaz kenarda hesap dursun kart gondermeyin dedim gerekli olmadikcada istemicem.

Bazı arkadaşlar bunlar her bankada yaşanabilecek durumlar diye kızıyor ama finansbankta son 1 yıldır bu dolandırıcılıklar hız kazandı ve bence güven kaybediyor . Aslında enpara hizmeti güzel ama finansbankın köhnemiş ATM altyapısı sağolsun enparanın da imajını bozmaya başladı .

Son dönemde finansbank atmlerinde yaşanan sıkıntı bence normal değil . Her bankada var bunlar deyip geçiştirmek çocukca oluyor artık .
  • Merhaba bendede enpara hesabı var nedir bu atm meselesi kartsız işlem nasıl yapılıyor ilk defa para yatırcam

• Dr kampanya hakkını kullanmayacak varsa cüzi komisyon karşıığında kullanabilirim.

Yolunuz açık olsun

• cetinov C kullanıcısına yanıt
    TC NO veya müşteri numarası + internet şubesi giriş şifreni kullanarak ATM ye giriş yapabiliyorsun . Yalnız cep telefonun da yanında olmalı giriş için telefonuna SMS ile bir kod geliyor onu da girerek işlemi tamamlıyorsun .
  • 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.