Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.110
Cevap
496
Favori
1.233.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

sorun olmaz, visa(türkiye değil) seçip yüklersen ne yazarsa iade yazsın gelir.

benim 1 ay "WWW.STEAMPOWERED.COM LUXEMBOURG TR" 1 ay "STEAMGAMES.COM 425-952-298 TR" olarak geçiyor sırayla.

bendede luxembourg yazmıştı ve iade gelmişti arkadaşlar visa seçiliyse sorun yok.sakın ha paypal veya baocompra seçmeyin
  • tamamdır hocam düz visadan yaptım sıkıntı yok o zaman. Teşekkürler.
  • Yahu bu psn gene problem çıkardı. 40 tlyi attım. 10tlyi atarken kredi kartı geçersiz dedi.
  • Arkadaşlar sorulduysa özür dilerim,

Normal Finansbank müşterisiyim, kredi kartım falan var.

Bu enparayı açılınca hemen aktif oluyormu, yoksa randevu/buluşma falan imzalar falanmı gerekiyor.

Teb'de mesela Cepteteb'e anında geçiliyor, o açıdan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşlar sorulduysa özür dilerim,

Normal Finansbank müşterisiyim, kredi kartım falan var.

Bu enparayı açılınca hemen aktif oluyormu, yoksa randevu/buluşma falan imzalar falanmı gerekiyor.

Teb'de mesela Cepteteb'e anında geçiliyor, o açıdan sordum.

Enparanın Finansbankla çok alakası yok. İmza gerekiyor yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupa kodu var mı acaba?

• nty35 kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir batma durumu olursa diye size tavsiyem 100.000 tl sini babanız adına 20.000 tl sini kendi adınıza veya başka bir bireyinizin adına yatırmanız olası bir problem de paranızın tamamını kurtarırsınız 120.000 tek hesap olursa 20.000 tl niz buhar olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • datox D kullanıcısına yanıt
    Bende finansbank maaş müşterisiydim Enpara'ya başvurunca hesabım hemen açıldı ve internet bankacılığını anında kullanabildim. Ama yine de imza için geliyorlar,kartı teslim etmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

Çok teşekkürler hocam cevabınız için

Tek sıkıntı o kadar parayı atmden yatırmak olacak o halde. Finansbankın atmleri bazen sıkıntı çıkarıyor paraları kabul etmiyor vs..

Başka hesabınız varsa internet üzerinden EFT yapabilirsiniz.

Ya da o kadar yüksek meblağlar için Finansbank bir ayrıcalık da yapabilir nihayetinde az meblağ değil.

Ayrıcalık yapmasa bile dediğiniz gibi eft de güzel bir alternatif

• quote:

Orijinalden alıntı: svskrt

Hocam herhangi bir batma durumu olursa diye size tavsiyem 100.000 tl sini babanız adına 20.000 tl sini kendi adınıza veya başka bir bireyinizin adına yatırmanız olası bir problem de paranızın tamamını kurtarırsınız 120.000 tek hesap olursa 20.000 tl niz buhar olur

O dediğiniz de doğru ama tek seferde daha büyük meblağ sanırım daha çok faiz veriyor, tek tek yatırınca daha az oluyor diye biliyorum.

Gerçi insanın da başına ne gelirse aza tamah etmeyip açgözlü olmasından geliyor

• finansbank atm sinden para yatirmaya calistim 100 tl attim dokunmatik olan. onaya basiyorum para eklemeye basiyor en sonunda sapitti ve paraniza el konuldu dendi. Hesaba baktim para gecmemis. musteri hizmetlerini arayip, parami yuttu dedim. kayit actilar. Nolur durum basina gelen oldu mu daha once?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

finansbank atm sinden para yatirmaya calistim 100 tl attim dokunmatik olan. onaya basiyorum para eklemeye basiyor en sonunda sapitti ve paraniza el konuldu dendi. Hesaba baktim para gecmemis. musteri hizmetlerini arayip, parami yuttu dedim. kayit actilar. Nolur durum basina gelen oldu mu daha once?

sorun olmaz benzer iki durum başıma geldi diğer bankalara karsilik aynı gunde iadesi gerçekleşti.

• edited

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talvehtia -- 2 Ağustos 2015; 17:32:00 >
  • Yorumsuz ...

Çipras: Finansbank çökerdi!
    29.07.2015 - 23:47
    www.finansgundem.com
    Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, ‘3. Kurtarma Anlaşması’nın kararlaştırıldığı 12 Temmuz’daki Euro Zirvesi için çarpıcı açıklamalarda bulundu.
    Çipras, ‘Kokkino FM’ radyosuna verdiği demeçte, “Eğer kalbimin sesini dinleseydim zirveden çekip gitmem gerekirdi. Ancak aynı gün nakit paranın biteceğini, Yunan bankalarının yurtdışı şubelerinin, Türkiye’de Finansbank’ın çökeceğini, Yunanistan’da da bankalardaki mevduat hesaplarının yok olacağını biliyordum. Halkın çıkarını üstün tuttum” dedi.

Read more:http://www.finansgundem.com/bankacilik/cipras-finansbank-cokerdi-697972.htm#ixzz3haHdqNlV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 1 Ağustos 2015; 20:10:57 >
  • hafta sonu oldugu icin sayimda olmuyor galiba haftaicini bekleyecegiz mh de oyle haftaici belli olur demisti

finansbankla alakali pek sikayet yok durumla ilgili ama ornek olarak garantiden baya ceken varmis sikayetvarda yaziyor.
  • Çipras boş konuşmuş finasbank daki mevduatı nasıl dışarı çıkartacak acaba , ya haber düzgün çevrilmemiş yada art niyet var. Banka batmaz artık Türkiye'de. Atm de para sorunu yaşayan arkadaş da rahat olsun büyük bankalarda zaten bu tip olay olduğunda merkeze bildirim gidiyor. Bozuk arızalı şüpheli işlem diye. Haftaiçi sayımdan sonra çıkar ama Şikayetvar a yazın yinede bence..
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir fark yok 120.000 1050 tl getiri sağlıyor 100.000 875 getiriyor 20.000 175 tl getiri sağlıyor toplam kazanç 1050 değişen birsey yok
  • svskrt S kullanıcısına yanıt
    Parça parça koyunca da toplu para ile aynı faizi veriyor.
    Enparanın farkı da bu zaten ,tutar olarak 100.000'de 500.000'de aynı faiz oranına sahip.
  • Beyler acil ziraatten ziraate 150tl havale yapabilecek olan var mı? Ödemeyi enparadan size yaparım.

Ziraatime 150tl havale yapmam lazım ama bugün pazar olduğundan ancak yarına geçiyor, eğer ziraat hesabınız varsa benim ziraate havale yapmanızı isteyecektim. Ödemeyi size enparadan yaparım.Bunda yanlış anlaşılacak ne var anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokomoko -- 2 Ağustos 2015; 13:39:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokomoko

Beyler acil ziraatten ziraate 150tl havale yapabilecek olan var mı? Ödemeyi enparadan size yaparım.

Ziraatime 150tl havale yapmam lazım ama bugün pazar olduğundan ancak yarına geçiyor, eğer ziraat hesabınız varsa benim ziraate havale yapmanızı isteyecektim. Ödemeyi size enparadan yaparım.Bunda yanlış anlaşılacak ne var anlamadım.

Bkmexpress ile gönderebilirsin kendine

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.